Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 10:14

Josipaaaaaaa....ehinaceeee........WOOW!!!!!

Salsa ,smile71 ko da je cinija ona ogromna punog cvata

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 21:53
sve je lijepo, ali klematis je nenadmašan.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2012 u 22:16
josipa,smile113
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 18:39
veeeelika pusa svima koji svrate do mene








poklon moje drage prijateljice.Thumbs%20Up od malog pelcera mašala narasla fina biljkica


anthemis posijan prošle godine napokon procvjetao. Ima sitne cvetove ali je ipak lijepa trjnica.


veronika


još jedna


pa još jedna


ima toga još puuuno kod mene ali dok stignem pripremiti

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 19:33
Evo i ja sam malo ušetala u tvoje carstvo, prekrasno nema smisla izdvajati kad je svaka biljka ljepotica za sebe.
radujem se još puuno slikica.
belica,zagreb
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 22:40
Divno smile72
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 18:15
 Veronike su preljepe!smile71 Sijala sam ih nekoliko puta ovog proljeća, ali bezuspješno.smile43
Da li ti je digitalis na prvoj slici trajnica? Znam da ti imaš takav ! smile78i tebi!
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 17:16
Tikvić i ja sam veronike sijala i uvijek mi niknu .baš me čudi da kod tebe neće ti baš imaš zelene prstiće.Ovaj žuti digitalis jeste trajnica. Ja ga imam već pet godina i uvijek niče. I oni roza su trajnice ali kratkoga vijeka pa se moraju ponovo sijati.
A ja nebi bila ja kad ne bih opet stavila koju sliku mojih echinacea
Hot Papaya je u početku naranđasta i jednostavna a poslije ckroz crvena i čupava.Ovdje je tek procvala.


Secret Pasion će poslije biti u sredini crvena sa roza laticama.



Strawbery Shortcake je sve ljepša i ljepša. Sredina joj poprima bordo boju.



Marmelade se dobro rascvala druga joj godina i već je bujnija nego prošle godine.Prekrasna je uživo. Na njoj se smjenjuju nijanse žute boje.


Summer Salsa











Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 19:54
Josipa sve je prekrasno! Pravi si kolekcionar!
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:52
koliko ljepote,Clap,burbon ruža je smile227,a kako se zovu ovi ljubičasti ljepotani
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 22:06
Predivno,kao i uvijek!!!
Flover dok se Josipa ne oglasi,pomoći žu ja,to je alium giganteum..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 07:38
predivni su,već sam ih vidjela,ali nisam znala kako se zovu....a dali se uzgajaju iz sjemena ili???ConfusedSmile
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 07:46
ma evo proguglala ja sve o ovom ljepotanu...sad samo da ga pokušam nabaviti,krasan je......Embarrassed
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 14:46
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

koliko ljepote,Clap,burbon ruža je smile227,a kako se zovu ovi ljubičasti ljepotani
Dobili smo odgovor kako se zovu ali da su prekrasni jesu kao i ostalo
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 16:47
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

predivni su,već sam ih vidjela,ali nisam znala kako se zovu....a dali se uzgajaju iz sjemena ili???ConfusedSmile

Može i iz sjemena,ali se dugo čeka da procvjetaju.U proljeće i jesen bude ih kupiti u vrtnim centrima.To su lukovice pakovane kao tulipani...Alium ili ukrasni luk..
Jos čeka te i žuti stolisnik :D
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 19:54
cure moje hvala vam Hug
Trudim se da ove godine pokazujem samo ono što nisam pokazala da se ne ponavljam ali kod pupavica mi to ne uspijeva Uvijek me ponese kad gledam slike pa onda hoću da se pohvalim. Ko dijete ,šta ću.Embarrassed
Alisa i tebe čeka što šta kod mene , kada dođeš a ja čekam i čekam.
flover,i ono na trečoj slici je takođe alijum ali druga vrsta
evo za tebe još jedan bijeli



još jedna moja veronika sa sanquisorbom i campanulom


ovo je jedini roza  digitalis ove godine.


i još jedna moja mezimica





Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 20:09
smile93samo ti pokazuj ehninceje predivne su 
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 21:41
neka nam se i josipa javila sa novim slikama i nije je bilo dugo, ali uživala sam u ljepoti njenog vrta one veronike su posebne volim plavosmile79
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 23:34
josipa,imaš predivnu veliku okučnicu,znam da treba puno truda ali vidi se kako je sve uredno i s ljubavlju njegovano.predivno smile141smile73
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2012 u 07:45
 Josipa draga sa echinaceama nikako ne možeš pretjerati, čak šta više !!!!!!!
 Njena ljepota je nesvakidašnja i nemjerljiva riječima i ja bih najradije bila bez komentata, ali kako opet ostati nijem na svu tu ljepotu.
Primjetila sam da su tvoje echinacee dosta niže i sitnijeg lista od mojih, ( konkrertno  mislim na one koje i ja imam) da li je to zato što ja mojim dajem više vode. Moji sijanci Hot Papaje imaju ogromne listove i lijepo su se razbusale, ali neće cvijetat ove godine, dok su mi sijanci Tomato Soup, Ratmataz i Žute echinacee dosta sitniji, ali su već izbacili pupoljke,čak  još dok ih nisam posadila u zemlju.
Zanima me tvoje mišljenje, da li da ih manje zalijevam.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.