Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 226>
Korisnik
Poruka
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:32
Eto vidis koliko sad imas posla oko unosenja u kucu i pospremanja.. bolje bi bilo da si meni dala sve te veeeeeeelike kaktuse, sad bi ti bilo lakse...

Ajmo sad ozbiljno, jesam ih vidjela uzivo, ali ovako na jednom mjestu, izgledaju fenomenalno!!!! Mislim da ja ne bi izlazila iz tog hodnika... Nemam rijeci draga moja, osim da mi ijh dobro cuvas do iduceg ljeta, jer moram ja toga jos pokupit;)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:40
        Pa da budem iskrena imam i mali problemčić gdje sve smjestiti pa za sada ih svugdje ubacivam i posmatram..

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:41
Jooooooooj  ovaj na lijevoj slici mi je tako preeekrasan!!! Znam, znam, dala si mi ga, ne zicam, samo hvalim!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 18:44

Evo nekoliko vaznica sam stavila na prozor pa da vidim hoćeli im prijat malo tplote......

.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:11
Upravo kad sam otvorila ovu stranicu ušla MSK pa sam joj pokazala i rekla: to je samo dio!LOL
Drago dijete, mislim ja na tebe u vezi palmi. Kad krenem čistiti ispod oleandera a tamo niče mala plantaža, ubost ću dvije mladice u vazicu i čuvati i gledati  hoće li se uhvatiti...Dakle ne brini brigu!Big%20smile 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:33
smile99    Evo malo i mojih cvijetajućih i zelenih
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:37
auuuu,koliko ti toga imas,ona polica samo sto nepukne od tezine! a fuksija ti je predivnasmile72
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:37

Evo danas mm i sin išli malo u prirodu i naletili su na biljke koje se kod nas prodaju po cvijećarama koje su nam jako skupe. Eto malo hodanja i ja dobi džaba predivne primijerke paprati -kućna a može i van i još 1 kojoj ne znam ime i sve su se evo već našle u mome vrtuTongueTongueTongue


.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:42
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

auuuu,koliko ti toga imas,ona polica samo sto nepukne od tezine! a fuksija ti je predivnasmile72
- Rose ne čekaj dođi i uzimaj koliko te volja-vidiš kako Tweety dođe -ništa nije daleko-jako bi voljela da sebi uzmeš biljaka koje želišTongueTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 19:53
niho moja,hvala ti na ponudi,ali ni ja isto nemam gdje sa cvjećem
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:00
Ne mogu virovat kako ti nadjes biljke po putu... Stvarno su lipi primjerci.. A oces imat dosta PITARA?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 20:10
- Tweety već su posadite vani  i što je najinteresantnije one prezimljavaju vani samo da ti kažem šta te čeka kad ih dobiješ nemaš brige
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:22
Originalno poslano od člana Tweety Tweety napisao:

Jooooooooj  ovaj na lijevoj slici mi je tako preeekrasan!!! Znam, znam, dala si mi ga, ne zicam, samo hvalim!!!


--------------- ma hvala Tweety ne trebaš ti nižicati već samo reći hoću to i to -i tvoje jeWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:28
E niho, niho..................... Znala sam da si velika ljubiteljica kaktusa ali tek sad kad su na jednom mjestu vidim koliko ih stvarno imaš!
To bi mogli pozavidjeti i bolji kolekcionari kaktusa! Svaka ti čast! Skidam kapu!smile55
Kako sam ja nova na ovom području pitam te kako sa zalijevanjem kaktusa preko zime. Mislim da ću i ja moje morati pospremiti kao i Korijenko ovog vikenda (kad se neće sami) u prostoriju gdje ima dosta vlage pa me strah da mi ne propadnu!
Reci kako s njima preko zime?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:41
Bergenija ono što misliš da imaš za presaditi sad još imaš malo rok -i prestani sad totalno zalijevanje ili  ako su vani još ti ih još malo zalij sasvim malkice i ostavljaj do  proljeća ne diraj . Ali da li si negdje postavila svoje da stvarno vidim jer ima ih koje se i u zimu zaliju - I ne brini neće ti ni jedan propasti ,smile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 23:06
Nihoooo,kolka ti je kolekcija kaktusa!Pazi samo kad hodaš po kući da se ne popikneš, bit će bodlji po donjem dijelu leđa!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 23:44
Svaka čast na impozantnoj kolekciji kaktusasmile183
No teško je ne primjetiti i fuksiju,prekrasna jesmile64
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 07:24
Niho, sretna ja i presretna da je paket napokon stigao! Samo nek su astilbe zdrave i žive - a sjemenke će svakako biti OK. Nego, uz predivnu fuksiju, mene zanima i što je ono na slici ispod nje?? Neka ukrasna kopriva? Šumski ulov je odličan - veprina je predivna kad ima one crvene bobice, a i njeni su listići posebni s tim malim izbočenjem. Paprat izgleda zdravo, gotovo kao da je od nekog "umjetnog" materijala, sjaji zelena!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 09:56
Hvala ti još jednom od srca. I Anaida ono je ukrasna kopriva -nema više ko je nema a tako je predivna da ću je na godinu posaditi u zemlju u vrtu da bude još veća. A za veprinu baš ti hvala na imenu ima baš neke bobice i predivna je. A paprat su našli malo gušće u šumi baš u hladu i ono zaštićenu možda je i zbog toga -ne voli suncesmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:31
Niho ja sam oduševljena tvojim kaktusima, zaista imaš predivne primjerke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.