Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 159>
Korisnik
Poruka
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:20
Draga Jagoda ovih sam dana bila na Pelješcu i naravno tamo sam se raspitala za Pitosporu jer ih oni imaju puno, kao ograde i kao stabla, rođaka mi je rekla da je više puta ptobala na kontinentu ali ne ide, eto ne može se baš sve imati, hvala ti na ponudi ali što ćemo tako mora biti, stvarno si neumorna divim se tvojoj energiji, čas si ovdje, čas ondje, i naravno čekam tvoje nove slike kada sve središ.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:32
Drage moje BAKA, GIO i ANČI39 hvala vam na posjeti i podršci, evo novih slika koje sam slikala ovih dana i danas....
 
 
Kao prvo moram se pohvaliti novom biljkom koju sam donijela iz Našica....Nisam je htjela pokazivati do danas dok se nije otvorio prekrasan cvijet....Ovo je prvi, a ima ih još tako da ću moći uživati u njegovoj ljepoti....dakle ljepotica stapelia gigantea u fazama....
 
 
Ove gornje slke su od prošlog tjedna, a ove slijedeće su od jutros...
 
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:32
Draga Jagoda, zaista ti se divim kako uspiješ sve tako lijepo održavati Predivno cvijeće, a koprive su "cool".
     Kako v idim do godine ide natječaj za koprive      

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:42
Ovaj ljepotan bi trebao imati naziv "Pikavi Dlakavac".
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:45
Osim nove stapelije od ranije imam huerniju i čekam njene cvijetove....Ima puno cvijetova, ali 3 su već velika i jedva čekam da se otvore....Nadam se da će to biti brzo....Evo momentalne situacije...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 23:12
Dok stavljam slike vidim da je bilo i komentara...
SMAIL dobro si se raspitala za pitosporu, vjerovatno je ona osjetljiva na velike minuse...Kod mene je isto bilo dosta hladno prošle zime tako da mi je dosta toga smrzlo.Međutim pitospori nije bilo ništa...
GOSPINA TRAVA hvala ti na posjeti , imaš pravo da bi se cvijet stapelije mogao zvati Pikavi dlakavac...
LORA hvala ti na posjeti izbor kopriva mi je stvarno lijep i htjela bi ih sačuvati za iduću godinu, što da radim s njima...Osim toga možete dobiti pelcere kad se nađemo na kavi kod mene, nadam se uskoro....
 
Još ću vam pokazati nekoliko cvijetova koji su sada u punom cvatu...
 
Kobea se je lijepo razgranala i ima puno pupova...
 
 
Razveselio me je i pupoljak nerine...
 
 
Lužanjka odnosno sternbergija je počela cvjetati na više mjesta...
 
sutra je novi dan
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 09:57
koliko lijepih i neobičnih biljaka, stopelia gigantea u fazama, huernija sa svojom momentalnom situacijom, kobea, biljka koju prvi put vidim u forumaša, lužnjak, sve je prelijepo!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 15:12
Uvijek rado dođem u ovaj krasan rasadnik neobičnih cvjećki i biljčica!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 22:46
Kako je prekrasna cobaea, ima nešto graciozno taj cvijet Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2010 u 23:01
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Drage moje BAKA, GIO i ANČI39 hvala vam na posjeti i podršci, evo novih slika koje sam slikala ovih dana i danas....
 
 
Kao prvo moram se pohvaliti novom biljkom koju sam donijela iz Našica....Nisam je htjela pokazivati do danas dok se nije otvorio prekrasan cvijet....Ovo je prvi, a ima ih još tako da ću moći uživati u njegovoj ljepoti....dakle ljepotica stapelia gigantea u fazama....
 
 
Ove gornje slke su od prošlog tjedna, a ove slijedeće su od jutros...
 
-----Jagoda koliko je stara biljka  tvoja ja je imam samo od ljetos .-zanima me koliko vremena treba da bi pustila prvi cvijet -prekrasan jeeeeeeeeWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 08:28
ClapClapClap Ti i s gljivarima nađeš zanimljive biljke!Thumbs%20Up
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 09:14
smile55za ponosnu vlasnicu!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 16:24
Jagoda oduševljena sam slikama - prava si majstorica - sve što ti slikaš izgleda tako dobro kao da je iz časopisa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:02
Jagoda što se tiče kopriva meni nikako da prezime. Pokušala sam upravo pred par dana staviti u vodu da zapelcam, pa ćemo vidjeti. Koliko se mogu sjetiti mislim da ih Baka ima cijelu godinu pa malo pitaj nju.

Zaista ti je sve

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 11:02
Dali se naša TV zvjezda odmorila - bilo je super - pozorno smo slušali - plava majica je baš kao stvorena za tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 12:46
Puno novosti kod tebe!
Ovi predivni primjerci kaktusa su smile227
Kao i za ostale biljke................jako lijepo izgledaju.........izgleda da se trudiš nabaviti biljčice koje nemaju svi i odlično ti ide!
A ovo, o čemu piše Triša nemam pojma ali nadam se da je bilo uspješno! Pretpostavljam da si negdje nastupala i postala TV zvijezda! Pa,čestitam!Thumbs%20UpClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 20:17
Moram ovdje iako nije u temi, ali naša majstorica je imala jedan mali govor na RI kanalu, a u vezi proslave 25 godišnjice gljivarskog društva, čija je tajnica, a fešta je bila na Platku. Ako sam nešto fulala Jagoda će objasniti točno o čemu je riječ.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:01
Stvarno imaš, za mene dosta neviđenih, ali lijepih cvijetova. Ako si meni donjela ovakvu kobeu smile78 
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:06
jagoda predivne biljke, ali me posebno oduševio ovaj mali kaktusčić koji se rascvjetao imam i ja toliki ali sam mislila da ću morati čekati da naraste , sada kada sam vidjela mogu se i ja nadati nekom cvjetićusmile79smile94
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:20
CVIJEĆEClapAli i fotogfafije
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.