Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 51>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 23:04
Prosim fino, nek mi netko objasni zakaj su aloe vere pod "Kaktusima i sukulentima" kad spadaju u ljiljane, sad sam lijepo ispala veća blesača nego jesam. Dobro, bar sam skužila da posudica u koju sam je htjela gurnuti nikako ne odgovara, morali bumo pronaći nekakvu zdjelu za juhu, baš negdje jedna mora biti
Svi knjavate pa odoh i ja smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 12:43
Baš mi je slatko to sa raznim posudicama, neki ljudi ( za razliku od mene) zbilja imaju mašte.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:44
Hmmm,sad si i mene zbunila Franjica.Gdje si to pročitala da su one ljiljani???? Ja sam svuda vidjela da su pod sukulentima i kaktusima.I po mom,posuda je ok za njuWink
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:50
Joj Franjica jel postoji kod tebe kakva posuda u koju nisi zapiknula kakav cvijetićLOL
 
Predivne su slikice. Mogla bi i ja pomalo vaditi staro svekrvino suđe i prenamijenit ga. LOL
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 08:26
http://www.cvijet.info/savjeti/kategorije/11/savjet/131.aspx
E draga moja, nisam ja baš tako lijena kako vam se predstavljam, nitko se nije javio a ja nisam imala vremena  niti volje za eksperimentiranje pa sam pročitala Adminov savjet a vjerujem da ti imaš 1. broj za razliku od mene pa si čitajsmile78
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 12:17
Ok,draga,znači Adminu ide kritika kaj drži teme sa aloa verom među kaktusima i sukulentima a ne orhidejamasmile178
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 13:45
Čekaj, kakve sad ima veze orhideja i ljiljan, hoćeš reči da orhideje spadaju u ljiljane,smile39 ma daj uspori,smile199 pa nemrem te tak brzo slijediti. Najbolje je da se držim teorije večine muškarčina da je to sve kuruza jer me bute čisto smotalesmile85, Vidimo se sutra?smile78
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 22:30
Oprosti,em sam smotana em sam umorna(nisam ništ spavala noćas) tak da je dobro da bilo kako funkcioniram.Ok LJILJANIIIIIsmile42
valjda se vidimo,ja se malo nećkam još no MM me tjera(valjda bi se čovjek jedan dan odmorio od meneBig%20smile)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 22:34
Sad mi je jasno zakaj MP sin veli da svakako odem na druženje smile96da može u miru ozdraviti a ne da skačem oko njega sa čajekom, bananicom, tableticom, medekom. Pa on je veeeeliki! smile78
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 23:25
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 10:49
Gle, s obziroma na moje gabarite ipak trebam tražiti Branku da mi donese pampasicu da popunim predviđeni prostor.smile96smile96smile96
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 11:21
smile156smile156Iris,stvarno "zanimljive" dekoracijesmile156
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 11:33
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

evo ti još jedna ideja Franjice http://home.golden.net/~dhobson/Plant%20a%20Bra%20Pink.JPG

dobro "punjenje"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 22:25
Preznojena od punjenja visećeg Irisinog aranžmana, isplekla kolače u "4", popila "rezano", nasmijala se i naklafrala i sve što sam danas uradila oko cvijeća su ove fotkice:
prvi je uvijek najslađi
 
 
Evo, ovak vam sada izgleda oko mene dok tipkam (u pozadini se čuje milozvučan zvuk vešmašine). Nemate pojma koliko znači jedan cvijet kad svi oko mene imaju na desetke ili kad mi neki vele: pa moji su već davno ocvali , Andrea pogle kak sam lijepo pisanicu udomila smile78
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 22:17
Danas opet ništa nisam radila - samo slikam
Baš su mi lude, imaju tri cvjetića - glume rajsku pticu smile96
Trudila sam se to snimiti ali ipak sam ja amaterčić - pelcerčić
Šteta - ja ovakve još nisam vidjela - no to stvarno nije neko mjerilo.
Uglavnom - UŽIVAM!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 22:27
Do sad sam se ljepo zabavljala  a sad sam doživjela strašan šok - vidjela sam sebe na fotki majstora - moram se na brzinu ići malo utješiti smile50 i onda na spavanac jer je sutra dan za smile161, treba u zemljicu gurnuti Andreine kamenjarke, skočiti do frizera, na plac i onda Shashi u blizinu - pravac Vinica na jedno druženje do zore.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 23:31
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

...
Andrea pogle kak sam lijepo pisanicu udomila smile78

Tu sliku mora vidjeti princezica, pa onda objavim njezinu rečenicu!!! smile96
Prvo kaj je pitala zašto ima više narandžastih jajčeka nego ljubičastih!!! smile156
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 07:41
A kaj ja mogu kad mi se od starosti ruke tresu, smile78Princezi.
Uglavnom, novi "kaktusarij" spreman za poklon. Jednostavno, varijacija na temu prošlog i ovaj mi se još više sviđa.
 
Posadila konačno aloice, pojma nemam kak se zove ono puzavo kaj svi imaju po kuhinjama, raste kao ludo i svima se prima pa sam čak i ja uspjela pelcer zakorijeniti. Napravila i penjalicu (nekakav dio stare nape),
 
normalno da sam i ovo crveno/zelene opet pojma nemam kak se zove, malo puzi mlo se grmoliko razvija - zapelcala, zakorjenila i sad da vidimo hoće li rasti.
Sve sam stavila na natapanje dok se ne vratim iz grada. Vozim MPS (moj princ sin) na posao, pa na plac, pa frizeru, jasno tu negdje moram i banku obaviti, i onda opet malo zabave. Malo ću gurnuti prste u kopanjice... pa na brzaka ručak za MPS, i onda put puuutujem.
 Sličice sam stavila da mi neka dobra duša šapne ili naziv (pa da sama malo pročitam kak se njeguje) ili ako je stvarno dobra duša - par riječi, tipkamo se na slijedećoj pauzi smile78
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 08:42
smile141  a jesi vridna :)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 09:47
Puzavac se zove "scindapsus"(mislim da sam dobro napisala),uglavnom,tu ti je link pa vidi kaj te zanima
A oo"malo kaj pui pa ne puzi" je begonija.Imaš nešto o njima pod sobne liso dekorativne a mislim da ima i na naslovnici.
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.