Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jegeniš_KC_2008
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jegeniš_KC_2008

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:17
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Vanja, kažeš raj!? Neki se naši poznanici pitaju kako uspijemo preživjeti u tom raju, smatraju nas čudacima. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />



Nije ljudima za zamjeriti...civilizacija i tehnika su nam se previše uvukle pod kožu, postali smo robovi, pa prečesto zaboravimo da bi trebali malo usporiti i uživati u prirodi...iskreno, ja ne mislim da ste čudaci, dapače...Baš vam je lijepo među tim lopočima, ribama...sve plavo-zeleno...predivno! Ima li puno komaraca? Znam da kod nas, u Brodu, svake godine podivljamo kraj Save (što će na to reći Karlovčani...oni imaju četiri rijeke).
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:29
Dada28, svojevremeno sam upoznao Brodske komarce i nisu mi se činili preopasni. Dopalo mi se prošetati korzom i uz Savu a dimljeni šarani su za prste polizati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.