Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 08:54
Uvijek imaš što pokazati....smile186
Lipik
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 12:03
Ovakve pukotine su i kod mene  u Slavoniji....Kao da si naslikala naše dvorište....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 21:14
Hvala na posjeti, premda ima malo toga za pogledati. A trava, ne zabrinjava me, barem ne treba kositi, a kad krenu kiše bit će je i previše (opet) i pukotine će se "zakrpati".
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 22:00
...danas sam ugledala jedan cvijetak na suzani-sijancu....jeeeee...jel tebi procval?
...pa cijeće ti je super s obzirom kak je zemljica suha!
ona tamna budleja krade pogled...
aha--biserek se okitil, baš je lijep!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2012 u 22:12
Je, cvate mi suzanica, ima dva cvjetića. Stavila sam joj štapić da se penje i nisam niti gledala do neki dan kad sam spazila da cvate. Baš me je razveselila. Sirota, ko Pepeljuga je, niti slikati se ne sjetim ali je zalijevam redovito. Budem drugi tjedan.
A biserak je jako otporan pa ima sada bobice.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2012 u 15:58
ima kod tebe ima lijepog cvijeća a gdje ti je ono žuto (šta si meni poslala, liz..kak se zove) kod mene je izgleda to aster,valjda si se zabunila, jer ne vidim ništa novo ili će tek procvasti..
vatreni grm je zbilja krasan jesenski ukras dvorišta
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 20:31
Evo me na tvom bregu i vidim isto što i kod mene,pukotine u zemlji,a ja još imam i rupe od voluharica.No to mi nije umanjilo ljepotu tvog cvijeća,a posebno clerodendrona.Prekrasno si ga prikazala.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:18
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

A ovo je buddleja Black Knight izrasla iz reznice dobivene od Horti. Jako me je razveselila.
 
 
 
ajme ova budleja ,za jednu grancicu nje dam ti sto god zelis od mene ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:23
...a je krasna budleja zaista, ta je boja nevjerojatno lijepa...
nadam se da uživaš u današnjo kišiciWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 22:54
divna je Thumbs%20Up
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 23:03
Mari, poslala sam ti i astru, a lizimahija će ti u proljeće niknuti i cvasti žutim cvjetićima.
Kamenjar, mislit ću na tebe kad ću orezivati budleju pa će i tvoj vrt krasiti.
Sara, uživala sam jučer na trosjedu s knjigom pa dobila temperaturu. Očito da više nisam za intelektualne napore nego za rintanje po vrtu LOL
Svima šaljem smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 03:36
jako lijepo bez obzira na sušu
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 09:00
Bila sam kod tebe par puta, onako napreskokce, a jučer sam prošla cijeli tvoj vrt od samog početka pa do kraja : mogu ti reći da sam se stvarno nadivila, alo onako pravo. Osim što imaš lijepog cvijeća, ti imaš i prekrasne kreacije u vrtu. Jedan veliki smile141od mene.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 00:28
Medo, Glikica  smile79  smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 01:08
Krasna budleja .
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 21:47
Nisam došla gledati slikice ( pa i nema ih ) nego sam došla da te pitam znaš li pravi recept za kitnkes ? Negdje si ga spomenula.
A gdje su slikice ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 22:54
Već dugo nisam niš slikala, nekak sam se ulijenila po tom pitanju. Sada polako čistim gredice u povrtnjaku i pripremam za gnojidbu, a u ostalom dijelu vrta sadim i presađujem. Stalno nekaj seljakam.
Mislim da sam kitnkes radila po starom receptu iz Vučetičkine kuharice. Provjerim pa ti javim na pp jer je jako dobro ispal.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 09:13
Ja uvijek radim po ovom receptu, ako želite pogledajte:


http://www.coolinarika.com/recept/771758
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 22:29
Vidim da se po bregu radi a seljakanje cvijeća izgleda da svi od toga patimoWink i kad nema posla lako ga je izmisliti.Vrt ti je prekrasan i nemoj se ljeniti  jer tvoje su fotke posebnesmile78
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 23:10
Sve gledam kad će sunce zasjati da malo uzmem fotić u ruke. Istina je, baš sam se nekak ulijenila po tom pitanju. A dalije su sada predivne.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.