Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 07:44
smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 13:54
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Ma znam ja da ti imaš svašta lipoga....samo te triba malo nagovarati da pokažeš! Divotica!


Hvala ti draga moja
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 13:57
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

milina u ovo sparno vece prosetat po tvom vrtu a najslađe mi je bilo vidit macu


Maca je pravi mali gnjavator ,najviše se voli izležavati na teglama
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:00
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Kamelija, dobro naša Jaca kaže ima kod tebe svašta nešto lijepo, mislila sam prvo izdvojiti onu tamnu daliju, ali svaki sljedeći cvijet je prekrasan, pa bi morala sve ponoviti, znam da ti se neda uvijek naslikavati kada imaš svega puno za raditi a sada najviše ima posla ti pusti opet Jacu u cvijetnjak pa neka slika, svi ćemo biti zadovoljni.smile79


Smail hvala ti na lijepim riječima.Jaca malo pretjeruje ,ali mogla bih je opet zaposliti,jer ja baš i nemam puno vremena.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:03
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Draga Kamelia,vrt ti je stvarno džunglasto prelepsmile94raznovrsnost biljaka,njihove boje i oblici plene...ovakvog dragoljuba prvi put vidim Clap dalije su posebne,a ruselija izgleda veličanstveno...ne ostavljaj nas da patimo za predivnim prizorima iz tvog cvetnog carstvasmile79  


Drago mi je primiti takav kompliment od tebe.Ti si za mene kraljica egzota
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:16
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Kamelija, dobro naša Jaca kaže ima kod tebe svašta nešto lijepo, mislila sam prvo izdvojiti onu tamnu daliju, ali svaki sljedeći cvijet je prekrasan, pa bi morala sve ponoviti, znam da ti se neda uvijek naslikavati kada imaš svega puno za raditi a sada najviše ima posla ti pusti opet Jacu u cvijetnjak pa neka slika, svi ćemo biti zadovoljni.smile79


Smail hvala ti na lijepim riječima.Jaca malo pretjeruje ,ali mogla bih je opet zaposliti,jer ja baš i nemam puno vremena.


Moš mislit:kak Jaca preterujeDeadbolje se ti sama uhvati fotića i poslikaj tu ljepotu, pa ti neće trebati sekretaricaWink
Vjerujte mi ako se razljutim sjest ću u smile115i onako od razgledanja cvijeća ,prošli put sam ostala bez kolačaAngryMMsve pojeoLOL
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:16
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Predivno! Ruselia je kraljica, stvarno bogati izgleda, a i za ostalo, kapa dolje! Clap


Ruselia mi je oduvijek bila među prvima na popisu i stvarno bih je mogla nazvati kraljicom ljeta
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:21
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

prekrasno rascvjetano cvijeće, a maca je preslatka kako samo gušta



moon hvala ti na lijepim riječima,a maca baš uživa,samo spava
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:22
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

A mrvica mala,a da joj staviš neku dekicu da ne mora spavati na vrećiAngry


Bilo bi joj vruće na deki
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:25
Originalno poslano od člana toni toni napisao:


smile99


Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:25
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

smile64


Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:31
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Kamelija, dobro naša Jaca kaže ima kod tebe svašta nešto lijepo, mislila sam prvo izdvojiti onu tamnu daliju, ali svaki sljedeći cvijet je prekrasan, pa bi morala sve ponoviti, znam da ti se neda uvijek naslikavati kada imaš svega puno za raditi a sada najviše ima posla ti pusti opet Jacu u cvijetnjak pa neka slika, svi ćemo biti zadovoljni.smile79


Smail hvala ti na lijepim riječima.Jaca malo pretjeruje ,ali mogla bih je opet zaposliti,jer ja baš i nemam puno vremena.


Moš mislit:kak Jaca preterujeDeadbolje se ti sama uhvati fotića i poslikaj tu ljepotu, pa ti neće trebati sekretaricaWink
Vjerujte mi ako se razljutim sjest ću u smile115i onako od razgledanja cvijeća ,prošli put sam ostala bez kolačaAngryMMsve pojeoLOL



Jaco tko ti je kriv,kada samo glavrnjaš okolo Donijeti ću ja za koji dan tvome mužu opet kolača,a bar ih je netko pohvalio
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 14:54































































Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 15:07












Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 15:36
mmmmm.... krasno! Kod tebe nema vrućine? Cvijeće ti je tako svježe kao da su proljetne temperature!Heart

Dođe mi da plačem kad vidim kako su vam svima durante lijepe, zelene, bujne i cvjetaju. Ova tvoja je prava ljepotica!
Moja nit' živi, nit' umire....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2013 u 15:41
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

mmmmm.... krasno! Kod tebe nema vrućine? Cvijeće ti je tako svježe kao da su proljetne temperature!Heart

Dođe mi da plačem kad vidim kako su vam svima durante lijepe, zelene, bujne i cvjetaju. Ova tvoja je prava ljepotica!
Moja nit' živi, nit' umire....


Draga moja, ima kod mene . Zato je tu cisterna sa vodom
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 07:16
Potpisujem Dadinicu,LOL stvarno imas veliki broj i vrlo lepih primeraka,i sve su jake zdrave ...kad Tibucina procveta slike na sunceWink,Adenium se bas rasirio onako kraljevski,ali jedan cvetic kosmosa me vrati u detinjstvo koga se vrlo rado secam...uzivala sam u jutarnjoj kafi,pogledaj da nisam ostala tu negde u tvojoj lepoj bastiLOL
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 21:06
Draga Leona,ti me uvijek razveseliš sa posjetom i lijepim riječima Bilo bi mi drago da sam te pronašla u vrtu,bar bi popile kavu
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 21:12
keasan rascvjetani ugođaj
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2013 u 22:19
sve je stvarno krasno.nije samo cisterna za to zaslužna.
 
ovo je super.što je to
 
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.