Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 80>
Korisnik
Poruka
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 13:17
Opet,opet i opet razgledam tvoje prekrasne radove i pokusavam izdvojiti jednog favorita,ali ne ide i ne mogu samo za jedan rad reci da je najbolji kad su za mene svi do jednoga isti i ravnopravni u kvaliteti izrade i ideja.Kad gledam ovu ljepotu pitam se sto to ja radim,da li cu dostici barem jedan mali dio tvoje sposobnosti.Bravooooooo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 13:57
fantasticni su ti radovi ,posebno ona kutijica sa makomClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 17:01
Bravo Kaća. Svaka čast. Kutijice su ti sivne. Mene osobno su raspametile ona s jabukom i ova muzička s klavirom. Savršene su mi.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 00:06
"stara"kutija sa klavirskim tipkama pobuđuje neka nostalgična sječanja na starinski način života , a crveni makovi puni energije i prizivaju me da zavirim u kutiju punu prolječa i sreče.
kao uostalom i uvijek tvoji radovi su vrhunski , maštoviti savršene izrade, neznam kad sve to stigneš
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 18:36
mima hvala ti na sugestijama,ali ja stvarno neman uvijeta za radit namjestaj..no ipak sam se pinkicu makla od predmeta velicine kutijice,tu su,neki cekaju da ih prelakiram,neke sam zabrljala pa smisljam sta dalje napravit..nisu to neki veliki predmeti,jedan veliki sanduk,stalak za cvijece,mini stolic,no nisu ni sitni basWink..tvoje postove prije mog zadnjeg nisam ni vidila jer sam ja paralelno pisala svoj(malo pisala,malo telefonirala,pa se oduzilo sa slanjem posta),tako da nebiš mislila da sam te ignorirala..smile78
cure moje drage toliko me nahvaliste da mi je malo neugodnoEmbarrassed,posebno ono spominjanje poljakinja i cehinja,izzy malo bunca na momenteLOL..baka tatjana ne usudim se poslusat te,a sijecas se naseg razgovora,ti si mi prva ubacila bubu u uho,i od tada mi stalno zuji..mozda se jednog dana i odlucim pretvorit to zujanje u "nesto",za sada mislin da mi puno toga fali za konkretne korake..
franjice tako te je lijepo opet vidjet i citat,drago mi je da si opet s namasmile79
hvala vam cure moje drage,od srcasmile76smile58
evo san uspijela poslikat jednu tacnu i kutijicu,ostalo ceka lakiranje..













Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 19:11
smile39jednostavno, savrseno, motiv, sablona, sjencanje smile227.Kaca, jel to kupljena sablona ili si je pravila? Ja sam pokusala sa razlicitim podlogama (grafo folija, karton ...) nista mi nije uspjelo onako kako sam zamislila, a tako mi se dopadaju sablone u kombinaciji sa decoupage-om. Svaka ti cast smile141smile120
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 19:19
Obožavam to tvoje mućkanje sa bojama,gledam ovu kutiju i tacnu i mislim se -da i imam ovu salvetu majke mi neznam šta bi s njom,toliko je upadljiva(plava ruža)da stvarno ako ne znaš stvoriti podlogu za nju-bolje ti je ne činiti ništa!a ti nju tako uklopiš u cjelinu da ne moš vjerovat i pokušavam ispod tih točkica otkrit koje su to boje na podlozi ali nemrem ja to!Tko zna koliko si ti njih onako stručno izmutila!SAVRŠENO !
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 19:47
hvala najllepsa drage mojesmile79smile79 biljana sama sam radila sablone,na prozirnoj  foliji..prije dok nisam usla u stos uspijevalo mi je napravit samo najjednostavnije motive,a sad radim i one puno kompliciranije..sasvim slucajno sam otkrila da skalpel klizi ko podmazan kad ga malo ukosin u desno.prije sam ga drzala okomito na podlogu i bome bi se dobro namucilo,posebno na okruglim djelovima..kad ti vec ne ide na foliji i kartonu,napravi sablonu na printu,samo stavi malo deblji sloj onoga s cime ih punis..ja sam isprobala i skroz dobro ispadne,da se sad mogu sitit na cemu san radila uputila bi te da vidis kako izgleda,ali ne moguLOLWink
slave ovo je rizin papir,cim sam ga ugledala zacopala sam se,obozavan te plave ruzice na bijeloj podlozi..a ovdje ti nisan ama bas nista kemijala,zamislila san da budu samo dvije boje,bijela i plava..podloga je original akrilni lak u sporko bijeloj boji..nakon sta sam zalijepila motive i malo ih osijencila plavom,cinilo mi se nekako prazno pa sam ih pospricala plavim lakom..a ove sablone sa strane na tacni,mislila sam ih ostavit u bijeloj boji kakva jest struktur pasta kojom sam ih radila,pa mi bilo nekako bezveze,strsale su mi..e onda sam smutila lazuru,znaci malo plave boje u puno vode,prebojala s tim,posusila..i onda sam lak s podloge nanijela na spuzvicu kistom i lagano tufkala,tako da ga na negdje ima a negdje nema pa se vidi ona lazura..smile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 19:57
Nisu mi jasne sablone, ali i to cu jednog dana svladati.
Malo imam znanja prema tebi i Mari, ali ipak se nadam da je moja volja velika i da cu jos puno toga morat uciti.
Napravi skolu, i skripte jer ovdje iz Zgba idu na Rab drzati predavanja iz dekupaza, a ta osoba malo pokaze tako da bi se jos jednom doslo.
SSSSSSSSKKKKKKKOOOOOOLLLLLLIIIIIICCCCCCAAAAA
Stvari su ti super pa to se ne mora vise pisati.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 20:19
Zove se skleroza, htjela sam pitati dali je kutijica s makovima takva salveta, ili si preko one salvete donje, stavila makove,
Molim te odgovori, jer ja imam jedne ruze na notama, a htjela sam na jednu kutijicu staviti makove, ali ne kao
ti vec na jednu salvetu sa zlatnim ornamentima-nesto je slicno, ili sa onim crnim ili srebrnim ornamentima,. pa me muci kako to nalijepiti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:06
Kaća, ovo je odlično! Ma ne buncam ja, znam točno o čemu pričam! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:17

ja mislim da ću ja početi buncati nakon ovog prizora sa plavim ružama...

mislim da nema pa neću ni tražiti smajlića sa očima onako na federe kao u crtiću i sa nesvjesno otvorenim ustima. e tako nekako izgledam! 
kaćo carice smile58  
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:40
E baš,nije ona ništa kemijala,nego samo ovo i samo ono isamo na šablone,jao pa tko bi to pohvatao,otvaraj tečaj ženo za nas koji to ne kužimo,oću u tvoju školu i gotovo!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:50
Kaća rad je jednostavno fantastičan.
Toliko je jednostavan a toliko lijep.
 
smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:13
Mogli bismo, dakle, reći da je na ovim tvojim radovima instalirana jedna osebujna nota elegancije u koju su sasvim suvislo ukomponirane razbacane točkice koje stvaraju svojevrsnu ravnotežu, u naizgled, neravnoteži rasporeda motiva! Sjenčenje oko šablona na tacni prati svojevrsan ritam na poklopcu kutije, stvarajući tako jedan predivan komplet!

Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:14
A sad ja: kaća,..komplet ti je famozan, elegantan..ono, baš tvoj stil koji ja volim!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:49
smile78hvala kaca, pokusat cu opet, kad budem raspolozena smile126
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:51
mare nasmijala si me od srca,jos se keljinsmile96e jesi otkacenasmiley1958.gif
tatjana salveta sa makovima je takva kakvu je vidis..lijepit makove na crne ornamente nikako ne ide ,nece se vidit..ja sam lijepila onu opce poznatu salvetu sa tekstom preko motiva sa ruzom i super je ispalo..a kako bi bilo sa ornamentima to stvarno nebi znala..ako imas nesto u zlatno a da nije pretamno,probaj preko toga zalijepit makove,mislim da bi trebalo bit stosno..i makove svakako izrezi skroz pri motivu,jer ako cupkas bojin se da ce se isticat taj iscupkani dio..
ej slave,ispade stvarno smijesno to sta san napisalaLOL,a mislila san na to da nisan kemijala sa pustin bojama ko inace..a skola,tebi bome ne tribaWink
hvala vam drage moje,puno,puno hvalasmile79
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:17
ma,sta da  tikazem,sve sto uzmes u ruke,majstorski odradis.zavidim ti.smile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 23:23
učiteljice moj naklon smile211smile211 sta da vise kazem kad je sve vec rečeno,nemoj opet bit preskroma ko na kavi kad si govorila,to ti nije dobro,ne ne! Da su moji radovi ko tvoji,tukla bi se nogon,znas di,svaki dan i bi bila  prisritna da tako nesto mogu/znam stvarat,prema tome.....smile211
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.