Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:41
ahahhs, buš ti ovakoFunny Best Sayings Life Humorous Hilarious Quote
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 00:07
...evo kako je jesen obukla moj gruntek u svoju odoru...
 
                                
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 00:53
   ahahahahhasmile105smile105
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 06:44
    Bome lijepe slikice jeseni kod tebe draga moja ! smile89smile76

    

  A vidi nju, ma prava je slatkica ! Embarrassedsmile84






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2013 u 22:53
evo, šalje ti veliki osmjeh :) pun domačih jabuka...njenih najdražih...
    
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 08:48
Draga wiz, prekrasne slike tvog grunta, jesen ga obojala svojim predivnim bojama, a krajolik je predivan svi ovi divni bregeci, a jabuke izgledaju zamamljivo.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2013 u 08:55
Često sam u tvom vrtu,gledala i divila se.Sad bi bio red i da ti nešto napišem.Malo je reći da ti se divim,ovoliko posla i dobrih rezultata zaslužuje puno više od bilo kojeg komplimenta kojim bi opisala sve ovo.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 00:06

Lepi ti je gruntek kad se sprema na zimsko mirovanje. Lišće svakakvih boja uveseljava dušu i srce kad ga sunce obasja.

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 00:09
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

   ahahahahha
 
Ma gdi si to našla, odlična je tabla. Trebala bi si jednu nabaviti za moj začinski vrt. A možda je i precrtam.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2013 u 09:48
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

evo, šalje ti veliki osmjeh :) pun domačih jabuka...njenih najdražih...
    

Bome lijepo, ne znaš tko je slađi, ona ili jabuke! LOLEmbarrassedsmile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 18:56
Bok Wizardice, pregledala sam ti cijeli vrt i mogu reci da je to nesto predivno sto sam vidjela...imas svega u izobilju, prekrasno. Vidim da si jako vrijedna u vrtu i zato je tvoj trud obilno nagradjen :).
Primjetila sam i one vrecice za pokrivanje cvjetova poradi cistog sjemena na jednoj slici. A i opisala si kako cuvas cisto sjeme. Sad mi je to jasno. Hvala ti puno. A paradajzi su divni, uocila sam zanimljivih sorata... Pratit cu te i dalje:).
Pozdrav
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 21:37

Draga Wiz, nakon svega viđenog ja sam bez daha, a moje jabuke balerinke s tri ploda slovom i brojkom pa čisto me sramsmile190. Još uvijek se borim sa slikama, kad pokušam ne ide mi. Osjećam se kao debi-debi ha,ha!

Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:05
jadranka4, pa biti će i tvoja balerinkica ko zmaj kad dobije koju godinicu...nemoj tako o njoj mlađahnoj :)aj pokušaj kopirati sliku pa zalijepi ako neznaš preko kompa..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 22:27
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 22:34
Draga Wiz, evo uspjela staviti jednu sliku nakon milion pokušaja. Probat ću još jednu. Ja i moje slike ko sapunice na TV.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 12:28
jadranka4, pa jabuka ti je savršena, mlada, zdrava...odlična je, baš kako treba biti, i moje su bile takove , svaku godinu će imati više plodova, naravno neke će odbaciti jer ih neće moči izdržati do zrelosti...bude ona sasvim dobro narasla...ne brini..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 17:09
Bok Wizardice...malo sam i kod tebe svratila da te pozdravim. Ne mogu docekati sezonu paradajza:))...posadila sam dva sad preko zime kao eksperiment (u stvari sami su se zasadili najesen pa mi ih je bilo zao ostaviti vani na hladnom:)). Uz prozor su na juznoj strani pa mozda uspiju i roditi do proljeca:). Nabavila sam i organza vrecice za izoliranje sjemena...spremna sam za novu sezonu.
Podsjecam te na sjemenjkice koje si mi jos najavila, ako ima naravno. Ako nema, nema frke, ionako ih imam puno i tesko cu se odluciti sto sijati.

Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 21:51
Wiz, hvala na ohrabrenju! Baš im se veselim. U raskoši uživam u tvom vrtu. Veeeliki pozdrav tebi, pesici i tvom vrtu.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2014 u 23:16
Malo sam prosetala i nauzila se ljepote ! Da ne moram toliko putovati i ja bi imala ili peseka ili barem Micu-Macu !       
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 21:28
jadranka4 & gute Fee hvala posjeti i lijepim riječima koje i vi isto s moje strane zaslužujete... neka vam je i ove godine sve rodno i cvijetno u vrtekima...
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.