Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hippy ( Hana  ) - Decoupage Vision
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zatvorena temaHippy ( Hana ) - Decoupage Vision

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 113>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 11:11
hippy, jucer pronasla jedan tanjur glatki koji bum namocila (orhideje su zelene gore, pa mi ne pasu trenutno bum nekaj drugo na njega stavila) otapanje ide super, do veceras bu se razmocilo totalno. potopila sam ga u kacu i stavila gore plasticnu kutiju s vodom i razmocio bu se :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:10
sem ti gajde...da si tanjur s crnim borom mam meni donesla!!!!!!!!!!!!!!!!! krasno je sve, ali taj je prekokrasaaaaaaaaaaaaaan
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:15
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

sem ti gajde...da si tanjur s crnim borom mam meni donesla!!!!!!!!!!!!!!!!! krasno je sve, ali taj je prekokrasaaaaaaaaaaaaaan


Znala sam da bu ti se svidjeo ..zato sam ti i rekla da pogledaš

Na žalost, imala sm samo jednu salveticu....ali bum probla nabaviti još koju...pa ti napravim jednoga tanjurčeka   
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:21
hippy, ima ju vesna. vidjela sam jucer ako nisu otputovale (damn zena damn, uh.....zadavila bih je) :(
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:36
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

hippy, ima ju vesna. vidjela sam jucer ako nisu otputovale (damn zena damn, uh.....zadavila bih je) :(


ak je zela tog crnog bora...ne buš je trbala ti..bum je ja
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:49
ne znam, kada nam vesna donese salvete, bumo vidjele. e kak mi je koma bilo dosla sam doma gledam salvete i znas ono kad ti oci zasuze od tuge jer je netko zlocest :( zasto to radi nije mi jasno :(
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:50
Hippy i meni je taj sa borom do sada najljepši tvoj uradak...ovo već spada u umjetnost!!!
Bravo!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:55
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy i meni je taj sa borom do sada najljepši tvoj uradak...ovo već spada u umjetnost!!!
Bravo!!!


Ma daj Proljeće...ne pretjeruj
Točno sam znala da bu svi okinuli na njega
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:04
pa kad je efektan - zlatno i crno idesh.....i jos tanjur ma sve skupa mrak :) sjedni pet+ :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:05
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

pa kad je efektan - zlatno i crno idesh.....i jos tanjur ma sve skupa mrak :) sjedni pet+ :)



Hvala teta
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 14:02
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy i meni je taj sa borom do sada najljepši tvoj uradak...ovo već spada u umjetnost!!!
Bravo!!!


Ma daj Proljeće...ne pretjeruj
Točno sam znala da bu svi okinuli na njega
 
Uopće nije do mene, čitaj prije i poslije mog posta!!!Tongue
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 15:34
Ajme ženo, kakvi tanjuri, oprosti što ih ranije nisam vidjela...ma tko sam ja da te hvalim, ipak si ti prohićka a ja rooky-laik...tanjuri su, kao uostalom i sve tvoje ) kao tvornički, pod tim te ne mislim uvrijediti nego samo reći da su profi i uredni...odaj tajnu zlatnog tanjura sa crnim stabalcem...nemoj reći da si ga rezala škaricam, sad ću si prste počupat LOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 15:42
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme ženo, kakvi tanjuri, oprosti što ih ranije nisam vidjela...ma tko sam ja da te hvalim, ipak si ti prohićka a ja rooky-laik...tanjuri su, kao uostalom i sve tvoje ) kao tvornički, pod tim te ne mislim uvrijediti nego samo reći da su profi i uredni...odaj tajnu zlatnog tanjura sa crnim stabalcem...nemoj reći da si ga rezala škaricam, sad ću si prste počupat [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ma nema tu neke posebne tajne...već sam negdje napisla postupak...ček malo...ljena sm ponovno sve pisati... pa ću copy/paste-tati

Motiv nije izrezivan...to ti je skoro cijela 1/4 salvete.....samo sam je zrezala cik-cak škarama da se što bolje " ukomponira " u podlogu koju sam bez obzira kaj je biserno bijela ( koju, btw lak inače ne raspucava ) ....ipak prije kreklirala.....a time se postigne da se prelaz sa salvete na podlogu toliko ne kuži ;)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 16:01
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme ženo, kakvi tanjuri, oprosti što ih ranije nisam vidjela...ma tko sam ja da te hvalim, ipak si ti prohićka a ja rooky-laik...tanjuri su, kao uostalom i sve tvoje ) kao tvornički, pod tim te ne mislim uvrijediti nego samo reći da su profi i uredni...odaj tajnu zlatnog tanjura sa crnim stabalcem...nemoj reći da si ga rezala škaricam, sad ću si prste počupat [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ma nema tu neke posebne tajne...već sam negdje napisla postupak...ček malo...ljena sm ponovno sve pisati... pa ću copy/paste-tati

Motiv nije izrezivan...to ti je skoro cijela 1/4 salvete.....samo sam je zrezala cik-cak škarama da se što bolje " ukomponira " u podlogu koju sam bez obzira kaj je biserno bijela ( koju, btw lak inače ne raspucava ) ....ipak prije kreklirala.....a time se postigne da se prelaz sa salvete na podlogu toliko ne kuži ;)


Čuj da te nešto pitam, da li se ti baviš time kao hobbysta ili si profi?
Apsurd bi bio da gomilaš radove doma...
Najradije bih ponudila nekoj teti iz zg da posjeti kvarner na dva dana i održi radijonicu kod mene doma, boga mi.
Sva ta ljepota a nema te tko uputiti, naravno osim usmeno, što ponekad nije baš dovoljno.
Radila bih ikone, kupila sam papir....i sad bi dalje ali nikad nisam radila sa zlatnim lističima, morat ću probati sama nešto.
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 16:58

prekrasno,prekrasno..samo pohvale..nemam komentara.

Kako ide sa udrugom?
Kada organizirate kakvo druženje..ili izložbu..ili kavicu..
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 19:12
pa moram priznati da osim moje mame i sestre, ne poznajem nikoga (uzivo) tko radi decoupage. tak da ti vjerujem da ti je tesko sama krenuti u sve bez savjeta. ja u subotu idem na tečaj ikona pa cu vidjeti kako se to radi pa ti prenesem u detalje :))
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 07:46
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

pa moram priznati da osim moje mame i sestre, ne poznajem nikoga (uzivo) tko radi decoupage. tak da ti vjerujem da ti je tesko sama krenuti u sve bez savjeta. ja u subotu idem na tečaj ikona pa cu vidjeti kako se to radi pa ti prenesem u detalje :))


super Lollypop samo mi javi u moju galeriju ili na pm jer tko zna da li ću nači opis rada ikona.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:31
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme ženo, kakvi tanjuri, oprosti što ih ranije nisam vidjela...ma tko sam ja da te hvalim, ipak si ti prohićka a ja rooky-laik...tanjuri su, kao uostalom i sve tvoje ) kao tvornički, pod tim te ne mislim uvrijediti nego samo reći da su profi i uredni...odaj tajnu zlatnog tanjura sa crnim stabalcem...nemoj reći da si ga rezala škaricam, sad ću si prste počupat [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />


Ma nema tu neke posebne tajne...već sam negdje napisla postupak...ček malo...ljena sm ponovno sve pisati... pa ću copy/paste-tati [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />

Motiv nije izrezivan...to ti je skoro cijela 1/4 salvete.....samo sam je zrezala cik-cak škarama da se što bolje " ukomponira " u podlogu koju sam bez obzira kaj je biserno bijela ( koju, btw lak inače ne raspucava ) ....ipak prije kreklirala.....a time se postigne da se prelaz sa salvete na podlogu toliko ne kuži ;)
Čuj da te nešto pitam, da li se ti baviš time kao hobbysta ili si profi?Apsurd bi bio da gomilaš radove doma...Najradije bih ponudila nekoj teti iz zg da posjeti kvarner na dva dana i održi radijonicu kod mene doma, boga mi.Sva ta ljepota a nema te tko uputiti, naravno osim usmeno, što ponekad nije baš dovoljno.Radila bih ikone, kupila sam papir....i sad bi dalje ali nikad nisam radila sa zlatnim lističima, morat ću probati sama nešto.


Ma gle...sve je počelo kad sam se prije cca godinu po prvi put srela sa decoupageom i totalno se zaljubila

Mici po mic....radionica po radionica....prve radove poklanjala obitelji, prijateljima...pa počele narudžbe ...male....pa sve veće...pa jedna izložba..pa druga ....i tako krenulo....

Hobby polako prelazi u nešto malo više

Sad smo osnovali udrugu jer svi imamo problema sa plasiranjem svojim uradaka...a ovako ipak možemo raditi i izložbe...a možda jednog dana padne i kakava galerijica

Btw, za ikone bi ti ipak preporučila ili drvenu podlogu ili slikarsko platno
Rad sa listićima nije tako kompčliciran kak se misli...jedino kad se prvi put obavezano buš ( najvjerovatnije ) sva zakeljila
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:32
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:


Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

pa moram priznati da osim moje mame i sestre, ne poznajem nikoga (uzivo) tko radi decoupage. tak da ti vjerujem da ti je tesko sama krenuti u sve bez savjeta. ja u subotu idem na tečaj ikona pa cu vidjeti kako se to radi pa ti prenesem u detalje :))
super Lollypop samo mi javi u moju galeriju ili na pm jer tko zna da li ću nači opis rada ikona.


Mislim da bi bilo bolje da to stavi ne temu Savjeti...kao bi i druge cure to mogle vidjeti
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:34
Originalno poslano od člana handmade handmade napisao:

prekrasno,prekrasno..samo pohvale..nemam komentara.


Kako ide sa udrugom?

Kada organizirate kakvo druženje..ili izložbu..ili kavicu..


Pa udruga je osnovana
Samo sada da je postavimo na nožice ...kavica i druženja već odavano imamo....a za izložbe se evo počeli polako organizirati...Javim vam kad nekaj realiziramo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.