Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 55>
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2010 u 21:30
Poslala sam vam pp.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 13:35











Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 13:52
kako nisam više znala što sam slikala od mojih visilica a što ne ,slikala sam ih grupno s obzirom da ih je puno(a to je tek djelić onog što moram napraviti).ovo posljednje je tanjur koji ovdje i ne izgleda toliko lijepo kakav je u stvarnosti,poluproziran je ,kao i oni mali tanjurići kroz koje se vide moji prsti.ovo iznad tanjura je zdjelica koja je sa stražnje strano valovita,djeluje starinska.salveta na njoj je jedna od onih prema kojima ja osječam averziju i imam ih od samih početaka moga rada a nikad ih nisam upotrebila,iznenadila sam se kako se dobro uklopila i sad sam promjenila mišljenje o njoj.iza sviječa,ono četvrtasto je preklopno ogledalo,vrlo efektno izgleda i žao mi je što nisam slikala prije rada,normalno kupljeno je u jednoj od onih"sve po osam"trgovina.
Mima još jednom hvala na informaciji!vidjela sam pp i odgovorila!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 14:34
o draga moja radovi su ti predivni a ona slika sa salvetom koja ti izaziva averziju .....pa nemam rijeci, mislila sam da je to drvo onako ukoso izrezano, da nisi napisala da je zdjelica ostala bi pri svom misljenjusmile58
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 14:35
uh, zaboravih etuie za naočale, ovako sto lijepo ne vidjeh skoro
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 14:54
Slavice ,vidim da se dobro pripremas za nadolazece blagdane,sve su to male drage stvari koje ce obradovati  najdraze...ne znam sto bih izdvojila kad je sve tako slatko,mozda one tanjurice ili cetvrtasto ogledalo koje mi se izuzrtno svidja....cestitam draga.smile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 15:13
Slavice ma perfektni su ti radovi. Imaš i rižin papir s zimskim uzorcima super se da napraviti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 16:27
slavice,radovi su fantastični! gdje si nabavila one motive? 2 slika,prvi red,prva 2 rada?
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 17:12
hvala moje drage curice!Tatjana sve su salvete,nemam rižin papir.Rose kao daleko ti je-dođi pa vidi i uzmi štogod ako ti se sviđa!smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 17:37
budem,budem,doći ću  ove dane. 
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 20:27
Slavice mi smo ti kupile rižin papir u NB i ima toliko
zimskih uzoraka, super je. a koštaso je mislim 17 kn, nemoj me držati za riječ, ali bilo je jeftino.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:23




Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:29
onaj prvi tanjur je stvarno velik,salveta je interesantna jer je cijela salveta taj motiv što vidite,ovdje sam upotrebila jednu i po salvetu.Anđeli na mojim visilicama nisu iz gotovih kalupa nego iz kalupa koje ja sama napravim u svojoj "kućnoj radinosti" i stvarno mi dobro ispadnu,ovdje se to baš i ne može tako dobro vidjeti!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:38
ooo,još novih radova smile141 a didonja je super,ljepo sjedi ispod bora i odmara LOL
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:46
ma muči me ovo fotografiranje,znaš da nemam dnevnog svjetla a pod rasvjetom napravim desetak snimaka a jedna uspije,osim toga boje su strava,na primjer ova visilica je modra a ne ljubičasta,podloga na kojoj sam snimala je bjela a ne žuta,sve su boje nestvarne i to mi onda na kraju pokvari rasploženje!a nisam se sjetila tebe majstorice prije dva dana kad si bila uhvatiti da mi malo središ i aparat!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:51
-preprelijepi radovi Slavice,nekoliko puta se vraćam i razgledam,izbacuješ ih kao na traci...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 23:59
tanjuri su me oborili,cestitam Slavesmile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:12
Meni se sviđaju kuhače s anđelčićima!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:28

sve, ali bas sve je predivnosmile93

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 13:30
I meni je sve prelijepo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.