Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:09
smile227ljepote
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:10
Draga Gute Fee, e baš su ti lijepe ove zagorske slike, i kako kod tebe sve cvijeta, nisam nikada vidila da cvjeta bor a ti si i njega eto svojom pažnjom izmamila da procvate.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:11
Tresnjice napreduju :

 

Na zalost , izgleda , dosta ce ih pasti prije nego dozreliju :



Grozdje ne zaostaje :




Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:16
U vrtu ti se već lijepo šareni, a slika osunčane čuvarkuće mi se jako sviđa. I nebo zagorsko je prekrasno. Ja danas u Zagrebu nisam primjetila tu ljepotu. Naše je nebo ljepše Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:17
Ako kaj ostane, dojdem na štrudl
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:18
Bijele dalije su ponosne :



i roza ne zaostaju :






i ovaj ljiljan se zeli pokazati :



Oleanderi se takodjer pripremaju ; svi su rozi , zuti na zalost nisam uspjela za sad nabaviti , u MBM-u ga nemaju !


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:20
Lijepi pupoljcic ruzice, ljiljan samo da ne procvjeta, krasna slika zagorskog neba, i tocno "Lepe ti je Zagorje zelene".
Tresanja valjda bude za jedan strudl Wink
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:30
Aralija  &  Smail  &  Anabistrica  &  Carol

drago mi je da ste malo dosetale k meni i da vam se dopada ! Strudla bude dosta , nebi se sad bas rada hvalila ali mislim da sam majstorica u tom a na vama je da kusate i date ocjenu !

                                                   smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:37
Dvije od ukupno tri perunike koje posjedujem ! Plave su netragom nestale  (Confused)   , kupiti cu nove !



Zutu lantanu mi je kupio M. i jako me razveselio :



Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:37
Ooo, rado bi to ocjenila ! smile79
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 23:41
Imati ces priliku i to ne jednom !     Wink
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 09:16
Prekrasno je tvoje zagorje draga GT, i tvoj vrt, voćnjak i povrtnjak nimalo ne zaostaju u svojoj ljepoti.
Žuta lantana mi se posebno sviđa, obožavam žuto cvijeće!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 09:31
Dobar dan dragi i vrijedni ljudi.......Big smile svaka vam čast kakvo vam je imanje i s koliko snage i ljubavi ga održavate ovako krasnim . Cvjetnjaci , povrtnjak, kućno i drugo bilje , ma sve za čistu 10!!
Ma je li moguće da nemaš perunika ??? Pa to moramo hitno rješiti Wink, naravno čim ocvatu......čujemo se na PP po tom pitajnu ( kak bi rekel Presvetli)
Zanima me da li ste obnovili onu staru pumpu - zdenac, jako je lijepa i bilo bi šteta da  ti nije negdje u vrtu barem kao ukras......
Pozdrav smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 00:10
Draga moja Tikvic , prisjeti se , ti si takodjer pripomogla i ako je od toga proslo puno vremena ! Nesto mi nije uspjelo ali veci dio je i to zovem uvijek "Tikvic" kad objasnjavam sto je sto !

Lijepa moja Korijenko , stajala sam kraj tebe dok si "primala" narudzbe za perunike , pa nisam se mogla jos i ja javiti ! Imala sam ja perunike ali se neko "posluzio" i to tako da su mi od zutih tri ostale a plave skroz nestale. Carol je bila toliko draga i rekla da ce mi dati .  Pumpu jos nismo popravili jer prije toga treba ocistiti bunar a on je 14 metara dubok i to nije jednostavno .
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 07:39
Gute,kakve panoramske slike,uh sto to volim,ona vecernja nad ZagorjemClap ....
ove tvoje cveckew prkose onim zimskim koje su propale,sve su ti yaiusta prelepe,sta da izdvojim,tresnjuClapLOL,malo sale zbog onih "godina"ko jos pita za godine pored ove lepote koju pokazujes.Wink
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2013 u 23:12
Draga Leona , najprije da ti se zahvalim za sve one prekrasne i prefine kavice koje nam neumorno serviras ! Drago mi je vidjeti te u mojem vrtu a jos draze bi mi bilo kad bi imale sansu na jednom od druzenja i osobno se upoznati !   smile79
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 16:17
Haj draga, evo mene, navratih malo do tvoje vrteka da vidim kaj ima novoga...vidim da ste vrijedni vas dvoje, bravo, bravo...ove dalije su divne, posebno bijelaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 19:36
Što reći na ovu ljepotu, najbolje je da šutim i guštam u ljepoti, jer riječi su suvišne slike govore svesmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 20:11
Prekrasno je kod tebe u Zagorju  zelenomTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 20:17
Bila sam ti malo u gostima.... toliko vabiš prizirom zagorskog neba, da ću ti zbilja doći u gosteLOL!

Ljiljan je baš lijep... jedva čekam da se moji počnu otvarati!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.