Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja kuća - moj mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja kuća - moj mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 09:50
Tako je , čekamo slike....
 
Sada si odmorna pa izvoli- stavi slike!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 11:58
teaK sve pohvale tvome cvijecu.ispricavan se sto sam uzela skoro identican naziv za moju temu,stvarno nije bilo namjerno.smotana sam ko sajla,koliko san mozgala o naslovu,a uopce nisan pogledala ima li takav vec.mogu li ja promijeniti naslov,da vas ne buni?jos jednom cvijece ti prekrasno.smile57
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 22:23
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

teaK sve pohvale tvome cvijecu.ispricavan se sto sam uzela skoro identican naziv za moju temu,stvarno nije bilo namjerno.smotana sam ko sajla,koliko san mozgala o naslovu,a uopce nisan pogledala ima li takav vec.mogu li ja promijeniti naslov,da vas ne buni?jos jednom cvijece ti prekrasno.smile57



Kaća hvala na pohvalama, a što se imana tiće uopće nije bitno, samo ti nastavi dalje po starom, mene to ne smeta, bitno je da cvijeće raste i uljepšava okolinu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 22:33
i ja svratila da vidim ima li novih slika.Ono sto sam dosad videla super je.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 22:45
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

i ja svratila da vidim ima li novih slika.Ono sto sam dosad videla super je.



Nema.......LOLLOLLOLLOL

Cvijeća ima, slika ima, ali nema se vremena.....

Kad dođe zima i bude vremen na bacanje biti će i slikica... šala mala, nema slika ovje, ali biti će ih uskoro samo da prođe GO, sada još idem do Slavonije i onda ću vam dati malo slikica kad se vratim.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:12
a bice slika iz Slavonije
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 11:57
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

a bice slika iz Slavonije



Slavoniju, ostavljam Slavoncima. LOLLOLLOL
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 12:03
A evo malo i detalja iz mog vrta
vodenko pozelenio


a i vila raširila krila


passiflora već davno počela cvijetati i još uvijek cvijeta


Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 12:59
Aaaa...joooojjj-bugenvilija i cikas palma,moj ne ostvaren san kojeg ču morati uskoro ostvariti.
Danas sam si skoro kupila bugenviliju ali je jako mala pa se nisam usudila jer ne znam da li bi mi opstala preko zime.Šta ti misliš da ju kupim i presadim da li će se dobro ukorjenit da prezimi zimu,naravno u zatvorenom.
Sve tvoje cvijeće je prekrasno,vidi se da si pravi profesionalac
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 15:17
Štefice ova mala vila je kupljena usred zime u Pevecu i bila je visoka sveg 10-15 cm. Preživjela u zatvorenom i sada me nagrađuje.

Što se tiče cikašice pogledaj u konzumu - ja moju platila 100 kn, a sada imaju malecke po 60 kn.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:30
Tea, znala sam da će biti nešto originalno kad se konačno vratišsmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:33
šefi , ja sam sebi bugenviliju donesla sa hvara , i stavila u vodu , pustila je korijenćić i sada fino buja u teglici sa zemljom -ljubičasta
donesla sam malu grančicu -5 kom  misleči da će se barem jedna primiti
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 21:34
Baš sam i ja vidla takvu u pevecu,10 do 15 cm moram požuriti da ju kupim pa da mi na proljeće bude velika.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 22:20
kod tebe doma je svaki kutak bukiran Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 09:51
Kak je guba onaj vodenko!
Jel u novom jezeru ili čeka da ga preseliš u stražnji vrt?

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2008 u 10:55
Prvi put došla kod tebe.....lijep  ti je dnevni boravak...rozo, baš nježno i ugodno....biljkice super.....Kad sve stigneš zaliti!?Smile 
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 15:10
ajme, koje prekrasne biljčice, sve mi se sviđa...zujim na sve strane (po balkonima, stanovima) i tražim ideje di se sve mogu staviti biljčice...sve je za 5
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 15:38
hvala pčelice i svi drugi.


Zaljevam ???? Kradem vrijeme od gledanja tv Tongue
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 16:07
Jao Teak cikasica,bugenvilija,pasiflora  sve prekrasno,moja cikasica je mini,daleko od tvoje,pasiflora još nema namjeru cvjetati a bugenvilija je još mala,narašće ali bar ona ima cvjet.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:47
Hej, hej, a novih sličica?Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.