Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 21:54
sve divno rascvjetano
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:18
Evo me dušo moja draga i kod tebe napokon....... ma šta reći za tvoje cviječe tu se nema šta komentarisati -kraljica bila i ostala siiiiiii -svaka čast smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:21
Predivni ljiljani i ruže, posebno mi se sviđa narandžasta boja.smile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:34
Cure moje,lijepe hvala vam na posjeti i divnim riječima!!Velika pusa svima..Bit će novih sličica dok uhvatim vremena,napokon i kod mene ugrijalo sunce!!!
smile79
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:34
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Kod tebe je uvijek lijepo i šareno, baš uživam gledati tvoje lijepo cvijeće.

Procvao mi je tvoj niski ladolež, baš mi je krasan.

Otok drago mi je da je ladolež procvjetao!!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:41
Ljiljani su moji favoriti
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:25
Odkad nisam stavila koju sličicu!
Ove godine sve kasni sa cvijetanjem kod mene.Puno toga mi je propalo,jer godina bila kišna..
Prvi ovogodišnji cvijet suzane..

osteospreumumi,cvjetaju cijelo ljeto..

Za sada još uvijek cvjetaju samo zuta i narandzasto-crvena lantana..Roza nema ni pupa..


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:25



vivaldi,jedan cvijet prolazi i izblijedio je drugi tek se otvorio..







afrička kraljica je predivna!!

a tek ovaj paket,kojim me obradovala naša draga forumašica..Hvala još jednom od srca!!!


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:27
Paket je stigao od naše Makk.Hvala ti draga moja!!!
Ovome sam ime zaboravilai!!Od svih pelcera samo ovaj je prezivio ove dosadne kiše i zime...


flox visoki

visoki bijeli


od 15-tak komada cinija,samo ove dvije su preživjele najezdu puževa koji su ih pojeli do korijena!! :cry:

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 17:28
colette,nastala od reznice,koju sam dobila od Flavke u jesen..Predivno miriše...To je Flavija colette!

i još samo ovaj cvijet hortenzije i dosta od mene za sad!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 09:54
lantane , ljiljani, titrica i sve ostalo, jednostavno krasno!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 15:09
sve ti je lijepo, uživala sam u prelijepom cvijeću!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 19:39
Sara,Antonija hvala  vam na posjeti smile78
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2010 u 22:49
Ma prekrasno draga moja -prelijepo cvijećeeeeeee-baš kao što kažeš kiša je uništila dosta toga ----nisam ni ja zadovoljna --Lantane mi još ne cvijetaju .-a vidi kod tebe prekrasneeeeee-pa ljiljaniiiiiiiiii-predivniiiiiiiiiiiii ma sveeeeeeee-smile99
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 07:58
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:




Viđam ovo i po ostalim vrtovima, ali nigdje ne mogu odoliti a da ne istaknem tu nježnu ljepotu!
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 14:46
Alisa evo nakon kiša puno sunca i prekrasnog cvijeća Clap, vidim da moje imenjakinje uživaju kod tebe, a moj je favorit ovaj cvijet koji je Misty izdvojila, koji je to cvijet?
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 16:57
Niho,misty,lantana hvala na posjeti!!
Lantana,lantane cvjetaju uveliko!!!Nisu baš sve,one male koje imam iz sjemena tvog još će počekati na cvatnju!Nema veze samo nek rastu...
Ovom bijelom cvijeću i ja tražim ime,već dvije godine!Jako je lijepo i nježno,i trajnica je...Rekli su mi da je to ahilea,ali nije!
Ako neko zna nek nam da ime!

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 17:00
Moja žuta cala je procvjetala,poslije dvije godine..


a ove ljepotice kupila sam danas!Odavno mi se sviđaju,ali tek danas sam naletila na njih..
rudbeckia

a i jedan delphinium  je uletio u kesu...

Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 17:40
Bravo za kalu! noviteti su krasni, a ljiljani siugrno mirišu da se ne da disat kraj njih... krasno!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2010 u 17:22
E moja Alisa ,dok se nas dvije sastanemo ti ćeš sve nabaviti. Ja ti odavno čuvam rudbekiju i još štošta ali šta vrijedi kad smo tako daleko.LOL
Ljiljai i kala su ti prekrasni.
.Mislim da i ja imam taj bijeli cvijet ali mu ne znam ime.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.