Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera: Blagdanski izlog
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera: Blagdanski izlog

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 21:38
adventski vjenci su fantastični!smile141 svaka čast!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 00:35
 Thank%20You Thank%20You ...hvala vam drage moje Izzy, Elza B., Rose... baš me snažite za dalje....
 
@Izzy draga, nema više mjesta niti na plafonu, još malo pa ćemo mreže razapinjati da uopće imamo gdje spavati  ...a dok sam radila vjenčiće borovih iglica je bilo posvuda, čak i u mojoj jutarnjoj kavi
 
@draga Elza...hvala ti na vrlo pozitivnom komentaru Heart%20Glasses ...čak nisam niti tipični primjer nekoga tko je ostao bez posla u firmi...imali smo malu tvrtku MM i ja, još prije rata smo je osnovali čim se to moglo, ali je  
djelatnost bila usko vezana uz davanje usluga dizajna za liječničke prezentacije na kongresima i dok god smo mi to radili doslovce ručno, imali smo posla preko glave... tijekom vremena došlo je do snažne kompjuterizacije i makar smo mi slijedili trendove, sveopća dostupnost programa jednostavno je postala prejaka konkurencija nama malima, i jednostavno smo ostali bez posla...ali, kao što kažeš, valjda je tako moralo biti... i meni se doista otvorio ovaj krasan i za mene spanosan prozor u svijet kreativnosti Scrapbooking
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2009 u 00:56
ja sam odusevljena svime sta ti radis pa tako i vjencicima...fantasticni susmile94..i ja sam bez posla kao i ti,isto imala svoj obrt al eto...nadam se da cu se i ja ispraksirati kao i ti da mogu koju kunicu donijeti svojim radom... ti si svakako majstorica...smile58
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 17:54
Thank%20You....hvala ti puno dragi Maslačku...samo da te utješim, znati nešto raditi i uspjeti prodati nažalost nije isto... meni puno stvari stoji jer nemam baš trgovačkog duha, a danas i nije najbolje vrijeme za ovakvu "nadgradnju" kad se mnogi odriču i osnovnih namirnica u kući...no, bit će bolje, mene to ne može spriječiti da i dalje radim koliko mogu happy%20roll ...
 
 
...evo danas, malo za promjenu nekoliko ručno radjenih čestitki, i to 99% ručno radjenih, tj. gotovo svi elementi od rezanja papira, do elemenata sama sam radila, osim tu i tamo koji dodatak poput naljepnice i sl. ...malo me to uhvatilo ovih dana, a drži me i dalje Card%20Making
 
 
...jedna skupna fotka...
 
...pa jedna po jedna...
 
 
 
 
 
...za sada toliko, bit će ih još...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 18:03
čestitke su prekrasne bor i jelen su mi favoriti smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 18:07
...uf, uf... najbrža naša ružice...puno ti hvala Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:18
cestitke su odlicne... a svi tvoji radovi su stvarno fenomenalni!!!!!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:47
smile39preeeekrasne su!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 21:03
Čestitke su zaista sa puno ukusa napravljene! Clap
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 10:33
cestitke su prekrasne no moj favorit je bor,  plavo i malo srebra pun je pogodak
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 14:22
smile70prekrasne čestitke...favorit mi je ova prva bor i jelen,ali i ostale su fenomenalne...svaka čast
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 22:02
....hvala vam puno drage cure...Maslačak, Monna, Cimicifuga, Rosa2, Sandra Thank%20YouThank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 08:34
ClapNađi nekog s trgovačkim duhom. Šteta je nemati koristi od takvog talenta!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 09:08
Bolje da nisam išla gledati tvoje stranice Wink.
Počela sam raditi neke čestitke i bile su mi zgodne sve dok nisam vidjela tvoje. Stvarno su prekrasne. Clap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 10:51
Primavera predivne su ti čestitke Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 11:09
Pišem rijetko, ali pratim novosti često. Divim se uvijek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:32
Prekrasne, stvarno - stvarno! Divni ručni radovi! smile94
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 20:24
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Prekrasne, stvarno - stvarno! Divni ručni radovi! smile94
 
Potpisujem!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 10:44
Primavera ma bravo.
 
Čestitke su prekrasne. Ja se ne usudim raditi ih, jer mi se čini da je njihova izrada prilično komplicirana.
 
Svaka je na svoj način preslatka.
 
Daj mi reci one zvijezdice na drugoj slici  su šablone ili???
Djeluju kao da su " prave".
smile141
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 10:53
Primavere, ovo je fantastično i prekrasno ja sam ovak smile93
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.