Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 64>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 07:49
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:

kako se zove cvjetic ispod ljiljanasmile226


narančasto izmđu orhideja je klivija, ako na to misliš
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 09:04
jEKAFRA,to  ti je clivia,dobro ti je Natalija rekla.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 09:07
[QUOTE=natalija]  orhideje su ti stvarno divne smile94, a klivija je veličanstvena, kao i ljiljan, a tek sanseverie... Clap

ovo zadnje mi sliči na neku coronillu - po listu
[/QUOTE
mislim da si u pravu,jer su režnice uzete s mora ,sad još moram vidjeti,kako ih zakorijenitiThumbs%20Up
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 09:15
[QUOTE=Betty Boop]Ja nemam pojma koja je ovo prelepa biljka za čijim imenom tragate
ali moram da pokažem svoje oduševljenje i njom i ostalim lepoticama ovde prikazanim
Mini sanseverije su preslatke [/QU
Betty i meni su slatke,svaka ima posebne boje linija još se bolje vide uživosmile79
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 09:19
AJAMA-hvala na trudu,ima sitne listiće,a vidi se mali i žutog cvijetića,baš mi je drago što si me posjetilasmile73
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 12:22
znala sam samo za kliviju cisto narancaste boje al za ovakvu nisam hvala na pomocismile73
JELENA FRANIC
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 15:46
Ja se pitam di je to proliće više-kad ono zapelo u jace! Daj ga malo i nama!
Stvarno kod tebe sve lipo rascvitano!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 09:29
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Ja se pitam di je to proliće više-kad ono zapelo u jace! Daj ga malo i nama!
Stvarno kod tebe sve lipo rascvitano!

kod tebe je već proljeće vani,a ja sam zapela u kućiWinkpa hranim dušu,kad ne mogu rukesmile127
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 09:24
Jaca prekrasno ti je svijeće,posebno u ove zimske dane.Oduševile su me sanseverie var.Gdje si ih nabavila?
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 21:11
Nemoguće je posvetiti se svim vrtovima na forumu u nekoliko dana jer ih je toliko da je vremena malo i kad dođeš poslije desetak dana zatečeš čaroliju boja, ako ne u vrtu jer tamo caruje zima a onda u kući gdje je obilje cvijetnih čarolija kao kod tebe, neću izdvajat ništa da ne bih nešto izostavila ili nedajbože uvrijedila koju biljčicu zato ovo oduševljena sam pogledanim zato s nestrpljenjem očekujem još!!!!!!!!!!! Clap
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 10:11
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Nemoguće je posvetiti se svim vrtovima na forumu u nekoliko dana jer ih je toliko da je vremena malo i kad dođeš poslije desetak dana zatečeš čaroliju boja, ako ne u vrtu jer tamo caruje zima a onda u kući gdje je obilje cvijetnih čarolija kao kod tebe, neću izdvajat ništa da ne bih nešto izostavila ili nedajbože uvrijedila koju biljčicu zato ovo oduševljena sam pogledanim zato s nestrpljenjem očekujem još!!!!!!!!!!! Clap

draga moja toliko si me nahvalila da me jeEmbarrassed biće slikica kad dođe proljeće,ja sam u dubokom snijegusmile65
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 10:13
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Jaca prekrasno ti je svijeće,posebno u ove zimske dane.Oduševile su me sanseverie var.Gdje si ih nabavila?

kupila sam ih u plodinama,zaleti se ako su ti negdje u blizini bilo je raznih vrstismile79
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:20
Divno ti je cvijeće Clap
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 18:58
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Divno ti je cvijeće Clap

smile79
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 19:11
Malo cvijetnog
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 19:21
S ovim sam se počastila
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 19:43
Stvarno si se lijepo ponovila , ti se naveliko pripremaš za proljeće.Vidim ja da će netko imati puno posla
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 11:11
pregledala sve od prve do zadnje stranice i mogu samo reći svaka čast imaš predivno cvijeće smile120
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 21:29
One prve dve lepotice ne prepoznajem,ali zato ljubičice i hibiće doooobro znam i predivni su...a za novitete sve pohvale
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 23:36
Gledajući tvoje stranice nisam znala što da prvo pogledam od preljepog cvijeća.

Što će tek biti kada kreneš u vrt.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.