Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Simbioza između prirode i digitalne
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Simbioza između prirode i digitalne

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 06:31
Stigla i ja uživati u bojama proljeća!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 07:33
Baš sam uživala u jutarnjem razgledanju vtra i nasmijala ce maci i psu.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 12:29
smile227 lijepo bilo zakoračiti u tvoj vrt, što više ostavlja bez daha nema šanse da mogu reć Clap ljubimcima vidim ništa ne faliSmile  jedva čekam još fotkica!!!!
Neka se sve zeleni
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 13:17
Ovo kao da je pobjeglo iz neke bajke!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 11:09
Hvala svima Big%20smile

Evo jos malo slikica, uslikanih u zadnija 2-3 dana



               

Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 11:37
Sto se tice pak mojih kaktusa, prije 2 godine su bili poslagani po svukuda po terasi, sto se nije pokazalo kao dobro rjesenje jer kod svake kise ili naznake da ce biti tuce, morali su se sklanjati i moja kicma je se pocela buniti. Onda mi je stari napravio jednu policu koja mi sluzi i za zimovanje. E sad, posto oni rastu zauzimaju puno vise prostora zajedno sa novim pridoslicama, opet je jadan stari nadrapao i pomogla sam mu pri izradi nove police. Sada opet imaju mjesta, ali me malo strah sljedece godine. ovako to sada izgleda. 


 
Posto imam puno slika od njih, nema ih smisla pojedinacno stavljati ovdje pa cu staviti samo linkove. Prvi je od tegli pojedinacno, ali zbog loseg vremena jos nisam uspjela poslikati sve. Nadam se da cu to ispraviti sljedeci vikend.
https://picasaweb.google.com/108728366073289293754/3FensiSmensiEkipa20123#
Ovaj link je od cvjetova koji su mi se otvorili do sada.
https://picasaweb.google.com/108728366073289293754/Kaktusi2012CVIJET


Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 11:41
predivnoClap prava fešta od kolorita
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 11:56
Prekrasno.
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 11:56
Bas su krasni ovak pošlihtani! i ostatak carstva ti jesmile57
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 13:20
Jako lijepo PD, posebno mi se sviđa kamenjar Thumbs%20Up
I baš su mi fora te teglice s kaktusićima, poput kaktus-tortica Heart.
Vidim da ni tvojim ljubimcima ne smetaju bodlje, meni nikako nije bilo jasno kak mi peso ( dok sam ga imala ) žvače kaktus s baš opakim bodljama.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 13:27
Najbolje bi bilo da se počne izrađivati još koja polica, čini mi se da će brzo trebati.
Krasna kolekcija i lijepo ukrašena i složena.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 15:23
baš "fensi" kaktusi Clap
Neka se sve zeleni
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 19:34
Prekrasno, Plava, toliko boja i bolja, ali kaktusi... smile39 Em koliko ih imaš, em kako su lijepo posloženi! Bravo za tebe i za vrijednog tatu! Pozdrav!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:26
Zavidna kolekcija kaktusa, lijepo Horti veli, ko kaktus tortice. Sve uredno poslagano ko u slastičarni.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:34
predivno ti je cvijeće,a kaktusi -znaš kako se ono kaže-kao u apoteci.....sve posloženo,svaka čast....ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 22:28
Šetnja tvojim slikicama umiruje, prekrasno je Smile a kad sam se uvalila u ona dva linka kaktusa satima nisam izašla, prekrasno smile84
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 23:29
predivno PD smile55
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 14:18
malo sam se zagledala u tvoju kolekciju s police-fenomenalna je. 
belica,zagreb
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 21:47
ovo je nešto prekrasno do sada što sam vidjela, kako dekorativno, elegantno, ispunjavajuće, jednostavno ostala sam bez daha, ali ovome mi vjerujsmile120
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2012 u 21:55
sad sam tek otkrila.ne mogu vjerovati kao u američkim filmovima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.