Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 82>
Korisnik
Poruka
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 13:09
Pozdrav svima,
 evo ja sam nova na forumu i u vrtlarstvu i ovog ljeta sam započela s uređivanjem okućnice. Jako bih rado posadila neke stare sorte pa bih bila jako zahvalna ako netkoima nešto viška za pokloniti.
Ja sam za sad uspjela samo sakupiti sjeme bosiljka, pelcer mente i kadulje.

A zanimaju me:

plavi različak
hosta
bijeli ili roza božur
lupin ili vučika
SRDAŠCE - to tražim već beskonačno i bijelo i roza
lunaria
glicinija ili neke druge trajnice penjačice
turski karamfili
klinčić karamfilići

Unaprijed zahvalna vrtlarica početnica smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 16:14
božur3, dobrodošla! smile75
Mogu ti poslati sjeme kineskog karanfila i glicinije, ali imam i puno sjemena ostalog vrtnog cvijeća koje nije na tvom popisu, pa ako si zainteresirana, javi mi se na pp. Smile 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 18:22
Javljam ,tko je zainteresiran, kod nas u Kauf. ljubičice raznih boja  po 10, i sitno kuna......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 18:52
Milica hvala na obavijesti. Svakako navratim...Wink
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 19:18
Pozdrav
kako uskoro dolazi sezona sadnje reznica ruža za iduće ljeto javljam se ako netko ima možda viška kod obrezivanja reznice vrste mislm da se zove floribunda, onako izgledaju kao mini kupus-ruže
i penjačica.
Htjela bih ako imate pretežito bijele, a može i roza ili krem ili breskvica boje kao ove dolje....
ovako nešto



smile75
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 22:08
Božur3, ja ti mogu dati hoste (samo dok im opadne lišće, ne znam smijem li ih dirati, još cvjetaju). Bit će i sjemena šarenih noćnih frajli ako hoćeš i seduma, onog što izgleda pikavo i cvjeta žuto. Btw, sugrađanke smo :) Nemam puno cvijeća ali volim podijeliti što imam. :)
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 17:49
Pozdrav Leo
 super za hostu. Kakva je? Mislim vidjela sam da imaju razne boje listova. Ja to mogu dati sadnice mente, izvrsna je i kadulje. kako tek započinjem s uređivanjem okućnice nemam nesto puno toga za ponudutu za sada...
Sedum ne znam sta je? puzavac ili?

Lp
Božur
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 18:03
Pozdrav
 ako netko ima možda malo sjemena cvijeta lunaria ili dukati? I srdašca?Embarrassed
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 21:52
Obična, s velikim zelenim listovima i bijelim cvjetovima, imam i onu šarenolisnu ali sam ove godine dobila pelcer pa je još malecka. Sedum je ovakav (ili sličan tomu, nisam sigurna je li baš taj): http://i306.photobucket.com/albums/nn274/sumarko/sedum.jpg

Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 20:32
Hej Leo
 aha, sad znam, to je neki mali puzavac. Mislim da sam tako nešto dobila od mame. Meni više trebaju neke malo grmastije biljčice smile64  kao hosta etc :) 
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 15:04
Kupujem par sjemenki Rumenke - Lychnis coronaria -ima li netko? Hvala
Život je more...
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 17:58
Imam bijele.
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 18:52
Imam bijele i lila

It’s a kind of magic, one dream one soul, one prize!
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 19:08
Ja bih voljela pronaći babmus. Po mogućnosti crni, ako netko slučajno ima... Uopće ne znam gdje tražiti, ne znam koliko ga je teško uzgojiti iz sjemena...
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2014 u 07:28
Pozdrav
 tražim dicentru, bijelu ili roza. Pa eto neka mi se javi tko ima i u kakvoj ponudi. I platila bih nešto samo zavisi koliko novčića. Ne znam ni sama što je bolje, sadnica ili sjeme? Ne mogu naći sadnicu u trgovinama u Osijeku nikako...

Lp
Božur Sleepy
Na vrh
Geko View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 19:16
Pozdrav,

da li netko ima za razmijenu biljku Pilea peperomioides?
U zamijenu dajem ili biljku ćerimoja (Annona cheriomola) ili
biljku marakuju (Passiflora edulis) ili 3-4 vrsta sjemenki
sa moje liste po vašem izboru.

Lp
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 19:31
Originalno poslano od člana Geko Geko napisao:

Pozdrav,

da li netko ima za razmijenu biljku Pilea peperomioides?
....

 

Geko, tražiš ovu Pileu (klik)....imam ja mogu ti dati
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:00
Originalno poslano od člana ovcica ovcica napisao:

Kupujem par sjemenki Rumenke - Lychnis coronaria -ima li netko? Hvala


Riješeno - Hvala Baka Bea i lili42
Život je more...
Na vrh
Geko View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Geko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:12
Jao super. Može.
To mi je tak lijepa biljka a nemrem je
nigdje nabavit.
Hvala na brzom odgovoru.
Jesi li iz ZG-a?
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 20:36
Tražim cozmos osim žute.
VG
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6364656667 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.