Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 09:01
lijepo ...lijepo...lijepo....crvena astilba prekrasna
Neka se sve zeleni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 14:21
Miro, prava je uživancija šetati tvojim carstvom! 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 22:50
Biljčice su Vam prekrasne...svega ima u Vašem vrteku...ljepo i uredno ko u apoteci posađeno.
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 12:14
Sve je spremno

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 12:19
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 14:55
A ja s nestrpljenjem čekam slikicu kamenjara kraj parkinga iz Njivica, gdje kraljuje bijela gaura !!

Presadila sam ti jednu veću cealsapiniu, kod tebe će sigurno procvijetati !!

I moje mimoze, mladice iz korjena, polako rastu !!  Ali meni je glavno da sam je zakorjenila !!  A pronašla sam i lespedeze u mom vrtu !!smile213

Lijepi pozdrav ti ostavljam !!  smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2012 u 05:04
Probudila se, pa odmah otišla vidjeti što ima novoga u tvojem carstvu.
Ostala sam bez riječi koliko imaš cvjetića. smile64
Cvijet caesalpinije je predivan, a i mimoza lijepo napreduje.
Prava uživancija prošetati i napasati oči prije odlaska na posao.
Šaljem ti puno smile79.

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2012 u 05:54
evo i mene konačno u šetnji duuugoj kod tebe. morala sam naravno krenuti od početka, da upoznam tvoje vrtove. Malo mi je trebalo da pokopčam što je gdje , ali moram reći da sam zaista uživala prateći kako je sve divno napredovalo. Bilo je tu svega, od divnih druženja, kolača, ovčica, tete Đurđice ( tako se zvala ne? )  do haljina i puuno divnog cvijeća. Bio mi je zaista užitak tu kod tebe .
belica,zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2012 u 08:11
Ima svega lijepoga....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 07:12
Lijepo ti je u svim vrtovima.
Pamtim slike tvojih početaka i u toliko je užitak veći gledati današnje rascvjetane gredice.
 
Jesu li pripreme za slavlje polako krenule?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:10
Drage moje, jagoda, anaida, flover, gospina travo, klematis, sunce, silvestra, štefice, free, silvy, belica, milice i hoya, najljepše hvala za šetnju i riječima pohvale koje ste ostavile. Divne ste,pažljive a ja u gužvi sa svim i svačim pa ne stignem ni zahvaliti se na vrijeme. Ne zamjerite što sam malo u vašim vrtovima, nadoknaditn ću sve kada prođe sezona i naše slavlje koje se bliži...
 
Hoya, pripreme su krenule, važno je da je vjenčanica spremna, vjenčano odjelo za sina, prstenje, haljine za mene i kćer, odjeća za nevjestine  roditelje, janjci, catering dogovoren, muzika još buket i ostalo cvijeće, aranžiranje prostora za slavlje i još toga što se sada ne  mogu ni sjetiti, pišem bilješke...
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:13

Bit će to prava feštasmile164

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:38
Moon, uvijek je prava kada ti se tako nešto lijepo dogodi, čekaj još malo pa ćeš vidjeti Wink
Ima nas dosta sa foruma u takvom raspoloženju ove godine...
smile79
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 00:50

Sada malo o cvijeću Smile Nisam oduševljena kao i većina vas jer je suša učinila svoje. Ipak ponešto se drži ....nešto je ocvalo a nešto cvjeta.

 
 
 
 
 
Dvije boje nevena
 
 
 
Bijela gaura
 
 
 Gaura je najljepša
 
 
 
 
Josephine bruce
 
 
 
 
 
 
 baby masquerade, niska
 
 
 
Eden rose
 
baby masquerade
 
 
 
 
ruža monica
 
 
 
Datura bijela, nezahtjevna i prekrasna
 
 
 
 
 
 
 
 
 Budleja
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 06:18
Samo uživaj ! Vrt ti je više nego lijep i na sličicama se ne vide štete koje je suša nanjela. Ja zaista ovih dana nema što slikati do li pustoš!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 08:42
    smile120
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 11:35
Hoya, slike su od 6 mj. i početak 7. sada je puno gora situacija kod nekih biljaka,poslikat ću razlike..
 
 
 
 
 
 
Bijeli dupli sljez ( kupljen kao crveni)
 
 
 vrtni hibiskus, roza
 
 
 
Od tete Đurđice dupli hibiskus
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 11:55
Evo pandorea koja zaista odoljeva suši ovdje u Njivicama i zaljevanju jednom na tjedan do 2 puta. Oduševila me je!  Zapelcala sam svoju koju sam kupila i koja je propala. Ni tvoj nije živ Štefice ali zato ne odustajem od nje, gledajći ovu. Free ima mladice pa se bilježimWink
 
Bili su pupići
 
 
 a sada
 
Rijeka

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 16:27
Prošetala sam tvojim vrtom i uživala....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 18:48
šetkam i ako tebe nema,baš me briga mogu ja i sa tvojim predivnim biljkicama da se družimsmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.