Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Otpadni Bio Enzim - Novi život za vaše biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 51>
Korisnik
Poruka
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 21:28
e što se tiče enzima pa i meni se čini da je ovaj sa krumpirom malo čudnog mirisa ali ne bih rekla da smrdi.Ovaj voćni je super miriše na ocat.Oba su se slegla na dnu kante su oguljine
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 09:09

    Medy, ako je otpad na dnu kante, to je dobar znak! ClapThumbs Up




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 14:42
Uspjela sam popraviti svoju treću, smrdljivu turu. LOL Sad je miris po octu, iako još mirišim poriluk. Dead A što ćeš, imam profinjen nos. LOL
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 18:59
Danas sam prvi puta zalila sobne biljke s enzimomHeart, one vani zalijeva kišaLOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 19:35
Moje će još malo pričekati na zalijevanje enzimom, prva tura će biti gotova 29.4. 
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:11
A tek moja, desetog juna!   
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 22:34

     Kaćunak! 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 23:38
A moj će uskoro, 22. travnja. Taman za povrće.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 17:04
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

A tek moja, desetog juna!   
hahaha,mozes tada prskati pozutjelo povrce od sunca LOLBig smileLOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 21:47
Sreca pa nemam povrca, svekrva to uzgaja na selu a kod mene stigne na sto! Ja enzim pravim za ciscenje kuce i zalivanje sobnog bilja, pa mi i nije tolika frka cekanje. Dakle, vremena jos kako ima da ga isprobam, cijelu godinu.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 23:00
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

A tek moja, desetog juna!   
hahaha,mozes tada prskati pozutjelo povrce od sunca LOLBig smileLOL

    smile156smile195smile197
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
zdenka 39 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: šibenik
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zdenka 39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 23:45
dobra večer ,
evo da vam se i ja pridružim Big smile

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 02:29
Kako je bilo zatoplilo ( ne ovih zadnjih par dana ) ja sam kante sa enzimom prebacila vani u dvorište. da li njemu smeta ako je izložen suncu? Piše da treba biti na toplom tako da logikom sunce ne bi trebalo smetati, zar ne?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 10:19
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Sreca pa nemam povrca, svekrva to uzgaja na selu a kod mene stigne na sto! Ja enzim pravim za ciscenje kuce i zalivanje sobnog bilja, pa mi i nije tolika frka cekanje. Dakle, vremena jos kako ima da ga isprobam, cijelu godinu.
I ja dosta toga pravim radi ciscenja kuce,uvjerila sma se u efikasnost,tako da cu citavu godinu samo ponovo puniit kantu novim enzimom.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 10:48
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Kako je bilo zatoplilo ( ne ovih zadnjih par dana ) ja sam kante sa enzimom prebacila vani u dvorište. da li njemu smeta ako je izložen suncu? Piše da treba biti na toplom tako da logikom sunce ne bi trebalo smetati, zar ne?WinkWink

  Draga Jagoda, nipošto ne na sunce s tim, više u neku polusjenu....Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 11:32
Kod mene je enzim na balkonu u polusjeni i neprijatan miris se gubi, mirise na jabuke i limun sa "prizvukom" mladog luka Smile
Kad su dani topliji, automatski vise pjeni.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 12:08
Originalno poslano od člana zdenka 39 zdenka 39 napisao:

dobra večer ,
evo da vam se i ja pridružim Big smile


 Kako mi je ovo moglo promaknuti? Očito nisam dobro vidila! smile60
  
 Dobrodošla Zdenka i želim ti ugodno i lijepo druženje u ovoj maloj povrtno cvjetnoj družini ! smile73smile79smile84




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 14:06
Zdenka, i ja se pridružujem dobrodošlici! smile75
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 17:32
Danas sam isprobala čišćenje s bio enzimom. Oduševljena sam, "mali čisti k'o blesav" i to bez nekog posebnog ribanja. Mislim da do sada nikada nisam imala bolje sredstvo za čišćenje.

monstera, trebala sam ja toga kupiti višeLOL 
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 19:14
mon slazem se to otpada sve zivo samo krpom povuci svu prasinu kupi.heheheh.nece doziviti neka trgovina da ja kupim jedan od njihovih otrova vise.posebno mislim na ljeto enzima napraviit kad se isprazni bure od 100 L od kupusa LOL tada  otpada svakakvog,vode ima,a secera sto se kupi za toga pa bacali smo dalkeo vise novca u otrove 'cistace'
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.