Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tanjica - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tanjica - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 00:08
ja bih klinčić...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 01:03
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

ja bih klinčić...


naravno Wink..ostavi mi adresu, blento sam sad upravo izbrisala sve poruke pa i tvoju adresu Wacko





Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:49
nudim sadnicu šarolisnog ljiljana

Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 23:31
imam i ja listiće ljubičica...raznih...pogledj u cvijeće foto -moji zeleni prijetelji- i imam mlade amarilise crvene......
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 21:55
Jaaa bih clematis Disapprove

Jel ima koja dobra dušica?!Upravo sam si postavila žičani luk i sad bi silom da se po njemu penje clematis ..

Ako koga zanima kaj od moje ponude neka se javi Wink
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 00:31
Mene zanima vunasti čistac, phlox i ukrasna trava. Ja imam neke trajnice za kamenjar (razni sedumi, niska travica kao pokrivač tla i neke puzavice kojima ne znam ime, ali lijepo izgledaju u kamenjaru). 
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:26
Pozdrav Tanjica.
Ja bih te molila klinčić lila, ukrasnu travu i šarolisni ljiljan.smile143
Sada nemam ništa za razmjenu ali kada mi izađu mali adami onda ću ti se javiti. smile134
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:11
lucy, ostavi adresu pa ti šaljem tamo idući tjedan ..A od ovih niskih travica mi možeš poslat ak imaš nešto onak tebi najljepše Wink

lilie, i tebi šaljem idući tjedan sve ovo, i naravno ostavi adresu Smile
a za adam me se svakako sjeti jer moji doma se samo njemu sanjaju jer im je jednom uginuo i nemreju ga prežaliti Disapprove
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:13
Važi Tanjice. Meni se ta niska travica jako sviđa. Zimi dobije tamnocrvnu boju, a ljeti je zelena ako je u polusjeni, a crvena ako je na sunčanom položaju. Mravi je tako obožavaju da su počeli u njoj sebi graditi mravinjak. Neću tebi poslati taj već drugi, bez mrava Smile
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:19
Poslala sam ti adresu, valjda si dobila (prvi put pišem poruku nekom s foruma), pošalji i ti meni svoju jer bih ti već u ponedjeljak poslala.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 22:05
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Važi Tanjice. Meni se ta niska travica jako sviđa. Zimi dobije tamnocrvnu boju, a ljeti je zelena ako je u polusjeni, a crvena ako je na sunčanom položaju. Mravi je tako obožavaju da su počeli u njoj sebi graditi mravinjak. Neću tebi poslati taj već drugi, bez mrava Smile


Ok, samo se nadam da je neće mravi i kod mene obožavat LOL

I nemrem si predočit koja bi to bila travica što znači da je očito niti nemam pa je onda naravno dobrodošla Wink

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:15
Pozdrav Lucy.
Da li imaš i za mene nisku travicu "koja menja boje" i ostalo bilje koje si nabrojala?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 23:43
Evo da napravim novi popis da se jasnije vidi Smile

Nudim - nezaboravak, plavi (sadnice)
             mix mediteranskog cvijeća (sjeme)
             patuljasti i visoki sucokret, izmješano (sjeme)
             ščir (sjeme)
             vunasti čistac (sadnice)
             phlox, lila (sadnice)
             ukrasna trava (sadnice),slika je na 2.str.
             klinčić starinski, lila (sadnice)
             sjeme lubenice
             alisum, sjeme
             nezaboravak, sjeme
             ljetni čempres (sadnice)
             ljubičice, bijele (sadnice)
             mini maćuhice, šarene (sadnice)
             sadnice jagoda mjesečarki
             vinca (reznice)
             crni sljez(sjeme)
             bijele ivančice (sjeme)
             čuvar kuća
            
            
            
            
Tražim - clematis
              bugenviliju(bilo koju boju osim roze)
              žuta tekoma
              asparagus koji raste u visinu
              mimulus
              glicinija
              crnooka suzana - poslala frida
              sobni gerber
              krumpirko - poslala frida
              lovor višnja
              razni kaktusi
              svašta nešto viseće
             
             
              cikas palma
              japanski javor
              neka vanjska palma
              delonix regia
              albicija
              (od ove "egzotike" može i samo sjeme Smile)

Eto malo sam se raspištoljila al kaj ću kad tak volim cvetje smile161
             
             
            
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:16
Baš nitko?smile43
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 00:15
 Ja ti imam još par sjemenki crnooke suzane..ja sam posija 4 i sve četiri su nikle i lijepo se razvijaju...
imam i reznice krumpirka koje su izlistale i sad čekam korijen u vodi...
..a klinčići , bojim se da ništa od njih, stavila sam ih i u vodu malo i posadila, ali bili su prilično "speglani " u kuverti, pa možda nisu preživjeli poštu...
...imaš li još koju jagodu, mjesečarku?
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 01:09
Imam imam ..A klinčići ti uvijek "životare" na početku ..meni se dugo dugo nisu primili al kad se jesu onda su se zbilja razrasli ko blesavi!Ak oćeš pošaljem ti ih zajedno s jagodama,ovaj put u kutiji Wink

Kaj se ovog ostalog tiče kaj tražim slobodno pošalji kad ćeš moć Smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 01:47
 šaljem ovih dana...moram sad i ja malo razmisliti kako da spakiram te krumpirke jer su vrlo nježni i krhki...možda bočica dolazi u obzir ovdje...aj, vidjet ću pa šaljem do petka sigurno...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 07:16
Tanjice ima li još maćuhica, nezaboravka i klinčića? smile143

Pogledaj ako te zanima nešto od onoga što ja još imam LOL
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 00:06
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 šaljem ovih dana...moram sad i ja malo razmisliti kako da spakiram te krumpirke jer su vrlo nježni i krhki...možda bočica dolazi u obzir ovdje...aj, vidjet ću pa šaljem do petka sigurno...


Ok, može!I nemoj zaboraviti suzanu LOL
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 00:19
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Tanjice ima li još maćuhica, nezaboravka i klinčića? smile143

Pogledaj ako te zanima nešto od onoga što ja još imam LOL


Ima ima Smile

Bacila sam pogled na tvoje oglase i vidim da tražiš i penjačice ..Jel te zanimaju možda žuta, roza i crvena ruža penjačica?ako želiš šaljem i njih skupa s ovim kaj si napisala Wink samo adresu ostavi ..

E a od tvog popisa me zanima jel imaš još kaj od japanskog oleandera, cosmosa, bijele glicinije i cleome?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.