Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 80>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 22:00
hvala,hvala cure moje drage.sefi jaguara sam izrezala iz schaferovog kataloga,i jos par slicica također.prije ljepljenja sam ih dobro smocila vodom,pospugala suhom krpom,i cini mi se da je skroz dobro ispaloWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 23:57
odlicno!ClapClap
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:34
smile220bila jučer u Pevecu...ženska me blijedo gledala kad sam pitala za ovakve posudice...kaže da to ovisi od Peveca do Peveca šta je na akcijiConfused
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:36
Mhm! Vodom, pa sušiti i keljiti! Ok! Probala bum i ja nekaj takvog!
Faaalaaa!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:13
Ajme Kaća   

Ja ne znam što bi izdvojila.....ajd možda onaj pitar sa tulipanima...nekako mi je odmah " sjeo " ..iako mi je i onaj prvi sa ružama zaista predivan....
Ja inače obožavam te metalne pitare, kante i sl. drangulije od metala....to mi je zaista onako: retro
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:15
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

[....bila jučer u Pevecu...ženska me blijedo gledala kad sam pitala za ovakve posudice...kaže da to ovisi od Peveca do Peveca šta je na akciji...


Miško,

hoćeš da ja odem do Pevca u ZG da vidim dal ima ovakvih metalnih tegla??

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:16
smile78hvala na ponudi...ti se još ne smiješ naprezati...Smile jedino ako budeš išla radi sebe, onda može...radi mene nikakoSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:20
Draga moja,

kao moja najbolja " virtualna " prijateljica ....trebala bi me već toliko poznavati da znaš da ta ponuda ima i skrivenih motiva
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:22
Wink svjesna sam ja toga, al nekako me savjest peče da iscrpljenu ženu natovarim repromaterijalomLOL al, hajde...baci oko ako ideš...i povedi muža da gura kolicaWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:31
Uvijek sam govorila da su žene na višem stupnju razvoja ..... za koju godinu prelazimo na višu razinu komunikaciji.....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:32
WinkLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:24
rose,hippy puno hvala na pohvalama.hippy imamo isti ukus,i meni je najljepsi onaj sa ruzama(malo si me zbunila jer je prvi onaj s lavandom,ali pretpostavljam da mislis prvi na drugoj str.)poklonila sam ga prijateljici i bas mi se bilo malo tesko rastat od njega,ona se nije mogla odlucit kojeg ce uzeti pa je izbor prepustila meni.pitala sam je moze li onaj koji je meni najljepsi,naravno veli ona..i tako ode..
misko jesi li vidila imaju li uopce ovih lonaca u "tvom"pevecu,ako imaju,morat ce ih kad tad stavit na snizenje jer su jako podlozni ostecenju,a kao takve ih ne mogu prodavat po realnoj cijeni.Smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:25
nemajuUnhappy 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:40
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Mhm! Vodom, pa sušiti i keljiti! Ok! Probala bum i ja nekaj takvog!
Faaalaaa!


evo sto je mene ponukalo da probam sa slicicama iz kataloga,u jednom hobby art ducanu sam vidjela decoupage papir koji je deblji od papira iz casopisa (prodavacica me morala uvjeravat da je to decopage papir),i jos mi je rekla to o mocenju prije ljepljenja,veli da ona tako radi.i onda mi je palo na pamet,kad moze takav papir zasto nebi mogao i ovaj s kojim sam se ja posluzila..Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:42
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

nemajuUnhappy 

bas mi je zaoCry,nadam se da ce hippy biti bolje sreceSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 10:51
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Mhm! Vodom, pa sušiti i keljiti! Ok! Probala bum i ja nekaj takvog! Faaalaaa!
evo sto je mene ponukalo da probam sa slicicama iz kataloga,u jednom hobby art ducanu sam vidjela decoupage papir koji je deblji od papira iz casopisa (prodavacica me morala uvjeravat da je to decopage papir),i jos mi je rekla to o mocenju prije ljepljenja,veli da ona tako radi.i onda mi je palo na pamet,kad moze takav papir zasto nebi mogao i ovaj s kojim sam se ja posluzila..[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Naravno da se svaki papir može tretirati salvetnom tehnikom ali razilka između bilo kakavog decoupage papira ( classic, velo, soft i dl. ) i " običnog " npr. novinskog je u tome što se tisak na decoupage papiru nikada neće razmazati kao novinski jer je sasvim druga tehnika štampanja ...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 11:00
problem je jos u tome sto se malo vidi ono sto je na poleđini,ako je motiv u svijetlim bojama.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 21:48
nisan odavno stavljala slikice,pa evo malo.....zapravo i nije malo, skupilo se radova..









Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 21:52







Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 21:56
samo vaza sa anđelom je moj rad,ovo sa ruzicama je kupljeno vec oslikano.







Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.