Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 43>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 13:59
moreno ovaj mimulus je divan... je li to tvoj?
ako jest, ajde mi daj savjet kako se brineš op njemu - mjesto na suncu/sjeni, zalijevanje - koliko često i slično

ja sam ga jesenas (jedva) nabavila - pelcer, i dobro se držao cijelu zimu, nedavno čak imao i par cvjetova, a onda se odjednom počele sušiti grančice...
ne znam što mu bi, a bojim se da nepovratno propada

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moreno232 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moreno232 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 14:48
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

moreno ovaj mimulus je divan... je li to tvoj?
ako jest, ajde mi daj savjet kako se brineš op njemu - mjesto na suncu/sjeni, zalijevanje - koliko često i slično

ja sam ga jesenas (jedva) nabavila - pelcer, i dobro se držao cijelu zimu, nedavno čak imao i par cvjetova, a onda se odjednom počele sušiti grančice...
ne znam što mu bi, a bojim se da nepovratno propada



to sam kod stare uslika,a ne znam ti ja puno o njemu,znam da ga je preko zime držala u kući i bia je sav osušen i nikakav,prije nekih misec dana ga je iznela na terasu i kroz dva-tri tjedna je procvjeta,mogu je pitat kad budem iša do nje za održavanje ak se sjetim pa ti napišem,nisam ja baš neki za cvijeće,imam dva na balkonu a i oni su mi lagani za održavanje jer su umjetniBig%20smilei imam jednu tapetu na zidu sa crno-bijelim uzorkom cvita i to mi je još lakše za održavanjeWink
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 15:04
TongueE Moreno, svaka ti čast na duhovitosti, tvom cviću netriba ni sunca ni vode ni gnoiva a ipak cvateLOL non-stop;-)LOL
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 15:12

Dobro došao !!!smile57

Bez obzira na ime cvijeta neznam dali je ljepši cvijet ili prezentacija.smile55
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 11:01
Ima li netko iskustva na nevenom kao biljem. Naime kupila na placu gotovu biljku i mislim je sada posaditi gdje je cijeli dan sunce, no nisam sigurno koliko dugo cvate??? Hvala.
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 11:06
E da još pitanjce, naišla sam na već postojeće stanje, posađene perunike al su dosta ispod bora (pitam se zašto su tako posađene) koliko znam ispod bora baš teško da nešto uspijeva, od cijele skupine rizoma pojavi se tek jedan ili dva izrasla cvjetka. Ima li tko iskustva kako gnojiti možda da više cvatu. Pozdrav
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 11:17
Neven voli sunce i cvate cijelo ljeto,voli se sam rasijavati,imam ih po cijelom povrtnjaku,a nisam ni jednog posijala.
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 14:21
Hvala, a vaša iskustva sa perunikama ???
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2011 u 16:34
Irisi barbata najbolje uspjevaju na sunčanom mjestu. Zemlja treba biti propusna i hranjiva.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 09:59
Pitam jer sam shvatila da dobro cvatu na suncu al im ke rizom veoma plitko (zemlja je ilovača) pa kad upekne sunce listovi ako se ne zalijeva obilno malo vrhovi požute. Pretpostavljam da ni malčiranje nije poželjno. Hvala.
Na vrh
BOŠKA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BOŠKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 10:33
Bok društvo,Ja sam nova na ovom forumu.Zna li netko gdje mogu nabaviti bijelu gliciniju?
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 08:36
[IMG]http://t0.gstatic/imagesq=tbn:ANd9GcT8Es0STzhs8AnSUYXGOKIqjexjqM3K1X7FW3QhXCsBRJyNIXEW7vt4Aqc" height="96" width="171" />


Pomoć koja je ovo biljka i da li je trajnica. Hvala svima.
Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 09:42
Emka......ne vidimo biljku !? Jesi li je stavila u moje slike i kopirala ovdje kod za forum ?
Wink
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 09:59
sori stavila u my pictures al ne kužim dalje stavljanje slika.
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 10:02
probaj slike stavljati na ovi način
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
bunarićka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bunarićka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 09:11
koliko zalijevanja traži neven?
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 07:34
Je li sada kasno za posaditi prkos, to nije trajnica, pa me zanima jel ima nešto slično za posaditi u vrt a da je zahvalna trajnica. Hvala na pomoći.
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 13:48
Poomoćććććććć;primjetila sam žabe u cvjetnoj gredici!Izrovale su mi  trećinu sadnica Gazanie.Kako da ih otjeram?? Angry
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 09:33
Bas mi je zao morena,nisam ni znala da zabe diraju cvece.Ja ih bas imam dosta u dvoristu jer sam blizu Dunava,i nisam primetila da diraju cvece...nadam se da ce ti se neko javiti sa nekim dobrim savetom...Confused
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2011 u 08:17
Koje vrtno cvijeće sadite- sijete u jesen?

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.