Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 07:09
odličan završetak jednog velikog projekta... uspjela si u njemu potpuno
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 08:53
           e što su ti živci, no bez muke nema nauke. Prekrasno obnovljeno i nadam se da će ti poslužiti za spremanje nekih tvojih "tajni". A tek usporedba kutija, pa tu se tek vidi veličina koja mene zapravo zavede. Vidim lijepu salvetu i zamislim gdje bih je ja stavila. No kad vidim veličinu kutije koju imam ( a volim male kutije) to najčešće nije ono po mojoj zamisli.Ovo je pun pogodak    
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 18:03
hvala vam cure puno, drago mi je da vam se sviđa ova škrinja, ali Gogs na žalost ova škrinja nije moja, ja sam samo dobila zadatak obnoviti je. Ona je već otišla svojoj staroj vlasnici. Pod "staroj" ne mislim da je stara, jel cura ima tek 28! smile96I da.....moram reči da je jako zadovoljna, i ona, a i njen budući!
ANĐELKA
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 18:15
Nije ni čudo da su zadovoljni. Stvarno si od vraga napravila anđela. Razlika noć i dan. Sada im može služiti za dddddaljnje generacije. Lijepo!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 18:03
koliko posla s tom škrinjicom, ali na kraju se trud isplatio.
jako mi se sviđa što si stavila tu imitaciju drveta s unutrašnje strane i kako si je uredila.
Prije nego sam pročitala tvoj komentar baš sam počela razmišljati kako mi djeluje kao da je ispala s nekog gusarskog broda.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 15:33
Ipak si ju svladala,svaka čast Anđelka.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 20:02
wow kolika škrinja!!!smile39 .......jesi sigurna da nije bilo nekog skrivenog blaga u njojWink........mislim puno bi toga stalo u nju......smile213
jako si ju lijepo sredila i ne čudom se da je naručiteljica zadovoljna.......baš sam se sjetila da imam nekakav papir kao karta svijeta,išao bi savršeno u unutrašnjostsmile63
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:41
Iako si uložila mnogo rada i truda znam da si učinjenim zadovoljna, jer je ispalo odlično
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 15:06
smile141davno najavljivana skrinja je zavrsena, svaka cast Andjelka, motivi su ti odlicni, svidja mi se smile169
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 23:45
Big%20WOW  ...puno, puno posla, ali se isplatilo, škrinja ti je ispala odlično i dobro veli Mare N., puno bi toga stalo u nju happy%20roll
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 08:40
nešto novo..... kutijica za vjenčane prstene za buduću mladenku
kutijica je rađena u bijeloj boji, gore su zaljepljene školjkice (vjenčanje je na moru), školjkice su prelite sa tekućim staklom, okolo je stavljena samoljepljiva traka sa srčekima koja ima efekt pliša, a na jastučić je zašivena satenska srebrna traka (moram reči da je to bila želja buduće mlade koja je inače i vlasnica one velike škrinje)
 
Fotografija-0059
 
Fotografija-0057
 
Fotografija-0055
 
Fotografija-0054
 
Fotografija-0053
ANĐELKA
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:18
smile227 odlična ideja sa školjkama i tekućim staklom. Sviđa mi se što je ovako bijela i jedine boje su te šare na školjkama.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 10:44
nikad čula za tekuće staklo, a gdje se to može nabaviti i kako se radi s timWacko
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 10:54
zahvaljujem se curke na vašim krasnim komentarima smile79!
Mumica, tekuće staklo ili epoksi smola sastavljena ti je od dvije tekuće komponente A i B koje se međusobno miješaju. Kad se dobro izmješaju puste se da malo odstoje i nakon toga ih ulijevaš u kalupe ili ko što sam ja na ovu kutijicu ili nešto drugo. Nakon 24 sata te se komponente stvrdnu i dobiješ efekt stakla. Od tih komponenata možeš raditi svašta od ukrasa do nakita (pogledaj podforum izrada nakita - tekuće staklo, gaja) radovi su prekrasni. Na PP sam ti poslala adresu gdje se može nabaviti, da ne bude reklama. (ako administrator dopusti stavit ću adresu i ovdje)
ANĐELKA
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:54
kako romantična kutija , meni se naročito sviđaju srca sa strane, kako si ih radila.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 14:03
Anđelka,što bi drugo ispalo iz tvojih ruku,nego nešto ovako,divim se i učim.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 17:01
smile89njezno, elegantno, romanticno smile141smile169
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 19:59
Odlična mi je ova kutijica-tako neobična, nježna, zanimljiva
A to tekuće staklo...strašno me kopka šta je to, jako je zanimljivo....ako se ne reklamira ovdje, može na pp?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 17:41
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

kako romantična kutija , meni se naročito sviđaju srca sa strane, kako si ih radila.
 
ova srčeka okolo su samoljepiva traka već tako krasno izrezana, samo je odljepiš i staviš na kutiju (pod rukom imaš osjećaj pliša). Inače ima ih u  NB Hobbyart shopu, različitih. Možda ova kutijica i ne spada baš po decoupage, ali nemam je gdje smjestiti Wink
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 21:49
draga moja ja se već ozbiljno zabrinula za tebe i tvoje zdravlje......znam ja kad decoupage ovisnost uhvati da je to neizlječiva bolest......Wink...
odlična ti je ova kutijica,tako nježna i romantičnasmile75.......
molim i ja adresu na pp......
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.