Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 243>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 10:48

Bravo za našu Trišu. Već ti odavno nisma rekla, pa da se opet ponovim: Botanički vrt na Kozali!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:26
Triša, svega ima u tvom dvorištu Thumbs%20Up
i meni se heba smrzla zimus kao i kat rei Unhappy
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:32
Pa ustvari mi imamo sreću s biljkama, jer kod nas nema niskih temperatura, pa nam puno toga preživi što na kontinentu ne može.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 16:20
Triša vrt ti jeThumbs%20Up Stvarno znaš posložiti.
 
Ali vidim da je kod mene sve nekako retardirano!Confused
Amarilisi će sad za koji dan, ricinus niknuo i onaj iz sjemena koji sam preko tebe dobila i ovaj novi. Ali svi jednaki tek nekih 10,12 cm visine.Iako sijani s razmakom od skoro mjesec dana.
 
Ma ja sam sretna da niče ali... nekako polako.
Onaj lupinus iz Buzeta, je l ' mi se čini ili je slika okrenuta naglavce?
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 16:23
Triša.. Ma što se još može reći, a da nije rečeno do sada, za sve to što nam ti na slikama daruješ!!?? Predivno!!!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 19:07
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Triša vrt ti jeThumbs%20Up Stvarno znaš posložiti.
 
Ali vidim da je kod mene sve nekako retardirano!Confused
Amarilisi će sad za koji dan, ricinus niknuo i onaj iz sjemena koji sam preko tebe dobila i ovaj novi. Ali svi jednaki tek nekih 10,12 cm visine.Iako sijani s razmakom od skoro mjesec dana.
 
Ma ja sam sretna da niče ali... nekako polako.
Onaj lupinus iz Buzeta, je l ' mi se čini ili je slika okrenuta naglavce?
 
smile156baka naravno da si u pravu.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 19:34
Prekrasno Trisa, ne znam na kojoj bih se slici vise zadrzala, jer je sve prekrasno.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 18:45

Slikano iz ptičje perspektiva

 
Hibiskus se oporavio, a ovaj je prvi procvjetao, vjerovatno zahvljujući Hoyinom željezu u prahu.
 
 
Bijela lantana
 
 
Super se složila sa Laninom narančastom, a jučer im je u društvo došla i Hoyina žuta, tko zna kad će cvjetati
 
 
Počeli su cosmosi
 
 
i bijele frezije
 
 
Heba se priprema cvjetati
 
 
 
Ruža neka crveno žuta, niska jako je lijepa, ali rijetkog cvata
 
 
Oksalis se pojavio iz ničega, tu nije bio posađem
 
 
Dragoljub izašao tam gdje sam posadila tigridie,
 
 
Moja rumenka je roza-lila, a očekivala sam crvenu
 
 
Felicija bi trebala cvjetati cjelo proljeće i ljeto
 
 
senecio cineraria, tzv. kostriš također će cvjetati
 
 
Jasmin u dvije varijante, a od nihe sam dobila treću
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 20:49
jasmin treći znači -----smile232-da sam znala nebi ga dobila -i kad ti ženo posta ptica.......bože -----ubiće se još malo ova žena letismile134Halo hitna žena letismile156
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 21:58
Koliko sve kod tebe prije procvjeta, ja ću se još morati načekati cosmosa....dotad uživam u tvojim slikamaSmile
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:15
Onaj hibiskus mi se jako sviđa ima li pelceera?
Ruže su krasnežuta posebno.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:31
Hvala cure, idem sutra u vikendicu i jasmin će tamo niho, da mi krasi dvorište, da budem bliže tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 22:43

Gledam tvoje slike i pratim tvoje ispisane nazive bilja, prisjećam se tvog rokovnka i čudim se samoj sebi što još čekam.

Davno mi je Baka Bea rekla da moraš zapamtiti nazive kad ih nekoliko puta napišeš.
Ovako je poseban gušt pratiti tvoju temu!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 23:31
Da vidiš Triša kako je moj procvijetao -pa to nije normalno . Slikam ga toliko puta ali bijeli cvijetići pa mi nekako taj odsjaj ima puno pa mi se još ne postavlja. A miris ubija od ljepote pogotovo kad se zalije 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 23:43
Ah draga moja...koliko ljepote u tvom dvoristu...Tongue...bila sam odsutna 50 dana ali mislim da ce mi trebati vise od 50 dana da prosetam vasim dvoristima i da pregledam sve vase ljepote...ali znas mene...idem do Sukulenata i Kaktusa prvo da vidim tamo novosti EmbarrassedBig%20smileBig%20smile.... Posto jos uvijek nemam net u stanu(veceras se svercam preko "nekoga" Big%20smile ) neznam kad cu opet navratiti ovdje tako da vas "sve" pozdravljam i saljem vam veliko cmok...Smile...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 00:11
Uživala sam u šetnji tvojim dvorištem. Stvarno si ga dotjerala!¨
A, i na kavi je bilo govora o tvom carstvu... smile141
Nadam se da ti nebi bilo teško za mene pogledati koji pelcer ove šarenolisne hebe. Naša heba isto sprema cvijet, ali ovakvu nemam.
Naravno do jeseni ću sačekati. Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 00:47
Cijeće i vrt kao i uvijek ostavljaju bez dahasmile64
Ako vama treba bilježnica, a ko enciklopedije ste , što meni treba? Već se neki čudom čude koje biljke spominemWink . A dobro, prihvatite me kao tupkastog učenikaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 02:33
prekrasno,koja divota smile64
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 08:35
Ma možete li zamisliti da sam prošla kraj tog čuda i ne vidjela u zbilji!Cry
 
Nažalost, ja sam bila kratka s vremenom je me MSK čekala s autom u prometnoj ulici a Triša samo jurnula po moje biljčice i odvezla me do kćeri.
Bit će prilike!U nekom vedrijem trenutku od jučerašnjeg.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 08:48
Trisa,predivno,heba me osvojila,moja je nazalost smrzla mojom krivicom.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.