Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - prilina svaštara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


prilina svaštara

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
Korisnik
Poruka
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 21:57
cure puno hvala svima smile78
more slikam akrilnim bojama
mare hvala,namučila me salveta(sa ornamentom)ali se nisam dala...ljepi-skidaj princip dok nije bilo dobro
izzy ti si mi uzor, naravno u decupageu i u fotografiji(Cryteško dostižan) tako i u prezentaciji radovaTongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 23:05
...fantastični radovi kojima iznova potvrđuješ svoju svestranost... i mene je začudila nježnost motiva s uspavanom bebicom...ma gdje si samo nabavila takvu salvetu, prelijepa je na%20oblaku ...ali i ova druga, vesela i po želji TPK je prekrasna, optimistična i mladenačka... bravo draga Prila smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 11:34
Ne mogu vjerovati da mi je promakla tvoja galerija!Od sada ću stalno visiti u njoj!Toliko lijepih stvari da ti zastane dah dok to gledaš!Svestrana si i što je nejvažnije sve ti dobro leži,i modeliranje,i slikanje i salvetna.Kutijica sa bebom me doslovno osvojila!Gdje si uspjela kupiti onu salvetu?Molim te reci!Sve je prekrasno,oduševila sam se!
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 18:35
primavera smile79
slavice smile79
tu predivnu salveticu sam dobila od nečakinj,a ona od svoje bake.dosta je stara i moram priznati da doslovno nisam disala dok sam je ljepila.čuvala sam je dok se nisam malo izvježbala.škrinjica je i meni predivna,a salveta više nemam,bila je samo jedna.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 16:45
Prila ova tvoja galerija je skrivena pa sam jedva našlaWink
Prekrasni radovi svi od reda, a kutijica s bebicom premedena.smile141majstorice.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 12:55
Prila draga, pa tvoji su "proizvodi" super. Pogotovo ova škrinjica za koju kukaš da ti "nije baš" jer kao previše se ispucala... Meni baš to daje poseban štih...   Ma, nije mi jasno: neke cure kukaju da im se nije ispucalo, ti kukaš da se je previše ispucalo, a kako ja nemam pojma o tehnici izrade, meni paše ono što mi se sviđa, što mi je lijepo: a ovo je TO!


Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:36
dugo čuvana salvetica je zaista našla svoje mjesto smile211
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 21:43
dorina smile78,cimi smile78,andora smile78
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:11
malo radova od fimo mase!
naušnice
 
privjesak
 
narukvica i naušnice
 
slikano je mobitelom pa su slike malo mutne,ali nadam se da se dovoljno vidi.
 
 
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:12
naušnice su odlične!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:43
ova narukvica i nausnice su bas mrak,a ona kutijica sa zelenim poklopcem je fantazija...kako si to dobro osmislila,bravosmile89
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:59
puno hvala drage rose i maslačaksmile79
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 23:27
Malo sam šašava pa mi se učinilo kak je dobra narukvica s tim pravokutnicima koji vise iz nje,
ali uvijek sam komplicirala radove LOL
Odlično si to sve u crnom odradila, ni premalo, ni previše što se dorada tiče...
I nemoj se smijati, ali znaš da ja od početka nalazim čudne asocijacije u tvojim radovima pa moram dodati kako su me
kuglice u naušnicama podsjetile na one stare teške kuglice ispod kompjutorskih miševa kad još nije bilo laserskih Embarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 17:37
Uuuu, ove crne pločaste naušnice i cuffica su mi mrak! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:28
vidi se vidi, prekrasno je!
ANĐELKA
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:59
bez brige kami ni jedan miš nije platio kotačićemsmile184,ali dobra ideja...moram prekopati tavan možda koju i pronađem!!inače ih ja zovem hrčak u šetnji Smile
hvala izzy,narukvica me dobrano namučila,a naušnice su puno ljepše nego na slikama.dodala sam malo srebrnog fimo efekta u crnu i baš su super.
 
puno hvala anđelka
 
smile79 za sve vas!!!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 15:45
Prila,divim ti se!Svestrana si i sve ti dobro ide!Kutijica je predivna.savršena kombinacija a i nakit je jedinstven jednostavan a istovremeno vrlo elegantan!Thumbs%20Up
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 22:43
Čestitam na svestranom talentu.Dobijem volju da i ja pokažem neke pokušaje svoje kreativnosti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 17:31
smile227smile141
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 09:29
Originalno poslano od člana prila prila napisao:

evo gotov je i konjić
 
 
i ja bi takvoga jednoga..prekrasan je ..prodaješ možda ??
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.