Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 48>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 08:55
Sasha, Linaaa hvala na posjeti i vašim udivljenim kometarima.smile78
 
Kami, nemoj mi nabijati komplekse zbog mog odustajanja od origamija. ajde ti dođi meni na tečaj veza i heklanja pa da te onda vidim smile104
 
od ponuđenih naziva za babarin sviđaju mi se: slintavac, balenjak i bljuvać. 
je, baš mi je to sad trebalo prije doručka....Disapprove
 
a moj slintavac je napravljen od nekog šifona (ovaj rub plavi što vidiš je rađen po crti koju sam ocrtala na platnu, nakon toga uštirkano, dobro ispeglano i tek onda obrezano polako i strpljivo da ne cvaknem konac kojim je vezeno) 
a može se raditi na bilo kakvoj krpici...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 09:05
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Kami, nemoj mi nabijati komplekse zbog mog odustajanja od origamija. ajde ti dođi meni na tečaj veza i heklanja pa da te onda vidim smile104
a moj slintavac je napravljen od nekog šifona (ovaj rub plavi što vidiš je rađen po crti koju sam ocrtala na platnu, nakon toga uštirkano, dobro ispeglano i tek onda obrezano polako i strpljivo da ne cvaknem konac kojim je vezeno) 
a može se raditi na bilo kakvoj krpici...
Držim te za riječ jer draga moja, ja sam pomalo i vezla i šivala i heklala, a moja majka to sve radi svako malo pa je valjda i to u genima ;)
Štirkala si šifon? Confused ajde dobro, ja mislila da je neuštirkana tkanina...
Evo, baš sam potrošila onu hobby štirku čiji mi se miris nije dopao i kupila Merito štirku u spreju, bumo vidli jeL valja išta (nisam znala što bi s tekućom Opal štirkom osim uroniti tkaninu u nju)...

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:18
ne mogu vjerovati da mi je ovo promaklo! Prekrasno smile71
ANĐELKA
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 18:07
Pokloni koji se čuvaju generacijama. Svaka čast na izvedbi. Sve mi prekrasno.smile91
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 20:42
kami, oprez! Opal štirka je teška droga -ja obožavam taj miris. da, da treba to dobro uštirkati jer se lakše obrezuje oko izrađenog ruba.
 
anđelka, Felina hvala vam smile78
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 20:53
ima nas Slavonaca svakakvih.... poznam jednog koji definitivno spada u klasu optimist - podvrsta entuzijast. živi u sred Slavonije, ima neku kućicu negdje na moru i sam izrađuje jedrilicu!!!!  i za sada mu jako dobro ide.
za njega sam napravila ovaj koferčić u koji će možda moći spremiti prometnu knjižicu (jel postoji tako nešto za plovila?) svog morskog prometala. sve si mislim možda me pozove da budem kuma kad bude krstio svoju barku....
 
sve sam bojala kistom da dobijem neki onako grublji, muški dojam. šmirgl papir je također odradio svoje... i satenski lak (zahvaljujem Mare-nostrum koja mi je malo pretočila ovog laka za probu) da ne pokvarim visokim sjajem  "stari morski vuk" look.
 
u unutrašnjosti jedan idilični morski prizor i stihovi Đoletovog "Panonskog mornara" nakeljeni tehnikom transfera koji nam je Izzy tako dobro isprobala i prezentirala.
 
 
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:12
Jaaao, što je ovo dobro, kakav vrli morski vuk look Cool
Sviđa mi se i izvana i iznutra, izvana je onako čistih linija za držati na jedrilici, a iznutra baš prikladno za preletjeti stihove svaki put iznova!
Satenski lak je moj ljubimac, a transfer ti je ispao fenomenalno, i još crveni print slova Shocked
Ni moj koferčić nije izgledao kao torbica za curice, a tvoj još manje liči tome LOL

edit: kupila Merito štirku u spreju, učvršćuje nikako, ali miriši mi fino
tak da će mi morati biti u igri Deco Festiger za štirkanje, ta Merito za miris :P
A Opalke se bojim, čudna upozorenja ima na omotu, to je fakat otrov, nadam se da će onaj barbajol stvarno biti uokviren ConfusedTongue
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:17
smile227 za originalnost, izvedbu, a posebno stihove smile141smile169
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:25
Odlična kutijica i upotrebljiva, da, za barku treba brdo dokumenata, i prometna i vozačka dozvola, samo se drugačije zovu.
Možda da napraviš još jednu kutiju za prvu pomoć, i to moraš imati na barci
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 22:10
Bravo Anastazija.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 00:16
kak si ti nepredvidva........niš,niš a onda te pustim dan dva i ti paf,napuniš galeriju.....i još mene spominješCool
kompletić je toliko sladak da bih ga mogla ovaj čas pojesti.smile94......cipice su preslatke a i kutiju si odlično odradila.......a ono ispod vrata (ne,neću spominjati one ružne nazive koje si izdvojila) je tako dobro da bi bilo grijeh koristiti.......
a kofrčić,a stih,a transfer.smile58......jako si to dobro smislila......za panonskog mornaraLOLLOL
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 00:40
...sva sreća pa ima još vrlih panonskih mornara i nas koji ovdje u srcu kontinenta obožavamo more Sailing       ...ali, nema puno (ako uopće) mornara i morskih vukova koji će imati ovako originalnu kutiju za matrikulu i ostale papire... svakako bi trebao još jednu malo veću za spremiti pomorske karte, i kako reče Otok za prvu pomoć... fantastično si ju sredila, a stihovi me definitivno sasjekli smile39
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 01:21
Anastazija...fantastično!!!!!
Bravo za ideju i izvedbu! Kako ja kažem-bolje nije moglo!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:03
ovaj mornarski koferčić je pun pogodak! Jednostavan, a tako lijep!
ANĐELKA
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 08:33
kofer je pun pogodak,pravi mornarski smile141(samo da mornar tu ne stavi kulen i kobasu)...šalim se naravnoWink
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:05
Draga moja, ti si se zaista potrudila, a rezultat je vrhunska izrada i kutijica savršenog izgleda!!! Ne, ni malo ne pretjerujem, znam da si se namučila sa transferom ali na ovoj kutiji je jednostavno sve na svome mjestu i sve sa mjerom.
 
Bravo!!!
 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:16
preslatko, tako jednostavno a toliko riječi govori, čista desetka s plusem            
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:32
koferić je ko bomboncek svaka čast
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:34
sat super
kompled za bebača predivan smile94
kuferić za matrikulu dostojan je i najvećeg morskog vuka smile211a šta da rečem za stihove to je moja slabost kako možeš viditi i u mojoj galeriji samo još nisam isprobala metodu transfera moraću pod hitno
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:31
Plovi plovi barka, tako i tvoj kofercic ce ploviti.
Suuuupppppeeeeerrrrr
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.