Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 22:35
Močvarac još cvita? jesi to radila stabalce od krumpirka?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 06:19
Evo na! tak mi i treba kad šetam po morskim vrtovima LOL. Upravo sam šetala Anđinim i pitala ju jel to kod vas proljeće još ? Dok kod nas sve već pomalo spava, kod vas lijepo još cvijeta. Nisam ljubomorna, da me ne bi krivo shvatila slučajno LOL. Samo uživam i nemogu vjerovati razlike.
Hvala ti na slici tvoje prekrasne gardenije, imam i ja jednu koja mi cvate u boravku i miriše kao luda.

smile78
belica,zagreb
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 17:34
kod tebe kao i uvijek ,lijepo i rascvjetano,naravno uživam jer i kod mene sve biljke  unešene,jer je već bilo snijega i minusa
smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 16:11

Anđelkad močvarac (travin) do sada je imao samo jedan cvit pa je spavao a probudio se sad kad nije vrime vajda zato što je u pitaru, krumpirka dobila od susjede ,ona položila granu koja se ukorjenila, otkinula od matične biljke i posadila i ogolila je do vrha i sad je stabalce .Smile

Belice neka smile49 da ne dobiju gripu, zdravije će biti na proljeće , a onda sve rascvjetano.
 
Sarajka samo da se progura ovih par mjeseci a onda ćeš ponovo uživat u svojoj ljepoti Wink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 17:20
 .....Jao jao.....i suza je bilo, sigurno :(
 
 
[/QUOTE]
Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
drazana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drazana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 17:26
svi koji smo ovdje imamo ljubav prema cvijecu, ali dar za estetiku i "zicu" za eleganciju nemamo svi...svaka cast :)
 

Svi cvjetovi buducnosti su u sjemenu sadasnjosti
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2012 u 19:47
smile157setam i mislim si kako to da sam tek sad u ovom vrtu...odusevljena sam!!!!neznam sto bi izdvojila jer je sve prelijepo ali jedno je sigurno-navuci ces me na farbanje teglica !smile141
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 17:28

Drazana stvarno sam bila tužna za stabljašicama ali definitivno nemam položaj za njih iako sam jednu opet posadila (kugo mi je strašno) a o eleganciji i estetici dalo bi se raspravljati , ja neke stvari volim pa nastojim to nekeko uokviriti.Embarrassed

Irenaidani hvala na posjeti dođi poneki put još, a bilo bi mi drago da sam ponekog navukla na nešto što mislim da je lijepo , kažem mislim jer to je osobno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 21:21
Jako lijepo!
Lipik
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:17
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

Jako lijepo!
hvala Smile
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:21
evo u kakvom okruženju radim, zanemarite kutije tek stigli registratori
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:24

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 14:50
Jel ti radiš ili non stop zvirkaš to cviče..ha !! Moramo doći u kontrolu
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 16:17
divno ti je okruženje ! Ako se mene pita, tako bi svugdje trebalo biti !
belica,zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 16:53
11111 samo da te moj gazda ne čuje
Belice slažem se s tobom jer u pravilu jer u pravilu kancelarije su svijetle i prozračne, a i tople zimi , vikend je problem na  kontinentu ali kod nas nije jer se ne uspije ohladiti do ponedjeljka.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 17:02
Da vam pokažem gdje se penje moja jedina penjačica, raste u simbiozi sa šljivom i visoka je kao i ona (to se zove manjak prostrora)
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 17:09

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 17:30
Kako se samo biljke snađu i izbore za svoje mjesto pod suncem...Još samo da ti kažem gardenija me oduševila i ja sam uvjek mislila da je komplicirana za uzgoj te da je prezahtjevna ali ova tvoja je predivna
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 17:32
Radno okruženje ti je super,prekrasno cvijeće.Koja ti je ono penjačica?Ja jako volim žute i posadit ću jednu isto da se penje po drvetu.Kod tebe uvijek dobijem novu inspiraciju.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 18:41
Blue sky , da svako se mora izborit za svoje mjesto pod suncem, a što se tiče gardenije i ja sam mislila u početku da je tako ali vjeruj nije.Kupila sam je kao i svi sjajnih listova i u cvijetu, presadila i ostavila vani (5.mj.) listovi su brzo izgulli onaj sjaj  ali natavila je rasti i cvjetati.Sad je star aoko 4 g. i od toplijeg vremena je vani u polusjeni (sjeverna strana) a unosim je u negrijano stubište kad zahladi(još je vani jer temp ne padaju ispod 7C)Dobije prehranu možda četri puta u sezoni i to je to.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,348 sekundi.