Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 19:44
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Tvoje cvijeće u uvijek prekrasnim teglicama mi je nešto posebno.Lijepo odabrano,posloženo,a da ne spominjem tvoje vrijedne ruke i bušenje.Hvala ti na lijepom druženju,poklonima i šetnja s tobom me uvijek odvede do punih vrećica i velikog zadovoljstva.
 
Camellia draga, s tobom je otišlo i sunce, e pa drugi put ostaješ više , tumorno je i teško vrijeme danas ali se tješim da je kratkog daha jer opet predviđaju sunčano . Druženje je preletilo u tren i da je bilo duže opet bi bilo tako, ali kad se sjetim da smo naletili na djevojke koje dijele ruže  kao dar za otvaranje cvjećarnice (dobile dragi forumaši svaka po jednu) onda to smatram kao" božji dar " zna "on" tko voli cvijeće i usmjeri nas u tom pravcu iako nisam znala da je cvjećarnica u renoviranji i da se tog dana otvarasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 22:45


Kada se dvije vrsne kaktusarice, sukulentice, nađu zajedno, a što drugo imamo za vidjeti nego prekrasne primjerke. E pa dame moje već vam pomalo i zavidim.

Amarilisi su mi posebno lijepi. Ovaj roza je baš neobične boje. A sukulenti, ma ajme ljepote.....
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2013 u 23:07
Ovaj bijeli amarilis mi je još ljepši od rozoga. Sreća da njihovi cvjetovi nisu kratkog vijeka pa možeš dugo uživati u njihovoj ljepoti.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 20:28
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

amarilisi su ti prekrasni, ali neces vjerovati vise mi za oko zapela boja zida na terasi....nesto me uhvatilo farbati u tu boju....ili ce nagrabati boravak ili salonsmile42
Samo naprijed u nove pobjede, treba i sebe zadovoljitismile156
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 20:36
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:



Kada se dvije vrsne kaktusarice, sukulentice, nađu zajedno, a što drugo imamo za vidjeti nego prekrasne primjerke. E pa dame moje već vam pomalo i zavidim.

Amarilisi su mi posebno lijepi. Ovaj roza je baš neobične boje. A sukulenti, ma ajme ljepote.....
 
Bucka daleko sam ja od vrsne kaktusarice i sukulentice, ali kad se nađeš s vrsnom poznavateljicom sukulenata a uz to i dragom prijateljicom  koja kao iz rukava sipa nazive onda ne možeš a nešto ne zapamtiti, a da nam pomalo i zavidiš to ti vjerujem jer lijepo i ugodno je biti u društvu osobe koja dijeli sklonosti s tobom i vrijeme samo leti. Nećeš vjerovati a sukulente sam počela skupljati onako usput šetajući s mojom dragom forumašicom ovo ljeto kad je onako usput rekla pa ovaj je tako velik a nije skup i ja ga kupih i tako je to počeloTongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 20:39
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Ovaj bijeli amarilis mi je još ljepši od rozoga. Sreća da njihovi cvjetovi nisu kratkog vijeka pa možeš dugo uživati u njihovoj ljepoti.
 
Tako je  anabistrica sreća je da cvijet traje i traje i ja ga unijela u dnevni da ga imam stalno na oku, i da mu se divim onako usput svaki put kad ga pogledam , a bijeli je stvarno poseban ima neku primjesu zelenkastog što mu daje posebnu dražSmile
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 19:13
...baš je to bio jedan lijep i sunčan dan, biljkama je sigurno jako dobro došlo malo sunčanja...i meni je bijeli amarilis predivanWink...kod tebe se sve bijeli od pitara, a kod nas od snijega, hehe...čak ti je i mačka bijela...bijela Bela...i ja imam Belu, krasnu pasicuWink...
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 19:39
Vas "dere" ili bura ili jugo i kisa, nas zatrpava snijeg. Valjda i tome bude kraj, barem nam tako nas Sedum najavljuje.
Onda budu tvoje biljcice dosle na sunce u lijepim bijelim teglicama i uzivale zajedno sa tobom i nama svima koji te pratimo. 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 00:00
Prošle sam si subote kupila jedan žuti jaglac s dugačkom cvjetnom stapkom i stavila ga u "tvoju" bijelu teglicu. Za utjehu, odnosno privid proljeća. Lijepa mi je žutobijela kombinacija.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 14:40
Prošetala i sada odoh ovako smile190  Ma to su mi valunzi od ljepote.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 16:48
Duuuugo nisam bila kod tebe, ali sam zato danas polako "s noge - na nogu" prošetala, mmmhhmmmkala, dva-tri put dooobro uzdahnula, malo ti slinila nad amarilisima i sad odoh...
Pozdrave i puse ti ostavljam!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 19:57
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...baš je to bio jedan lijep i sunčan dan, biljkama je sigurno jako dobro došlo malo sunčanja...i meni je bijeli amarilis predivanWink...kod tebe se sve bijeli od pitara, a kod nas od snijega, hehe...čak ti je i mačka bijela...bijela Bela...i ja imam Belu, krasnu pasicuWink...
lijepi pozdrav
 
Sara draga i danas preljep sunčan dan i sukulenti uživaju naravno iza stakla jer kasno dolazim doma, a kod mene sve u bijelom kad nemam snijega, pa čak i moja maca bela je bijela , tako je i dobila ime  bijela bela što u prevodu na bodulski (otočki) znači bijela a na talijanskom lijepa, eto i amarilis imam bijeli, pusa draga 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 20:03
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Vas "dere" ili bura ili jugo i kisa, nas zatrpava snijeg. Valjda i tome bude kraj, barem nam tako nas Sedum najavljuje.
Onda budu tvoje biljcice dosle na sunce u lijepim bijelim teglicama i uzivale zajedno sa tobom i nama svima koji te pratimo. 
 
Carol drago mi je da si kod mene i po buri i po jugu , a ja kod tebe po snijegu bar virtualno ali doći će kraj toj pošasti pa će tvoj "breg" ponovo oživiti i vratiti ljubavlju, a moje teglice će zauzet svoj položaj kako su zaslužuju vani okupane suncemWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 20:06
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Prošle sam si subote kupila jedan žuti jaglac s dugačkom cvjetnom stapkom i stavila ga u "tvoju" bijelu teglicu. Za utjehu, odnosno privid proljeća. Lijepa mi je žutobijela kombinacija.
 
Anabistrica baš mi je drago da te moja teglici i jaglac podsjećaju na jedno divno druženje a kombinacija žutobijela je smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 20:06
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Prošetala i sada odoh ovako smile190  Ma to su mi valunzi od ljepote.
 
He, he, he, drago mi je da valunzi dolaze od ljepoteLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 20:08
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Duuuugo nisam bila kod tebe, ali sam zato danas polako "s noge - na nogu" prošetala, mmmhhmmmkala, dva-tri put dooobro uzdahnula, malo ti slinila nad amarilisima i sad odoh...
Pozdrave i puse ti ostavljam!
Dođi draga opet pa stiže proooljeće , amarilisi su uvertira za ono što dolazi kod svih na ovom forumu.smile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 21:43
Šta mu radiš,mislim cveću,pa je tako lepo zeleno,cvetno...uvek kad svratim kod tebe uzdasima nema kraja...idem sad
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 21:59
Draga, znaš li možda gdje je Ruža?
Sada sam već pomalo zabrinuta, dugo se ne javlja....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2013 u 22:12
Kako ti je sve lijepoooooo !!!!!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
radoja956 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 17 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 198
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radoja956 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2013 u 07:38
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:






lantana običnom bušilicom kojom se buše rupe u zidu , u početku je to radio moj MM a kako je tog malo puno odustao pa mi ostavio svrdlo u bušilici (još nisam usavršila mjenjanje svrdla, ali i to hoću vjeruj) Do sada mi ni jedan nije puknuo , malo je teže bušiti recim vatrostalne koje idu u pećnicu[IMG]smileys/smiley3.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Shocked" /> (ali i to sam uspijela) nego ove obične ukradne teglice ili obične vaze[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />. Hvala na posjeti



Aralija, sve ti je divno, posude su extra,vjerovatno za njihovo bušenje upotrebljavaš poseban borer. ne može baš običnim. Pitaj M pa javi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.