Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Biljanin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Biljanin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 30>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 19:34
Drage moje andjelka, nada-m i kiko-ko, puno hvala smile198
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 20:41
Predivni radovi,kutijica se osobito oduševila što ne znači da mi se ostalo ne sviđa,dapače ali ona mi je odmah upala u oko!Thumbs%20Up
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 22:15
Mislim da su i slike kao forma dobrodošle na forum, neznam koja je tehnika , možda možeš otvoriti novu galeriju na drugom mjestu , na pr. ostali hoby isto u sklopu cvjetnog. Zamoli moderatorice za savjet, ja imam svoje svile na takvom mjestu. Ako te zanima "nada-m svila nova galerija"
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 23:11
Ajme sad kad znam da si oslikala onu dasku...oslikavaj i dalje ženo, tebi to ide odlično, stvarno imaš dara..lipe su salvete, ali oslikano je ipak nešto više-bar za mene...al opet, stvar ukusa! Samo, pošto ti to tako "leži", bila bi prava šteta da to ne radiš češće!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 00:49
...krasni radovi, oslikana daščica je doista prava mala slika, njeguj taj talent, nije on svakome dan
 
...prekrasan je i originalan sandučić za poštu, ali i ovaj posljednji komplet sjenila za stolnu lampu i kutija... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 09:15
Jako mi je interesantno za promjenu umjesto u živo ,prvi puta nešto vidjeti   tu na forumu .Sjenilo ti je prekrasno ispalo,a kako i neće kada si se koristila meni najdražim motivom božurima.Clap
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 12:29
Prekrasni radovi, super ideje i krasna izvedba. Sve mi se sviđa, a posebno sjenilo i kutija istog motiva. smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 12:43
odlično Srce 
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 16:49
Hvala drage moje slavica 08, nada m, maredelmare, primavera, mima 051, dorinai rose smile198
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2010 u 20:23
ja čekam slike
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 00:22
Ja također! Kist u ruke!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 15:23
Evo drage moje cure, samo za vas smile184
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 15:36
Ovo je shabby rozica
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 15:39
Ovo je poklon za jednog kolegu, on voli jedrenjake
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 16:04
Taaakooo trebaaa!!!! Mislim da svatko od nas ima nešto što mu posebno leži, a u tvom slučaju to je sigurno kist. Nisam neki stručnjak za procjenu kvalitete nekog od ovakvih radova, ali znam šta mi se oku sviđa.
Ti se, definitivno, trebaš držat kista, ne zato što ti ostalo ne ide (nisam mislila ništa takvo da me krivo ne shvatiš), ide tebi, ide...ali, pošto si u slikanju tako dobra-bar za moj ukus, a Nada-m će to bolje znat procijenit, nadam se da ćeš se nastavit družit s kistom. Za mene je ovaj jedrenjak SF......možda kadd odrastem i ja budem mogla nešto slično napravit
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 16:13
 Hvala draga Big%20smile
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 17:06
...inače volim cvijeće ali ovaj jedrenjak mi je fascinantan, tko zna-zna...krasno!!!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 22:46
Duboko se divim svakome tko zna crtati, a tebi jos i vise... kako Mare kaze, ovaj jedrenjak je i za mene cisti SF jer sto se tice crtanja ja sam jos uvijek u fazi nizih razreda osnovne skole... hvala Bogu na salvetama Wink
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2010 u 23:27
Aaaaaa! I ja volim jedrenjake! smile89
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 00:04
predivni radovi,a jedrenjak....fantastičan!smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.