Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mog ne/rada
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mog ne/rada

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 11:52
Sad ti cvate forzicija i japanska jabuka(dunja), i magnolija. S prvima dvjema skoro nikakvog posla, osim posaditi i obrezati. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 11:57
aha...forzicija je već na spisku a sad dodajem i japansku jabuku :)
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 21:24
Ajd' skokni do mene u Slavoniju, imam cijelu grabovu šumu, a koliko mladica ispod drveća...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 21:54
eh večeras mi pobjegao autobus...sutra ću Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 09:42

Iris, samo da te utješim i ja sam napravila istu grešku kao i ti.Uredno sve posadila, a ništa popisala, ali nema veze, jer mi se čini da od toga neće biti ništa!!!Unhappy

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:31

Hajde mi reci, pošto ti nađeš uvijek super stranice, da li se ona stranica može prebaciti na njemački???

I onu stranicu za slike što si mi dala sam morala prebaciti na njemački, engleski mi na žalost nije najbolji!!!
 
Hvala,
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 18:42


sunčice su dobile svoje mjesto Heart
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 18:44


hidragenia je lijepo prolistala Heart
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 18:45


a ovo ne znam šta je-negdje sam usput ubrala pelcer Embarrassed

ove grane što se vide su od bazge-to je zaštita da mi psi ne izgaze cvijet i prolistale i one...hehe...ako se prime mogu praviti drvored od bazge LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 18:52
na sve strane niče sjeme....ako to sve naraste moči ću cijeli Klis opskrbiti sa cvijećem LOL

Silvekini narcisi i astre niču...bit će ih ko u priči
samo dragoljube i mirisne grahorice ne vidim - a valjda će se i oni pojaviti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 19:15
Iris sve je počelo, svaki dan nešto izviri, osteospermum je predivan, mislim da je ono malo bijelo snježnica ili iberis, ako se ne varam. Klis će biti zadovoljan izgledom tvog vrta, a imi ćemo zaviriti u njega kad idemo iz Splita preko Klisa za vikendicu u Josipdol.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 22:28
Osteospermumi imaju baš lijepi pozadinu...kutak za cvjetni predah...LOL - sjedneš i uživaš...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 10:08
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Iris sve je počelo, svaki dan nešto izviri, osteospermum je predivan, mislim da je ono malo bijelo snježnica ili iberis, ako se ne varam. Klis će biti zadovoljan izgledom tvog vrta, a imi ćemo zaviriti u njega kad idemo iz Splita preko Klisa za vikendicu u Josipdol.


Triša LOL
nekako mi je čudan taj put od Rijeke preko Splita u Liku LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 11:43
E pa pojasnit ću. Obično u Split idemo uz more iz Rijeka, a tamo živi muževa kćerka (ovo mi je drugi muž, pa zajedno imamo četvoro djece-dvije moje cure i njegovo dvoje sina i kćer). Kako obično od nje idemo u vikendicu, koja je kraj Josipdola koristimo tu cestu preko Klisa, preko Knina, ili pak preko Drniša, pa usput obilazimo neka nova mjesta, koj još nismo vidjeli. Kako volimo putovati, a nigdje nam se ne žuri jer smo penzići, uživamo razgledati krajolike i mala mjesta. Tako smo recimo lani posjetili Čavoglave - prijatelji i djeca su umrli od smjeha kad smo im pokazali slike.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 11:52
e dobro...sad mi je jasnije Tongue
onda se javite kad u ovim krajevima :)
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 18:58


još sam malo slagala oko zamrzivača...iskreno: umorila sam se, al nije mi žao
još par ovakvih akcija i taj dio će biti završen :)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 19:05

Građevinskog materijala ni kod tebe ne fali, kažem ti ja sve je iskoristivo.

Škrinja je super, a i kad je visok vrtić može se objesiti košarice, baš kao što si ti napravila.

Stalno mi dajete još neke ideje, od svakog malo ukradem i baš sam sretna.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 19:07
sad se Triša nada da će se i njena škrinja pokvariti LOL
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 19:32
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

sad se Triša nada da će se i njena škrinja pokvariti LOL
 
 
Star.... a meni palo na pamet da odem na otpad ili kemu smeta u stanu da mu je poberemBig%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 20:04
Iris, pa ova škrinja izgleda baš super, a i panjevi!!! smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.