Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 16:07
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Lipo to sve tebi ide a sad priznaj kojom to smile105 uspijevaš???? Priznaj !


Andjelce LOLLOLLOL,ne mogu ti reci,jer to vise nece biti magijaWink

draga,hvala na posetismile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 20:57
samo da smile113i otavim trag , vidim proljeće stiže a i bilo je vrijeme
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 21:42
Baš sam karakter!
Rekla sam da ovamo više neću zalaziti... ali šta ću, srce vuče.
Da je sve krasno, to znaš, neću ponovo nabrajati. Ali hoću da znaš da sam uživala u ljepoti...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 22:11
smile199
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 05:37
ja sam još jučer isprešetala po tvom vrtu od početka do kraja, ali se nisam oglasila ( prispavalo mi se LOL ) , divno ti je cvijeće od izbora, do ljepote, vidi se da imaš zelene prstiće ! smile89
belica,zagreb
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 11:50
kod tebe je sve napredno
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:15
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

samo da smile113i otavim trag , vidim proljeće stiže a i bilo je vrijeme


Uh,gledaj ti mojih cura pa pravo iznenadjenje,lepo iznenadjenje hvala vam.
Aralija jedva ga cekam u pravom smislu,kisa toliko pada da se plasim da ce sve istruleti,a jedva cekam da se zajedno divimo nasim cvetnim vrtovima..velikismile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:21
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Baš sam karakter!
Rekla sam da ovamo više neću zalaziti... ali šta ću, srce vuče.
Da je sve krasno, to znaš, neću ponovo nabrajati. Ali hoću da znaš da sam uživala u ljepoti...


smile156ma gde mi cvetoljupci mozemo imati karakter kad su cvecke u pitanju,potpuno te razumem,ja nekad zaboravim da sam gladna...heheheee,hvala ti draga sto si svratila ali jedva cekam lepse dane da stane dosadna kisa,pa da dobro ozelenim prste.smile78
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:25
Leona,dusice,i kod mene isti slucaj...kisa,sneg,vetar,al' nadam se da ce nasa cvetna magija da nadjaca sve to
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:25
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

smile199


E ti me nasmeja do suza,polako da te ne cujem,ali ne vredi kisa pa si ostavila tragove,hvala ti na posetismile95
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:28
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

ja sam još jučer isprešetala po tvom vrtu od početka do kraja, ali se nisam oglasila ( prispavalo mi se LOL ) , divno ti je cvijeće od izbora, do ljepote, vidi se da imaš zelene prstiće ! smile89


Uh,kako mi prija pohvala,ali mi prija i sto te vidim,a za prstice..pa jedva cekam kad cu zaista da ih ozelenim i da nemam noktesmile96smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 13:30
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

kod tebe je sve napredno


Hvala duso,samo kad pogledam tvoju lepotu,hmmm,prelepo je i kod tebe,hvala sto si bila u posetiHugsmile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 07:22
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Leona,dusice,i kod mene isti slucaj...kisa,sneg,vetar,al' nadam se da ce nasa cvetna magija da nadjaca sve to


Kako si pozitivna,hvala,kod mene jutros sunce i spremam se do Garden Centra da potrosim neki dinar ako sta nadjem interesantno,jer napolju ne moze nista da se radi bas je mokro,moji sejanci Hibiskusa napreduju ako ovako nastavi vreme moracu presadjivati...smile161WinkLOL
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 12:20
Zelim ti dobar ulov,a hibici...ma,kod tebe sve brzinski raste,buja ne bi me cudilo da uskoro i procvetaju
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 23:14
Dosetala sam do tebe , htjela sam vidjeti da li ima novih ljepota !     smile79
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 19:00
Sta bi s "ulovom" ? Ima li neceg interesantnog?
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 05:31
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Zelim ti dobar ulov,a hibici...ma,kod tebe sve brzinski raste,buja ne bi me cudilo da uskoro i procvetaju


Nista narocito sve je puno ali i sve vec vidjeno,cekacu izlozbu u aprilu.Wink
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 05:33
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Dosetala sam do tebe , htjela sam vidjeti da li ima novih ljepota !     smile79


Hvala na poseti,nesto malo sejanaca,nikako da ogreje sunce pa da krenemo puni elana.smile78
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 05:34
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Sta bi s "ulovom" ? Ima li neceg interesantnog?


Ima,al'necu ti kazemsmile156
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 05:47
jutros sam kavicu popila kod tebe,godilo mi je..imas prekrasno cvijece 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.