Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:05
Prekrasno anaida, melem za očismile106

I moj dragoljub ubrzano propada, nije bio malčaren, ali kao da ga nešto  isisava, a baš je bio lijep. Slično mi se dešava sa krumpirom.Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:14
Sve je prekrasno! Malč je prava stvar i sigurna sam da puno pomaže cvijeću da preživi ove vruće i suhe dane, a i vlasniku olakšava posao. Onaj kamenjar sa začinima jako dobro izgleda...ugodno s korisnim!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:54
sve ti je prekrasno
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 16:10
Prelijepo!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 16:12
Navukla sam Baku na smajlićeWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 17:14
Ja ti ne mogu dati kompliment ko Proljeće smo iz jednog razloga-niti mogu reći koje mi je cvijeće favorit niti čiji je vrt na ovome forumu to jer je svaki na svoj način najljepši.
E zato ću te ja pitati ,kako to da ne vidim sliku hibiscusa i biti bezobrazna(sve me sram,nedam joj kompliment a žicam)i moliti pelcer ovog bijelog jorgovana.
Ma znaš ti da ja tu ne dolazim jer ti vrt nije lijep.Obožavam ove tvoje stepenaste gredice smile89i svako malo odem na prve str.i pogledam tvoj vrt kad si došla.I ovako se vidi koliko si puno posadila u međuvremenu i koliko se to razraslo,no kad se usporede stare i nove slike e to je onda zapanjujući napredaksmile79
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 18:49
Anaida - sve lijepo i sve za pet!
Oduševljavaju me tvoji cvjetni otočići!smile190
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 23:46

Ma prekrasno,što reći osim - smile93 smile141

Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 11:07
Thumbs%20Up
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 12:51
Moje lijepe, moje drage Otok, Proljeće, Željka, Kamilica, Šmrcko, Dada28, Stefkaja, Baka, Sasha, Bergenija, Vanja i Lilly - hvala vam što ste bile tu, a na kavi vas svakako ščekujem i uživo!!
 
Nastojat ću zakorijeniti bijeli ljetni jorgovan na jesen, nadam se da će mi uspjeti. Lani je to uspjelo samo s jednim koji sada raste u Koprivnici i s jednom budleom koja raste kod svekrve ( a puno sam grančica piknula, i u hormonski prah ih uronila i sve kako treba, no nisu se zakorijenili..) Nadam se većem uspjehu ove godine pa ću ga radosna moći darovati svima.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 12:46
Oduševljena vam javljam - passiflora ima pupoljke!!
Desno na slici je jedan kojeg sam vam slikala, a još su 3 manja u nastavku iste grane.
 
 
Današnji pljusak...
 
 
I za pet minuta sunce
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 13:54
Prekrasne slikice Anaidicesmile141
Passiflora može preživjeti snijeg ili ne?

Jedan jako lijep cvijet koji preživi zimu ( vidjela sam u Bosni) ,zove se pavitina ( clementis). Penjačica je koja bi bila prelijepa na ogradi.WinkIli ovako

<>
<>http://209.85.135.132/search?q=cache:OIQUuy5xFqIJ:www.hic.hr/vrt31.htm+orezana+biljka%2Bpavitina&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 21:14
Stvarno mi je fascinantno kak je već lupinus procval, pa iskopala sam malu biljčicu Clap Za ostatak jednostavno više nemam komentara, stvarno je krasno. Malo da te jedino žicnem par sjemenki ukrasnog luka ljubičastog, uz par sjemenki crvenog dragoljuba Big%20smileEmbarrassed
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:45
Bilo bi lijep vidjeti tvoj vrt uživo, šteta što uvijek dođem u VŽ zimi, možda jednom. Ovo kod tebe je već vrtna arhitektura, bravo Anaida za sve. Clap
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 12:13
Smrcko, vele kod mene da može passiflora preživjeti zimu,  no ja ću je ipak unijeti unutra jer mi raste u posudi. Još nije procvala, čekam ju svaki dan..  Klematis imam, ali mi je jako, jako slab jer sam ga tek ove godine posadila, nadam se da će iduće godine biti zdraviji i ljepši!
 
SilveK, i sve ostalo se primilo i lijepo cvate - baš sam sretna!! Svakako ću skpiti sjemenke dragoljuba i ukrasnog luka!
 
Lantana hvala na posjeti i lijepim riječima!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 13:32
Nekoliko ljetnih slikica...
 
Gazanije, ivice, koraljna zvončika i ivančice
 
 
 
Zelena kerija i ružičaste Silvekine cvjećke..
 
 
 
Mini ružica, žuta ljepotica rudbekija
 
 
Cinije
 
 
 
Kutić sa raznim cvetekima, još jako malim...
 
 
 
Opet gazanije, ali druge.. Opet ivančice..
 
 
Ispod šljive..
 
 
 
Prvi plan - ljetni jorgovan!!
 
 
Ivančice velike
 
 
Pogled na okućnicu
 
 
 
I moja najdraža fotka
 
 
Ljubim vas sve!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:10
Prošetala sam tvojim vrtom i nauživala sam se lijepe okučnice i cvijeća
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 13:35
Draga Štefice puno hvala na posjeti!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:50
Prekrasno cvijeće i lavanda je za izložbusmile99

Moj dragoljub je kapitulirao, počupala sam ga jučer i stavila kadificu.

Tekoma mi je posađena ove godine i kupljena je iz botaničkog vrta u Zagrebu. bila je zdrava, ali ni makac. Posušila se jedna grana zbog uši . Nadam se da će preživjet zimu i dati nešto iduću godinu, bar grančicu.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:56
Tu bi komentar bio suvišan,slike sve govore!!!!!!! smile93
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.