Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 14:16
...plavi zagorski vugel...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 14:21
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 14:37
i...malo zelenog...

....buzdovani...



..."lijane"...



...nepoznato, al ipak moždaaa....nikandra?



stevia sa cvjetićem....



...dotepenka...gorka metva sa jednostavnim cvjetićem...



...a ovo (opt) ne znam kaj je...trava kakva???...visoka do 20 cm...može to ostat vani ili.....ili.....


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 15:08

smile141   za sve.
Čak si me i nasmijala - u mojoj kuharici ne postoji  "jagoda u sedumu" , toga ima  samo kod tebe  LOL.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 21:29
 
 
Lovro, da li ovu biljčicu pustiš preko zime vani, ili????
Imam takvu prvi puta, molim te!
 
         smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 22:12
A ja pomislila,dobar varaždinski vugelWink,koji god da je,lijep jeClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 08:02
Anastazija, malo niže je i šlag iz dature...Wink
Suncee, i ja je imam prvi put, svi vele da neće vani preživitiCry, zato imam i dva primjerka zasađena u tegliciSmile, za slijedeću sezonu.
Mk, vugel ja varaždinski Tongue, prije svega po razmišljanju mm, al te bačvice su me podsjetile na staro dedovo dvorište u Prebukovju kod pokojne bake i dede, pak, zato, zagorski...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 11:27

Lovro, Suncee..... siroticu nikako ne ostavljati vani, smrznuti će garant.

Ona trava kako ti kažeš Wink sliči mi na liriope muscari, kod mene su nedavno ocvali.

Jako lijepe kombinacije u bačvama Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2011 u 11:43
Hvaka Korijenko, i na savjetu,Wink i na pohvali!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 10:21
i ja moram da te pohvalim ,i meni se svidjaju 'bacve',takve bi i ja voljela imati
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 13:27
A ono je nicandra, aha, aha.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 14:24
qioiaa, šaljem...Wink


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 14:24
Anaida, je , je...i to plava...naziru se plave latice....Geek
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 23:37
Lovro, dok budemo učile pjesmice putem do Ivanića, neću imat vremena mislit o tome pa sada velim: spremi sjemenke bodljikavog buzdovana pogotovo ako je ljubičasti!!!   A zimski jasmin je već spakiran!!!  Samo da ne ostane doma!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 07:11
Free, čuvam ću ga, naravno, no za sad je samo "buzdovan"!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 08:10
Sinoć se nisam stigla "pohvalit"Embarrassed kaj sam kupila na štandiću na izložbi vijeća!
....potentila, kojoj ja od milja velim petoprstić, će odsad krasiti moj vrt....
....nije lijepa, neobična boja?

....a ono nešto na njoj....to je iz obližnjeg kafića doskočilo u vrečicu...vršak seduma nekog...Approve






...a sad idem....u akciju...pelcanja dobivenih reznica...smile79
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 08:19
.... i još nešto...ovaj cvjetak me jako "uznemiril" kad sam ga ugledala izliženog u atriju Starog grada...prekrasan je...kasnije sam ga vidjela na štandu, nešto manju verziju...rekla je gospođa 80 kn...malo preveć za nezaposlenog , ne?Cry
A rekla je i ime, dvije riječi... i još k tome na latinskom, a ja latinski ne slušam već 20 godina... pa daj budi spreman i zapamti onda ....Wacko Wink






Dakle, nije moj, samo mi je poziral!Tongue
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 10:39
Lovro...prekrasno.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 14:34
Pitaj naziv na pravom mjestu.Ima par ljudi koji sve znaju i vole pomoći.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 14:49
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

.... i još nešto...ovaj cvjetak me jako "uznemiril" kad sam ga ugledala izliženog u atriju Starog grada...prekrasan je...kasnije sam ga vidjela na štandu, nešto manju verziju...rekla je gospođa 80 kn...malo preveć za nezaposlenog , ne?Cry
A rekla je i ime, dvije riječi... i još k tome na latinskom, a ja latinski ne slušam već 20 godina... pa daj budi spreman i zapamti onda ....Wacko Wink






Dakle, nije moj, samo mi je poziral!Tongue


lespedeza thunbergii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.