Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 15:07
Evo mene s novim slikicama... Na početku par novijih cvjetnjaka - o da, znam da sam rekla da ih neće više biti, ali strast je strast..
 
Neki vole puno , neki obožavaju , ima ih koji sve daju za  ili . Postoje i oni koji sa velikom strašću  ili . Ima i ovakvih  . Poneki će sve dati da odu u ... I tako redom . A ja vam, kao i vi, naviše volim 
 
i .
 
 
Jedan cvjetnjak u sjeni šljive. Bijela i ružičasta astilba, hoste, ukrasne trave i (ja mislim) ukrasni batat. Uz to i par klinčeka se tu slučajno našlo.. Za sada taj otočić nisam malčirala ukrasnom korom, a hoću li - ne znam!
 
 
 
Evo i ovog, još ne u potpunosti uređenog otočića.. Tu je svoj stan našao jorgovan, iza je sakrivena još mala, malecka visterija i pampasica koja je jedva preživjela zimu. A u posudama vinca-ca i bakopa koju sam nedavno presadila jer je sva žuta..
 
 
 
I jš jedan će tu biti. Karamba, karambita - pa moram prestati sa stvaranjem tih cvijetnih otoka.. Malo sam si prekardašila   Tu je leptirov grm, pa novi crveni javor i ovo cvijeće kojem ne znam ni ime ni prezime. Uskoro ćemo ga ograditi..
 
 
 
 
Moj najdraži dio okućnice - kamenjar. U kojem raste i jedan PAN - za krticu. Tako da, ako opet dođe, malo previše popije i onda
 
 
 
 
 
Ove su mi dalije ljepotice na kvadrat!
 
 
 
Bijele ruže i ispod njih dragoljub..
 
 
 
Još jedan kutić
 
 
 
A ovo je moj vrtek iza kuće..
 
 
 
Prelijep susjedin klematis koji i moje dvorište (iza kuće) krasi jer je i k meni okrenut.. Divim mu se svaki put kad prolazim.. takav je nekad davno i moja baka imala, pa me u djetinjstvo vraća i na baku podsjeća ( a meni ja baka, zapravo bila mama - jer moji rade vani, u Austriji... Tipična gastarbajterska priča)
 
 
 
Mali kamenjarko, za sada je preživio prvi napad krtice i cvijeće i dalje lijepo raste..
 
 
 
 
Ivica mi se predivno razrasta, baš sam s njom zadovoljna... Iza nje ivančice, na ogradi kozja krv ovogodišnja, i još svašta nešto nazire se na slikici..
 
 
 
I, na kraju današnjeg slikovitog posta, evo još jedan pogled...
 
 
Ljubim vas sve! 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 15:16
Anaida ,sve je divno,krasno.Sve sredjenjo i uglancano.Ljepotaa..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 15:41
Draga Anaida pa ti hoćeš sa ovim da nas pobiješsmile39ma šta nam bolan radiš . Sve lijepše od lijepšeg . nemam riječi -i skidam ti kapusmile78-
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:34
Anaida,tak mi je lijepo prošetati tvojim vrtekom jer zbilja imaš svašta Tak si ja zamišljam da bi si mogla napraviti cvijetne otoke mada nemam baš puno mjesta .
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:50
Ne mogu a da na svratim u tvoj vrt!! Nekad su rijeći suvišne pa samo gledam i divim se.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 21:52
Anaida pa ja opet bez teksta, ti polako stvaraš pravi botanički park, imaš biljki sa imenom , bez imena ..... ma sve za peticu!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 22:06
Anaida lipo sam šetala i uživala u tvom prekrasnom vrtu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 22:06
ova zadnja slika me odusevila:)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 22:39
Evo ja se opet malo prošetala nagledala tvoje ljepotei sad odesmile115
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 23:35
Stvarno prekrasno!!! Ma znala sam ja da buš ti ti napravila nove cvjetnjakeThumbs%20Up
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 00:00
Prekrasno, sa mjerom i ukusomsmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 20:49
smile227Sve je jako lijepo ,usklađeno i dotjerano...
 
Jako ,jako mi se dojmio vrt!
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 22:05
Au,kakva ljepota,a tek kako ti je uredno ,kamenjar ti je za deset.Ono ti je dobro za krtice mora t ću se i ja naoružati pa u borbu.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 11:55
Anaida, nekad čovjek jednostavno nezna što bi napisao, ali ovo je vrt iz snova.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:44
Drage moje cvjetne prijateljice - naj, naj, najljepša vam HVALA na lijepim riječima.
 
Danas za vas - evo i moje malecke passiflore - hmm, pupoljke još nema, ali lišća ima kao u priči... Hoće li cvjetati ovog ljeta,  što mislite??
 
 
A evo jedne ovih dana slikane u Crikvenici. Ostala sam bez riječi (zapravo sam milijun riječi izgovorila MM kad sam ju vidjela.. Predivna mi je!!! )
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ervina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 24 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ervina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 15:40
Anaida...nisam li pogrješila ako te upitam da li si pravila krompirušu? Ja svoju upravo pečem,miriši mi stan od nje,jedva čekam da sjednem i sa jogurtom pojedem svoj dio...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 15:49
lijepi su ti novi cvjetnjaci,  a za pan- ja sam mislila da si posadila jednu flašu pa da izraste cijeli sanduk  a ti to častiš krtice LOL
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 21:43
Pa jeli ovo moguće .........namam riječi --jedva čekam tvoje -svoje cvijeće da mi počne tako biti lijepo. Moram te malo kopirati 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 23:35
Anaida ti imaš kućicu ili stan u Crikvenici?
Cvijeće je prekrasno, pogotovo to kao zvijezda cvijet.smile99

Ovako ako ne znaš napraviti krumpirušu, ja ti dođem u Crikvenicu i pokažem od kupovnih kora i krumpirušu i zeljanicu i jajušu i sirnucu. Čas posla i prste lizati.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 13:36
Ervina - neka ti je u slast, iako vjerujem da je već nestala fina pita!!
Hana - nadam se da je krtica, opijena, odjurila zauvijek iz mog kamenjara..
Niho, tražim nekog tko iz mog kraja ide u Skradnik pa da ti preko njega pošaljem cvijeće, ali ako neće nitko ići tada ću idući tjedan poslati poštom, u utorak - tako da ne stoji dugo nezasađeno. Čula sam se pp s Trišom i sve je OK.
 
Smrčko - To je passiflora, ako misliš na posljednju sliku. U Crikvi stančić, mali imamo. O, znam ti ja složiti krumpirušu, ali neću odbiti čašćenje Smile - osim toga kad ljetos budem na moru svakako ti i TM morate doći do nas (od 10.08. sam gore).
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.