Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - handmade
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


handmade

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 13:33
da i ja bi crijepeke ukrasene gledalaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 20:23
Curke, nisam vas zaboravila ali još uvijek imam problema s Internetom pa uopće nemam strpljenja ni za javljanje a još manje za postavljanje slika!! Ali slika imam podosta tako da kad krenem ...gdje će mi biti kraj...
Javim se brzo , sa slikama, salvetama, božićnim dekoracijama...Pozdrav
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 20:37
prekrasni radovi! Clap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 15:48
Originalno poslano od člana handmade handmade napisao:

lollypop hvala,napravila sam to na temi postavljanje slika a sada neznam..
ovako?
Hvala,hvala..
 


ovo je preslatko....a ti te crijepove sama smanjiš......
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 16:41
ja ocem crijepoveeeeeeeeeeee
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:44
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja ocem crijepoveeeeeeeeeeee
 
izgeda da nisi dovoljno glasna LOL
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 11:50
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ja ocem crijepoveeeeeeeeeeee


2.50 kn u teri.........LOL..po komadu....LOL
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 00:36
Nije me bilo nekoliko dana doma..
crijepove imaš u svakom skladištu građevinskog materijala..barem kod nas u Rijeci..Moji radovi su na minimum 100godina starim crijepovima ..
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 08:01
Sve je to lijepo, divno , krasno ali takvog oblika više nema. To su završni na vrhu ? Ovi današnji imaju utore a to nije to.Tvoji su baš zbog jednostavnosti posebni. Nastavi raditi na njima i POKAŽI IH

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:20
Crijepovi su ti super, zaista su malo drugačiji od svega što ima na našem forumu, vjerojatno znaš da su skoro pa favoriti za talijane, ako želiš mogu ti mailom poslati par dobrih sličica sa sajma u veroni...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:30
gdje nabavljas stare crijepove (ti su oni fini mali tanki)? obilazis gradilista pa im odvozis visak materijala ili jednostavno obidjes kvart pa svakom po jedan smile69
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:50
hehehe nina ojdi s menom u nabavu crepeka...hihihih
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:04
Handmade, dobro došla!smile73
Radovi su odlični, posebno su mi lijepe kuglice! Dali si ih lakirala nečim na kraju?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 13:02
jassi, s tobom u nabavku crepeka samo sa sleperom ;) LOL u najmanju ruku trebam viljuskar i 4 "intelektualca" da to nose :)
 
ne ne ovi stari su zakon. sve gledam tam uz mreznicu kak bi neku kucu odkrovila :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 13:03
ok, bar bi gledali decke ak nikaj drugo....crepeke hitimo kasneje...hehehe
 
 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 16:15
Handmade... jel i ti spavaš zimski san... buđenje........
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:24
Originalno poslano od člana handmade handmade napisao:

evo, mene , ponovno s pokušajem postavljanja slika, možda uspijem, a možda i ne ...da vidimo???!!!
[IMG]http://i681.photobucket.com/albums/vv175/handmadepictures/barkaigalebovi-lampa.jpg" />


uspjela si ali je minimalistička slikica, i da ne zaboravim sve pohvale za rad ... sad češ ti malo živnuti...ljeto dolazi!
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:28

Uspjelo je...Thumbs%20Up Sad sam dužna i neke odgovore...oprostite što se nisam javljala ali nisam baš imala vremena, a i nije mi se baš dalo bavit photobucketom, a treba nešto i pokazat. Možda slike nisu baš najbolje ali već će te mi vi dati neki savjet kako to bolje napraviti..

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:30
handmade slikica je premalih dimenjzija..vidim da je 90*160
da bi se lijepo vidila na forumu najbolja veličina je 640*480
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:33
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Handmade, dobro došla!smile73
Radovi su odlični, posebno su mi lijepe kuglice! Dali si ih lakirala nečim na kraju?
Hvla, kuglice su lakirane lakom u spreju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.