Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 09:39

Predivno opet sve.

Delospermumu sam konačno našla mjesto. Nadam se daće slijedeće godine i moj biti takav.

A santoline! Da ih pustim da ocvjetaju pa onda ošišam? Kako ti sa tvojima postupaš?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 16:04
smile120samo malo uletila pregledala i odesmile115
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 17:18
sve je,,,tako lijepo... vjerujem da nije tako niti u raju........

            smile169
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 18:38
Ja samo gledam,smile93i uživam....smile79
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:05
predivno je sve,stvarno seimamo svi čemu diviti,a ja imam i pitanje u vezi delosperme...jel ona na kontinentu prezimi vani?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 22:54
Hoya ove godine mi je jedan čovjek koji se razumije u voće, porezao limun, kumkvat i šipak, a ja mislila što ih je ovaj osakatio, kad oni svi krenuli i procvjetali. Evo ga sada upunoj visini, baš je pravi ukras u vrtu, zanima me hoće li biti koji plod ove godine.


život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:05
smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:07
Hvala svima, Rose i Smrcko Wink

Gio, ako si santolinu kupila kao sadnicu onda mislim da će cvjetati.

Katruža i meni se jako sviđaju, a pogotovu kad sam vidjela kako berberis ima lijepe male cvjetiće, a euonymus mi jedrag zbog tih šatiranih listova.

Dzo, kad bi mogli od toga živjeti možda bi samo sadili.

Baka ja ih pustim da ocvjetaju, onda prežem ove suhe cvjetove, možeš ih sačuvati za neki aranžman suhi, a onda prije proljeća je dobroporežem, da se opet napravi grmić.

Niho samo ti meni uljeći i izljeći vidim ja da si bila tu.

Bromelija, hvala ti i raj je relativan pojam, svi ga mi na drugi način zamišljamo-

Samo gledaj Shasha, ali daj i nama barem malo da gledamo, mislim da je kod tebe sada sve u punom cvatu.

White mislim da ne može vani jer bi se smrzla, stavi je u naku teglu i negdjegdje neće biti minusa.






život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:09
smile199Evo sad idem polako---------hahahahaha
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:10
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile39


Niho opet si bila i nama se onesvjestila, ali sada me vodiš onaj Korijenkov kaktus je tebi procvjetao, a meni nije.Wink
život je more
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:10
Lantana,  kako je lijep nar u cvijetu, oduševljena sam! Nikada to nisam vidjela u živo! Stvarno je ukras vrta! Ako tako bogato cvate, valjda će biti i plodova! Držim fige da bude bogata berba! smile91
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:14
Flavia, ovo je onaj, mi ga zovemu ljuti, on je dobar za praviti sirup (sok) i pun je vitamnina C. Ako imam vremena ja toga neberem, jer raste svukuda stavim 1 kg zrna šipka i 1 kg šećera i kad se rastopi procijedim. Slatki je bolji za jesti ovako, a ljuti za sok. Postoje i mali ukrasni oni su baš za dekoraciju u vrtnim gredicama ili u teglama.
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:36
baš lijepo..Smile..imam šipak i cvijeta al volim gledat i tvoj jednostavno lijepa drvca,veliki je sladak a svekrva mi je dala štapić tog kiselog-ljutog i sad je ispo krasan..samo neznam dal da ga režem nešto ili da ga ostavim nek raste pa kad stasa.. 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:37
i ukrasni grmići su super..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:58
Prekrasno drvo, kako lijep cvijet na njemusmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 09:55
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

baš lijepo..Smile..imam šipak i cvijeta al volim gledat i tvoj jednostavno lijepa drvca,veliki je sladak a svekrva mi je dala štapić tog kiselog-ljutog i sad je ispo krasan..samo neznam dal da ga režem nešto ili da ga ostavim nek raste pa kad stasa.. 


Ostavi ga malo da poraste, a onda ga oreži kao i drugo voće, bolje će rasti
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 09:56
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasno drvo, kako lijep cvijet na njemusmile64


Šipak je inreresantan sada kada svate, a na jesen mu otpadnu listovi, a ostanu plodovi pa ga je opet lijepo vidjeti.
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 10:14
Takve su biljke interesantne, uvijek se može nečemu diviti, a i jestiWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 10:20
Hvala za savjet!Big%20smile
A slika onog rascvjetanog stabla je predivna!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 11:12
Evo malo mojih imenjakinja, druge boje su još u pupoljcima





Lavanda


Stolisnik


Zajedno su baš efektni


Santolina je tek sad u punom cvatu


Sunčana i delosperma


Aloe


Još malo "banana" izbliza




I za kraj bugenvilia, krasit će kuću sve do jeseni






Sprema se nevrijeme na moru i u luku ulazi ogromna jahta




život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.