Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 08:11
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Dobro došla Josipa u naše cvjetno društvo! Nadam se da ćeš dugo vremena ostati s nama i dijeliti radost koju ti pruža tvoj vrt. Pratit ćemo njegov razvoj i veseliti se njegovom napretku skupa s tobom.
hvala na posjeti mila...ugoda oku je vidjeti vase vrtove...nekad se posramim...zadovoljstvo je  saditi i promatrati kako se razvija cvijet ili siri trajnica...duhu mi pomaze biti dio  vaseg drustva...drustva nas koji volimo prirodu i cvijece...kad je to u pitanju nista mi nije tesko ni lijeno....dodji mi opet...obici cu i ja vas samo da shvatim kako...hahha...pusa iz nustrasmile82
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 10:03
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 10:21
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 10:48
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

[IMG]mozda sam ga trebala odmah u zemlju staviti?



Dobrodošla !

Kameni cvijet je sukulent, a njima ne treba puno vode. Ova zemlja ti je premokra, mogao bi strunuti. Pomiješaj zemlju sa pijeskom i nemoj toliko zalijevati.
Ako je to pelcer bez korijenja odmah ga izvadi i stavi u skroz suhu zemlju i nemoj zaliti dok ne pusti korijenje (pogledaj na temi sukulenata).
I još jedan savjet (nadam se da se ne ljutiš) - vidim da na vrtu miješaš dosta biljaka sa različitim potrebama. Prije nego počneš saditi probaj saznati koji je položaj za koju najbolji, pa tek onda sadi.
Imati ćeš manje gubitaka, ljepše biljke i skladniji vrt  Wink.
Pozdrav

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 11:13
taman sam ga usadila i uslikala...ide on onda u suhu zemlju pa nek napreduje...znam da sam svasta izmjesala kad nez kako se koja siri...imat cu do proljeca vremena da promjenim mjesta a hvala Bogu ima dvorista...nek se ovo ljeto rasire pa da ih upoznam...hvala..savjeti mi trebaju...smile86 Na vrh
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 00:28
Nemaš se čega sramiti. Svima nam je ovaj Forum pomogao, odnosno njegovi članovi savjetima, razmjenama ... tako će vjerujem i tebi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 07:52
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Nemaš se čega sramiti. Svima nam je ovaj Forum pomogao, odnosno njegovi članovi savjetima, razmjenama ... tako će vjerujem i tebi.
kad sve to sto sam napravila nije dovoljno...znanje je neophodno a moje dosta oskudno....sta god vidite slobodno me opomenite...pocela sam zapisivati svoje greske pa cu u proljece ili jesen ispravjati....hvala na podrsci...smile73
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 08:05
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 08:07
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 08:11
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 17:43
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 17:47
stavila sam ga uz rub kamenjara veceg...sa dosta pijeska...i listice postavila da se zakorjene...hvala na savjetu...dodji mi opet...smile94
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 23:30
Na zadnjoj slici je lonicera nitida, zimzeleni grmić, povijuša, visine do 1 m.
Jako brzo raste i možeš ga orezivati i oblikovati kako želiš.
smile79pozdrav vrijednoj vrtlarici
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 06:32
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Na zadnjoj slici je lonicera nitida, zimzeleni grmić, povijuša, visine do 1 m.
Jako brzo raste i možeš ga orezivati i oblikovati kako želiš.
smile79pozdrav vrijednoj vrtlarici
ja samti njega  skoro stavila u kamenjar...ima jos jedan grmic koji je u kamenjaru....kada da ga prebacim pored da se siri?sad ili u proljece?i ovaj mi je sumnjiv.........hvala na savjetu i posjetismile80
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 06:40
savuj vk i ovaj je zavrsio u kamenjaru dok nije procvjetao nisam znala.....a cini mi se da dosta toga nestoji kako treba....bas trebam pomoc...smile43
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 06:49
i ovaj kad poraste ide van vec vidim gdje cu ih poslagati samo moram prvo kesten prenjeti....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 06:55
evo ga taj moj zbrckani kamenjar....smile85
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 13:02
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

savuj vk i ovaj je zavrsio u kamenjaru dok nije procvjetao nisam znala.....a cini mi se da dosta toga nestoji kako treba....bas trebam pomoc...smile43
Josipa to je keria, evo ti link gdj ćeš pronači sve o njoj...pa lijepo tekicu i zapisuj.
Svi smo tako radili u početku.
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1356&PID=886479&title=kerija#886479
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 21:00
pisem ja sva imena al tako brzo zaboravim sta sam htjelaupisati....sad idem drugacijom tehnikom...Cry
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2014 u 22:22

Dobro došla Josipa među cvjetoljupce. I ti budeš, ko i mi našla tu bezbroj korisnih savjeta, ma, i puno više od toga.
Kad idem na forum, moja "biljna tekica" je uvijek pored mene, bilježim, ko će sve pamtiti.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.