Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 104>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 18:23
I ja sam pogledala lijepe slikice naše lijepe domovine
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 22:00
krasne razgledniceClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 22:47
Prekrasne slike obojene jesenskim bojama
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 00:27
Draga Konte , slikice su ti prekrasne !

5000 !   Cestitam !          smile55
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 16:32
Draga kontesa stvarno si se potrudila i lijepo nam dočara svoj put kroz Liku, nisam pozorno pratila da li ti je netko odgovorio za crkvu  na Udbini crkva Hrvatskih mučenika , novo izgrađena iz Dugog Sela je tamo svečenik pa znam.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 22:02
drage curičke, drago mi je da sam vas razveselila slikicama Wink
sarajka i triša, stigao je clematis smile78
smail, hvala ti Smile i moja savjetnica za građevinu, Bibi, se slaže s tobom Wink


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 23:46
Evo i mene....Tongue

Mislim da moje oko najprije u svim vrtovima uoči peruniku, tako je bilo i u tvom..Ona plavo - bijela je .... smile64
Zar su ti ostići posađeni u vrt? Hoće li ti prezimiti?
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 23:56
krasno kontesa :D
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 09:59
prelijepa reportaža i slike su za deset
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 10:01
Nataly, plavobijele perunike očekuj u proljećeu svom vrtu!!!!!!

Kontesa, prekrasne slikice, gaura ti je prekrasan grmić, a vidim imaš i runolist, molim te poslikaj ga da vidim kako sada izgledaju listići jer imam ga ali neznam gdje sam ga posadila, pa da barem znam gdje je!!!

Pozzz od Free
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 09:28
nataly, ostići su posađeni u vrtu, ali neće preživjeti zimu Unhappy ali stavila sam ih u zemlju jer su puno bolje napredovali nego u tegli
i meni su jako drage perunike Wink
panda i antonija, drago mi je da ste bile u posjeti Smile
Free hvala Smile gaura je baš bila lijepa iako nije nešto pretjerano cvala, sad je ošišana na skroz kratku frizuru i  nadam se da će uspješno prezimiti Smile
runolist, na žalost ne mogu slikati jer izgleda da sam ovog ljeta ostala bez njega Unhappy on je kod mene preko zime u pravilu izgledao kao da je propao  i onda na proljeće potjera (možda se i ovaj puta oporavi)

pozz svima
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 09:33
Kontek, i ja prošetala s tobom tvojom "pradomovinom"! A kak je na bregeku?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 10:40
Konte, samo svratila mahnuti tismile219
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 20:47
Anaida draga, na bregeku se sve polako sprema za zimski san, jedino se pacifika sprema hvalisati svojim lijepim cvetekima Smile jedino muku mučim sa onim bijelim mušicama na lantanama i abutilčeku Unhappy
a zimsko vrijeme je idealno za zabavu sa salveticama Wink

mah mah Triška smile219

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 21:30
Apsolutno sve me oduševilo od početka pa do kraja od vrste i lijepote cvijeća koje imaš od fotografija svih godišnjih doba ma nešto predivno draga Kontesa! Tongue Clap
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 09:25
Pozdrav svima. Evo malo sam pogledala  ove stranice i mogu reći samo jedno: predivno cvijeće. Najviše od svih me trenutno oduševljava cobea. Imam i ja jednu, sada trenutno u podrumu. Na moju žalost, pupovi se osušili prije cvjetanja a bila bih jako sretna da preživi zimu. Vidim da ste spomenuli da ste iz vrećice sijali ahimenese pa vas molim da mi kažete gdje ste kupili tu vrećicu. Vidim da ima još nekih boja. Ja imam ljubičasti a na nekim slikama sam vidjela da ima i drugih boja. Rado bih imala i druge boje ali ne znam gdje nabaviti.Question
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 10:38
smile73sretan imendan!smile78
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 14:48
Vilmaaaač hvala smile219smile78
zalenka i milice smile219 milice imaš odgovor na pp
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 15:36

Draga moja Kate..... sretan ti imendan i čestitke na već "starom" GURU

 
smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 20:06
hvala draga Korjenčice smile78
da ne bude da samo pričamo...jedan prekrasni amarilis mi je u vidokrugu od nedavno i nagradio me sa bar 3 cvijeta do sada


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,938 sekundi.