Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 63>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 09:02
Gogs i Kokica - samo pitajte što god vas zanima, ako znam pomoći ću!Heart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 09:23
Proizvodnja kuglica je u tijeku:
 
Jedna zajednička fotka...
 
 
I onda pojedinačne fotke......
 
 
 
 
 
 
 
 
Odlučila sam se za malo promjene pa sam kombinirala dvije tehnike, decoupage i oblačenje u tkanine na ovim kuglicama.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 09:32
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 10:38
Divno, a možeš i za mene jedno 1oo kom. napraviti-šalimse date šlag ne vudre.
Za kavu nije nikakva obaveza, ako se nadjemo dobro ako ne isto dobro ima još dana
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 11:36
Baš je fora ovo sa oblačenjem u tkaninu..vrlo mi se sviđa
a kako se zove ta Monartica na fejsu ako nije tajna ?
ne mogu je pronaći pod Monartica

< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 11:40
Hvala Tea luna!
Monart popunjeni profil - tako nekako, pokušaj a ako ne uspiješ popodne ti javim sada nemam otvoren fejs.....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 16:53
Naša Jani je neumorna, bravo
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 06:35
Koloko te dođe ta šablona preko narudžbe one u mega koloru su oko 80 kn ako sam dobro upamtila baš ču virnut na fejs i tamo sam ma svugdje sam i nisam nigdje LOL
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 06:40
Nesto si.krivo vidjela......kod Megacolora je cca 45kn a kod Monartice 580 din. Mislim da cak nije neka jako velika razlika ali ja nisam vidjela da ih i Megacolor ima....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2012 u 07:25
Onda sam ja očito mislila na druge jer imaju u mega koloru neke kaj se slažu jedne sa drugima pa dobiješ mali milijon kombinacija ali mi je to bilo puno za njih
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 10:51
Kuglice su kao iz bajke ,koja mašta, svaka ćast!!!!
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 11:12
hvala Jani,,uspjela sam pronaći Monarticu..
kakvih krasnih salveta imaaaaaaaa smile93
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 01:11
Preuredila sam svoj stari sat koji je bio antracit sive boje i žao mi je što ga nisam poslikala prije uređenja....uvijek to zaboravim....
 
 
Stavljala sam malo krakle-a, ali nikako nisam mogla dobiti ga na fotkama :(
 
Snježne kuglice isto nisam mogla lijepo poslikati.....ni po danu ni navečer, ne znam zbog čega, ali svejedno evo slikice da vidite otprilike...
 
Photo:%20Naručene%20kuglice!
 
Pa srčeka - visilice rađena od domaće smjese - po recepturi iz Do!ts časopisa:
 
Photo:%20Srčeka%20radjena%20po%20Do!ts%20recepturi,%20doradjena%20salvetnom%20tehnikom
 
I šećer na kraju - posudice za spremanje kozmetičkih vatica.....ideju nam je dala Kiki-ko! Oduševila sam se njenom izvedbom i bila sam presretna kada sam pronašla takve posude. Idealan poklon za nadolazeće blagdane za svaku ženu....čini mi se da će sve moje drage prijateljice, nećakinje, kume....ovaj Božić dobiti ovakav poklon. Hvala Kiki na ideji!Heart Naravno, rađeno s mojim najdražim motivom.....
 
 
 
"medaljončiće" sam sama radila od istog tijesta kao i srčeka i doradila ih dodatno s istim motivom.....
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 06:11
BIRAM SVE  a tajnu gdje ima posudica posijeli sa nama i o kojoj se smijesi radi jel o hladnom porcelanu? smile77
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 10:25
Drugo dali si napravila snijeg, od ljepila i soda bikarbone, super je i ne trusi se, podnosi lak.
Divno ti je sve ispalo, ali ni meni neke slike ne idu, dobro ja ne vidim baš dobro, ali isto, kad stavljašslike, ideš li preko fotobaketa ili ono drugo, jer ja idem preko cipa od fotića, pa neke ispadnu nemoguće.
Ja mislimda i na fotobaketu imaš uredui slike tako da ih možešposvjetliti i pooštriti. Probaj pronači.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 11:10
Dalija - posude su na Kvatricu, Family shop, a tijesto je koncinacija gustin, soda bik.i voda. Omjer tocan sada ne znam, nisam doma ali pogledaj si u novi Do!ts ako ti je hitno ;)
Tatjana - snijeg je ta komb.plus malo bijele boje.
Slike saljem s mobitela jer mi je fotic los :(
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 18:58
Super ti je ispalo.Dobra ideja za ove ružice.Jeli ta smjesa čvrsta?Ne treba drvofix?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 19:01
I meni je bilo malo čudno, ali ne treba, samo dobro posusiti.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 23:33
Savršeno Smile
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2012 u 23:44
Hvala, hvala.....
 
Evo curke koje trebate recept:
1/2 šalice gustina
1 šalica sode bikarbone
3/4 šalice vode
 
Sve lagano izmiješati i na laganoj vatri kuhati dok se ne zgusne - da bude gusto otprilike kao pire krumpir.  Kada se malo ohladi da se može rukama mijesiti, posuti površinu na kojoj ćete mijesiti malo gustinom da se ne lijepi. Valjkom tanko razvaljati (ja sam na nekih 3-5 mm), modlicama vaditi oblike po želji i pustiti da se doooobroooo osuši, čak možda i 2 dana ako je malo deblje. Ako će služiti kao nekakve visilice nemojte zaboraviti probušiti rupice. Ali budite oprezni, pažljivo to radite da vam ne pukne oblik (meni se to dogodilo)...
Osušene oblike pobrusiti rašpama za nokte (najbolje su one "kartonske", ima ih svugdje kupiti)
 
Nadam se da će nekome dobro doći ovaj recept. Ja sam stvarno zadovoljna kako to izgleda na kraju.
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.