Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pelargonije ili muškatle
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pelargonije ili muškatle

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 94>
Korisnik
Poruka
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 21:29
Sljedeće godine i ja nabavljam ove crvene! Baš su divne! :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anicadk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Lipanj 2013
Lokacija: slavonija
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anicadk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 19:37
moje pelargonije

http://s1276.photobucket.com/user/anicadk/mediaewfolder21_zps52ee4d46.jpg. -

Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 20:41
anice jako su lijepe
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 14:36
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/muskatle/60891.aspx -                             moje muskatle i petunije ove godine zajedno
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 14:40
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/muskatle/60892.aspx -                            jos jedna kombinacija muskatla i petunija
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2013 u 15:13
Clapanice, bonsai....krasne su vam
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 15:00
 Picture 001
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2013 u 15:26

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
Zanemarite datum za mjesec je krivo
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 17:17
Pozdrav ljudi.....dugo i nisam imala problem! :S na listovima mi se pojavljuju smeđe fleke...idu od kraja pa se šire....gledala sam po netu i rekla bi da je to boritis....jučer sam poprskala muškatle s cuperblau jer piše da se suzbija s necime na bazi bakra...a toga imam pa......na muškatlima koji su mi odvojeni, za sada sam vidjela samo par listića s tim smeđim dijelovima, ali zabrinjava me što mali listići koji se nisu otvorili imaju nešti crnkasto po sebi...ne znam jel i to ista boleština?! Jel imao tko takav problem?....p.s. prije 11 dana sam sve preventivno pošpricala, ali čini se da dam ipak možda preblagu otopinu napravila :S
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 07:18
mora ti pisati na uputama koliko da stavišć na 1o l ili koju dozu vec pravis.
Pročitaj pa usporedi da li je doza bila slaba, obavezno još jednom ponovi za sedam dana, a listove koji su jako zaraženi ukloni ručno ako imaš vremena.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 09:58
u pravu je admin.obavezno ponoviti prskanje iako ti se čini da su ozdravili.sve zaražene listove obavezno potrgati.oni se osuše,a moše se osušiti i cijela biljka
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2013 u 10:54
Hvala na savjetu :) ne piše za cvijeće uputa....ali za većinu stvari se stavlja 30 grama na 10 l vode....ja sam zeru manje stavila da ne bi slučajno spalila. Pokidat ću....duple s manje listova će izgledati očerupano :) Uvijek neki problemi s tim duplima....pored njih su jednostruke i nemaju toliko simptoma  odnosno zaraženog lišća kao i ove...
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 11:23
jučer sam pošpricala muškatle s insekticidom, jel mogu već danas s fungicidom ili trebam pričekati par dana?
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 07:05







Nisam zadovoljna ove godine.  Posljednja velika oluja ih je izlomila i sad više ne vjerujem da će se razglanati i razgranati


Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 11:07
par godina sam je samo gledala, a ove sam je i kupila na sajmu cvijeća, na netu sa našla da se zove Vancouver Centennial



na drugim pelargonijama, koje sam do sada imala,  nisam primjetila da prave nove izboje na ocvjetanim cvjetnim stapkama

Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 16:19

Big smile

 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 21:38
Ekipa ajmo odmah uz slike staviti i opis kako uzgajamo svoje biljke...  koliko zaljevamo, kako gnojivo dodajemo i koliko... i naravno kakvu zaštitu stavljamo i koliko često.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 07:32
imala sam od prosle god par pelagonija,ali su po obicaju super cvjetale i onda zakazale,postale su nikakve ,da ih ne gledam "bacila sam ih u vrt" posadila pa sta bude...predivne su mi u vrtu ,zdrave i bujne..nece vise pelagonija meni u pitar ,unistim ih vodom ,misljenja sam da one definitivno nece puno vode...na radnom mjestu zene u vrtu ima pelagonije ,posto je bolesna nije ih zaljevala nikako ,a one su predivne...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 13:57
istina da ne vole previše vode,ali ne vole ni dugo biti žedne.ja ih polijevam svako jutro po malo ili ako nisam u mogučnosti polijem više svaki drugi dan
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 20:16
...moje pelargonije najljepše i najbujnije cvatu krajem zime na stubištu i početkom jeseniLOL...preko ljeta povremeno cvjetaju Big smile...
...natalija, prekrasna i neobična je tvoja pelargonijaClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.