Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Falenopsis - Phalaenopsis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Falenopsis - Phalaenopsis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 58>
Korisnik
Poruka
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 17:18
Tnx Moon, ali mislim da su se one same ozivile, s obzirom da ja nemam pojma sto radim :))) nadam se da ce se same dovesti i do cvijeta jednog dana, pa da vidim koje su boje.
velika gorica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 07:51
evo malo slikica,nek se same hvale
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
orhideja
dejica
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 11:38
Mandevilia,u kakvom divnom raju ti živiš!!!Usvoji me!U ovo tmurno, kišno prijepodne,ove tvoje slike vratile su mi raspoloženje!Divota..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 11:42
Mandevilla,prekrasne su!
Kad narastem možda ću i ja imati dijelić ovakve ljepote!
Na vrh
Mihi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 115
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:08
Originalno poslano od člana MermaidDreamer MermaidDreamer napisao:

Jučer je malo sunca provirilo kroz prozore, pa su se brže-bolje dva pupa otvorila.
....
 


krasni phalovi..jedan ljepši od drugog
Na vrh
Mihi View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 115
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:11
mandevila krasota..super ideja ovo povješane po zidovima..vidi se da im paše..odlične su
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 16:17
hvala Mihi :)

mandevila ,imaš prekrasno carstvo orhideja. Koliko ih imaš?
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 18:12
Originalno poslano od člana Mihi Mihi napisao:

mandevila krasota..super ideja ovo povješane po zidovima..vidi se da im paše..odlične su


Ovo je stvarno raj!

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 18:27
auuuuuu...sto je netko rekao: usvoji me......Thumbs%20Up
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 11:25
isuseeee, mandevila, prekrasne su ti. koliko ih imaš?
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2013 u 12:36
hvala svima na pohvalama,dođite u moj raj,imam ih oko 60 i jako im je dobro
na toj terasi,dosta toplo,svjetlo imaju vlage i nagrade me
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 11:03
ovo na zidu je geeenijalno, moram mami svojoj pokazat. njoj je stan sa puno prozora ali nema puno direktnog svjetla, okolo je suma, taman bi orhideje mogla uzgajat.

evo mojih phalova, onih za 20 kuna jos uvijek ne mogu vjerovati da je to meni prezivjelo haha.






puuno novih korjencica


jos je jedan, najslabiji,ali pustio je sad novi list. i jedna cambria koja prezivljava, s tim da sam joj razrezala gomolj na dva dijela, jedan je bio ful trul al i taj nesto sad kao daje znakove zivota.
velika gorica
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 17:40
W. Super. Nakon cvijeta samo ih presadi. Vole one to. Ne treba veća tegla samo novi supstrat.

Phalovi za 20 kn su mi najdraži. Imam i dva mini za 10 kn. Rasprodaje su zakon. Bitno mi je samo da vidim kako izgleda cvjet da nemam duplić. Naravno uvijek pogledam i korjen. Moji su svi puni pupića a većina ih je cvala oko Nove. Orhideje ustvari nisu zahtjene a puno daju. Jučer prije puta se Pink počela otvarati. Jedva čekam sutra da ju ponovo vidim.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 21:54
Mandevila prekrasne su ti orhideje, posebno mi se sviđaju viseći pitari, tako efetno djeluju sa orhidejama, a i onaj špalir na prozoru je impozantan. Clap
Vidim tvoje su na terasi, misliš da bi ih i ja mogla staviti na terasu i da li na povremeno sunce ili u stalnoj sjeni? Super mi izgledaju ovako u visećim pitarima!

Ja sam dugo mislila kako je problem održati orhideju, a evo uspjela sam, cvatu već treći put u nešto više od godinu dana.




život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 13:04
Ova je nedavno stigla kod mene:)Poklon od mm..







Na slici se ne vidi dobro ali  je skoro zelena..I ova neumorno cvjeta:


Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 13:57
Lantana i alisa ,obje imate prekrasne Phalove
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 13:05
Malo orhideja

bsr i vp

Brother Sara Gold me jednostavno oduševljava, cvate konstantno i što je super, prekrasno miriši svako jutro kada je na suncu. Popodne ne miriši. Vrlo lijep miris koji se osjeti na udaljenosti metra od nje.

Vanetian Peach je prestao cvasti u drugom mjesecu. Dva mjeseca stanke, i evo ga opet (on ne miriše)

Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 13:06
purpule nebula
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 13:08

krupno: vanetian peach peach delight
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 13:12
mirišljava i prekrasna "brother Sara Gold"

definitivno mi je najdraža orhideja jer neumorno cvate, lijepo miriši i jarkih je boja
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.