Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt (monna)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt (monna)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 15:54
Hvala, hvala!
Rose, prije nekoliko godina prolazila navečer ispred jednog kafića, gazda imao vani istu takvu ružu, otkinula jednu i kad su latice otpale piknula u zemlju....od tada je na istom mjestu i cvate cijelu godinu kao luda!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 16:03
vrt je jako zelen, njegovan a ruže vausmile64
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 16:11
divno monna-1
povrtnjak za desetku,kao i ostalo
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 21:55
Prekrasno, povrtnjak me se dojmio jako. smile141
E sad mi objasni zašto imaš mreže za krastavce, jesu li to kupovne mreže i za koje se sve biljke to koristi.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 22:00
KrasnoClap
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:02
Hvala!
@smrcko, mreže su kupljene kod pevca, plastične, mogu se koristiti i iduće godine. Koristim ih za puzave biljke, grašak, krastavce...može i grah. Krastavci se fino penju, imaju hlada od lišća a nisu prljavi od zemlje ako padne kiša Smile
...inače, ove godine sam grah posadila uz žičanu ogradu, iskoristim prostor, a nemoram nabavljati prutove za pentranje.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:05
Hvala na informaciji i ja ću tako nešto napraviti, baš je lijepo i uredno.
Mogu li i tikvice tako rasti uz mrežu? I kako usmjeravaš biljke vežeš li ih uz tu mrežu ili se same penju?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:43
Stvarno lijepi vrt ,sve je savršeno...
Zanima me postupak sadnje jagode u bačvu ?
 
Super izgleda ,imam  jednu bačvu u vrtu pa bi voljela zasaditi jagode u nju...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:45
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Hvala, hvala!
Rose, prije nekoliko godina prolazila navečer ispred jednog kafića, gazda imao vani istu takvu ružu, otkinula jednu i kad su latice otpale piknula u zemlju....od tada je na istom mjestu i cvate cijelu godinu kao luda!
Ma kažu da iz ukradenih pelcera najbolje uspjeva!Big%20smile
 
A tebi sve prekrasnoClap ,kao da je sve  iz ukradenogWink
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:56
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Hvala!
@smrcko, mreže su kupljene kod pevca, plastične, mogu se koristiti i iduće godine. Koristim ih za puzave biljke, grašak, krastavce...može i grah. Krastavci se fino penju, imaju hlada od lišća a nisu prljavi od zemlje ako padne kiša Smile
...inače, ove godine sam grah posadila uz žičanu ogradu, iskoristim prostor, a nemoram nabavljati prutove za pentranje.
 
 
Kupila sam i ja neku plastičnu mrežu za biljke penjačice i pokušala je jučer postaviti uz jednu neravnu stijenu. Ukratko, mrežu sam skroz zapetljala, jedva sam se iz nje izvukla, ulovila sam se baš kao riba u mrežu.
Danas ću pokušati otpetljati.
 
Inače, kod tebe se ne zna što je ljepše, cvijetnjak ili povrtnjak 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:59
i povrtnjak i cvijeće....sve je suuuuper  Smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 12:56
sve sam pregledala i obilazila tvoj vrt...krasan jesmile71
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 13:28
smrcko, mogu i tikvice uz mrežu, samo je dobro i čvrsto rastegni između kolaca da nebude labava...
 
željka, bačvi izbij dno, izbuši rupe uokolo koliko misliž da će bit dovoljno, natrpaj zemljom, u rupe posadi jagode i na kraju gore na vrhu bačvice, zalijevaj i čekaj da dozriju ;)
 
...i hvala svima što ste svratili u moj vrt! Smile
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 15:48
hvala!
 
 Ma kako ne bi svratili ,kada je vrt je predivan Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 00:07
E hvala Mona , u tvom vrtu sam naučila nešto novo i jako korisnoClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 15:46
 
Od danas imam novog stanvnika vrta: plumbago
 
 
 
dio mog cvjetnog kutka
 
 
bambus
 
 
različak
 
 
 
mirisna grahorica počinje cvatnju
 
 
dalija
 
 
počela sam stvarati kamenjar..
 
 
 
 
panj po kojem sam posadila sukulente
 
 
crveni lan
 
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 19:40
super ti je cvijeće....plumbago je divan a crveni lan djeluje nestvarno Smile
a tek panj aaa Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 20:37
plumbago je predivan:)
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 21:02
kakav koristan vrt,vidi se da si vrijedna.Ona roza ruža na ulazu mi se najviše sviđa.Clap
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 22:27
Hvala cure! Panj je dosta velik, to sam našla kod susjeda, on sretan što ga se riješio, a ja sretna što mi ga je dovezao u tačkama Wink, ...nisam ništa puno dirala po njemu, neka ostane tako prirodan, samo ga oprala vodom. Još će biti stanovnika na njemu, samo kad ih sakupim.
 
Kamenjar ću proširivati kako bude biljčica!
 Samo neznam za plumbago, dali da ga ujesen pred zimu iskopam i stavim u posudu pa u garažu, ili može preživjeti kontinentalnu zimu??
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.