Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 22:56
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 22:58
Neke ruže još uvijek cvatu
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 22:58
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 23:12
A on me bezobrazno gleda i misli šta se baba ne makne da mogu produžiti u vrt. Dugo sam morala vikati i mahati da bi konačno otišao u šumu
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2014 u 07:12
prekrasne slike jeseni....a ove sjemenkice se mogu sijati,zar ne?...nesto slicno sam donjela sa korduna i planiram u neki cuskic u 3 mja zabosti...ako grijesim molim savjes....predivno...bas vas volim obilaziti....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 11:55

Baš si me nasmijala sa ovim zadnjim komentarom.
Sigurno si je mislil da si luda baba kad se tak dereš i mašeš i ne puštaš ga da uđe u "svoj" vrt  smile96.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 20:54
Josipa, ja ću sjemenke posijati pa ću vidjeti hoće li biti kakvog rezultata. Ako i ne niknu, ovako su mi lijepe umjesto cvijeta
Anastazija, danas sam shvatila da si je mislil da mu mašem od radosti kaj ga vidim pa si je dopelal i svoj harem od tri dobra komada.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 20:58
Vidjela sam ovih dana jedan video s tri takve zivine kako plesu pa sam odmah pomislila na tebe. Vec sam ti htjela sherati na face-u na zid ali nisam znala kak ces reagirati pa nisam..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:27
Rubensica, nemaš brige s mojim reakcijama, uvijek sam spremna za šalu. Samo ti šeraj. Možda nešto naučim pa primijenim znanje na svojim posjetiocima, a onda krenem u biznis   
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:56
Prekrasne ruže,posebno žuta!
Jelenko je prava faca!Možda traži curusmiley
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 08:28
Vrt ti je pun iznaneđenja i ljepota, ali kako kaže miska Jelenko je najbolji.
Ti moraš da živiš na nekom mjestu kao u filmu, gdje je mir i tišina, kada ti životinje, kao prekrasne srne dolaze pod prozor. Znam da ti pojedu nešto što ne bi trebalo ali tko njima ne bi oprostio kad su tako lijepe i drage. Prekrasno. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 22:20
Miska, ruže su zadnji Mohikanci, kreću jutra s temperaturama ispod nule pa i mrazevima. Moj Pepi ne traži curu, ima ih tri. Koji puta ih izvede tu u restoran. One su puno plašljivije.
Karli, je, mir i tišina su često tu prisutni kao i raznorazne životinje. I ja sam se nekada divila srnama, ali sada ih tjeram. Moram ti priznati, ne mogu im oprostiti pustošenje povrtnjaka i ružičnjaka. Neka su one lijepe, ali ne u mom vrtu. Kad već spominješ ljepotu, provedeno je ispitivanje kojim je utvrđeno da ljepšoj djeci pa i odraslima puno više oprašta nego manje lijepoj.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2014 u 22:54
Prizor s Jelenkom je, naravno, predivan, sve dok ne uđu u vrt. Ali očito je da se i oni dive tvome vrtu iako im šuma u ovo doba godine pruža obilje hrane.
Sutra je novi dan.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 20:49
Dakle Ana vodiš rat oko teritorija ,to tvoje prekrasno prirodno  okruženje žele i srne djeliti Smile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 21:37
ovo je prekrasno...jesen tvojim okom 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 22:28
zagorska jesenska rapsodijaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2014 u 23:24
Mene je jako razveselila ova divna slika medenog Jelenka, nemoj se jako ljutiti na njega, baš je krasotančić...ružice su ti lijepe, i mene još uvijek uveseljavaju i u mome vrtu, uvijek se zadnje predaju, tek kada padne snijeg...
 
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:44
Lucy, valjda im moj vrt dođe ko slastičarna nakon šumske hrane.
Blue sky, da su svi ratovi takvi, svijet bi bio sretan. Nema pucanja, nema mrtvih, samo malo galame koju druga strana shvaća kao prijateljski razgovor
Moon, hvala. Magla je i tmurno vrijeme bez sunca, ali šareno lišće malo unese vedrine
Sara, bregi su u svako doba lijepi na svoj način
Temzi, je, cvjetovi ruža se najduže drže makar je svo lišće već opalo
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:47
I kod mene ove jeseni ima proljetnih cvjetova. Coronilla neumorno cvate i miriši



Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2014 u 23:49
Patuljke sam izvadila iz vrta i pripremila za zimovanje, ali ih ove godine neću spremiti u ormar, ostavit ću ih tu na prozoru pod krovom neka gledaju zimski vrt
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.