Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 243>
Korisnik
Poruka
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 23:14
Triša svaka ćast tvom suprugu zna ćovijek šta valjaTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 23:38
Triša, stvarno je sve prekrasno!
 
 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 00:12
Triša lijepo ti je cvijeće u tvom dvorištu, a danas ti je još ljepše jer imaš i kameliju.Samo čuvaj je od ovog jakog sunca!smile99
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 08:37
Triša kamelija je predivna! Neka ti raste i cvjeta dugo, dugo!
 
Tebi ricinusi niknuli! Ja sam pogriješila i posijala u zemlju. Na jednom mjestu se valja redovito susjedova mačka a drugo je očito premokro i hladovito.
Ali dobrotom Božikovina, moći ću pametnije ponoviti sijanje!
 
Tvoj vrt je zbilja poticaj da čovjek ocvjeta svaki kutak!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 09:06
Čekala si ali si i dočekala, ma kakvi bismo mi to primorci bili bez kamelije u vrtu. Ako je kod mene u vrtu i preko zime opstane, onda će kod tebe biti još ljepša. Bravo za TM Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 09:31
Kamelija je prekrasna, odgovara joj vaša klima i nadam se da će ti narast velika i da će te uveseljavati cvjetovima svake godine.
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 10:32
Ma svi ste divni, svi koji ste zaslužni za moju veliku ljubav prema cvijeću, vi koji svratite ponekad u moje dvorište, a ni kavu vam nisam skuhala, kako je to super, zar ne. Ljudi ti gledaju dvorište, dive mu se, meni srce ko neboder, a ni kavu ne dobiju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 15:04
Meni češ skuhati kavu!
Nego, danas nisi ništa kupila ? LOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 15:33
Mislin da ste čitale na mojoj haciendi da san vas zvala na kafe kod mene aš vam imam biljkice i za zvonkicu pa se molim izjasnite. Zaletite se ako niš drugo onda baren subotu neku dobu. 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 15:35
Možda bi baš i mogle, a dolazi nam i Lana 2 iz Osijeka, mislila sam da ćemo negdje popit kafe, no moremo i pul tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 22:53
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Meni češ skuhati kavu!
Nego, danas nisi ništa kupila ? LOLLOLLOL
 
Jesam Hoya, jesam - bijeli hibiskus, dvije maćuhice po kunu i jedan ljubičasto cvjetajući kaktusić.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:03
Tulipani me fasciniraju - po danu širom otvoreni - navečer potpuno zatvoreni - ovi su slikani po danu.
 
 
 
Procvjetao mi hoyin jastučac
 
 
Cvijeta i felicia
 
 
Maćuhice se nedaju
 
 
 
 
 
Tratinčice i neveni su neuništivi
 
 
Ruža razmnožena povaljenicama - izgleda uspješno čeka preseljenje - čekat ćemo do 8. mj. za presaditi ih
 
 
I uvijek slične, a tako različite slikice mog malog dvorišta
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:34
I kod tebe raste po teglama ko i kod mene!! E takav bi ja vrt voljela imati,mala staza a sve ostalo u cvijeću!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:47
tulipani,ruže,tratinčice,.... smile64
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 23:58
Prekrasno. smile120A je li to sad slikano i otkud rascvjetani neven u ovo doba?

Neću ti krast muža, dosta mi moga. ALI dolazim po saksiju i cvijeće. Prvo da ti lociram vrtsmile136
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 07:51
Hvala cure, ponekad kukam da je premali, a ustvari toliko toga stane u njega.
 
Smrcko, pa neven je predivan upravo zbog toga što kod nas u Rijeci cvjeta čitavu godinu, isto kao tratinčice, neke margeritice, pa i ostići, nekad su mi cvjetali i karanfili cjelu godinu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 07:56
Prekrasno. Prava cvjetna oaza!
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 08:41
joooj Triša ; divan vam je vrt, tako popunjeni, procvjetani...
zavidim vam kaj imate takvu klimu, kaj vam cijele godine bude cvijeca Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 10:57
Triša jutros sam gledala, jastučac ima i svjetloplave i ljubičaste cvjetove.
A ona tvoja cijev - stup za svijeće napravila je cijelu uzbunu u kući i u firmi.
MM je u Pevecu tražio - ima samo puno veći promjer i predugačke - boje cigle.
Danas su moji iz firme išli u Vargon i to u Zagreb. I sad mi javljaju da su u salonu pitali - imaju samo sive cijevi smile43
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 13:37
Hoya pa možeš je prepiturati (ofarbati) 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.