Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 08:46
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Dobro došla Josipa među cvjetoljupce. I ti budeš, ko i mi našla tu bezbroj korisnih savjeta, ma, i puno više od toga.
Kad idem na forum, moja "biljna tekica" je uvijek pored mene, bilježim, ko će sve pamtiti.
ja sam pisala bez dovoljno podataka pa drugi dan kad pogledam nista nije jasno sad vise detalja unosim i jasnije mi je...sad i sama vidim greske a tek je zasadjeno puno toga pa nez dali da cekam prolece ili sad u jesen da prebacujem....a hvala na posjeti i razumjevanju...dodji mi opet..daj koji savjet....pusa iz nustra..smile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 09:20
i mi cemo cvjetati uskoro...koje zadovojstvo...smile94
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 09:22
a kesten jedva da je rodio...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 09:25
naj noviji stanar imojeg dvorista...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 09:59
Da, ništa bez tekice i štapića (na kojima pišem imena sukulenata i zabodem pored svakog Embarrassed)... Josipa, jako si vrijedna, a vidjeti ćeš da će ti se to isplatiti - u proljeće ćeš imati divan, popunjen, rascvjetani vrt. Smile
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 10:18
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 16:36
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Da, ništa bez tekice i štapića (na kojima pišem imena sukulenata i zabodem pored svakog Embarrassed)... Josipa, jako si vrijedna, a vidjeti ćeš da će ti se to isplatiti - u proljeće ćeš imati divan, popunjen, rascvjetani vrt. Smile
pa vidjela sam savuja mog kako bode imena pored cvijeca koje prodaje..a ja bi mogla po vrtu zabiti imena...odicna ideja...prije cu upamtiti...hvala...dodji mi opet..smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 16:39
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

hvala puno...smile202
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 08:40
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 15:24
Polako ali sigurno popunjava se i napreduje tvoja tema!Clap                                                                   Vidim da se ne zeleni samo u vrtu već i u kući! smile141

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 15:47
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Polako ali sigurno popunjava se i napreduje tvoja tema!Clap                                                                   Vidim da se ne zeleni samo u vrtu već i u kući! smile141

sad sam se obogatila vrtnim cvijecem u kuci sam razdjelila ostavila sam samo nekoliko komada...nemogu sve..nisam bas sa zdravjem najbolje pami je kucni posao puno tezi a vani mi dosta pomognu sinovi...hvala,hvala...smile94
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 15:58
Samo polako,draga moja!Hug Čuvaj se!
A vrt će napredovati...Imaš puno ljubavi i volje, a očito i dobre sinove da priskoče i pomognu! 
Thumbs Up

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 17:20
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Samo polako,draga moja!Hug Čuvaj se!
A vrt će napredovati...Imaš puno ljubavi i volje, a očito i dobre sinove da priskoče i pomognu! 
Thumbs Up

tako je...da nije njih slabo sto bih ja prenjela ili prevezla...sad kad pocne skola mrgodat ce a sta cu im ja...ipak naprave...hahhah...LOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 17:40
Tako i moji... LOL
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 09:23
malo zavrnu nosom al poslusaju...imam divne momke...sve decki a poslusni i uzorni...to je najbitnije...onda ti oni kad im zadam prvise posla pozovu svoju kipu prijatelja i samo pitaju kako ovo kako ono...dok ja zapovjedam napravim neki kolac i kola..svi sretni...onda kad nakon nekog vremena naidju pa gelde sta su radili...svaki mi je dao pohvalu....koda sumi frendovi...hahha


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 16:08
Nego, tako i treba. Smile Ekipica za pet. Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 19:00
iako sve zasad izgeda oskudno pola,ma trecinu bi radia sama danima....bas su od pomoci..smile127
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 23:42
Uz takvu pomoć, brzo će se vrtek popuniti pa neće biti oskudan. A sramit se nemaš čega. Svaki je vrt u početku skroman, a vidjet ćeš nakon par godina kako ćeš biti ponosna.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 09:12
neka samobude zdrav i raste...kucno sam razdjelila jer zimi nemam gdje postaviti...sad nekoliko odabranih u kuci i sve van....ima da bude predivno samo kad se pocne siriti...hvala vam divne ste...smile120
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 14:25
Draga Josipa, pozdrav od mene i sve pohvale za dosadašnji trud i rad. Vrt se širi sve više, biljčice pronalaze svoj novi dom i jedva čekam proljeće kad ću moći uživati u njihovom rastu. Želim ti da provedeš puuunnno, puuunno ugodnih i lijepih trenutaka u svom vrtu.
smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.