Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:21
smile117
Mene zatrpa prvi snijeg sve je bijelo čisto i lijepo ali brr malo hladno i mokro.

.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:25
smile118   
.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:29
smile117
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:38
Ma bez obzira što je zima ja volim snijeg..predivno je niho..
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:38
preljepo kod tebe prava zimska idila smile204
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:45
Brrrrrr, smrzla sam se smile66
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:48
Niho predivna ti je cikasica odlično se brineš za nju,a i adam mi je super i ja imam takvoga,pa mi reci di ga držiš preko zime i da li ti listovi ostanu ili požute i propadnu!?E a što se tiče snijega kad sam vidila ove slike sve mi je nešto zatitralo oko srca,ovdje lije kiša ko iz kabla,a ja obožavam snijeg!!!Confused
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 17:54
Draga Niho sad se nevidi ni cvijeticsmile65tebe je stvarno zatrpalo...al vidim da se krizenteme se drze dobro pod snijegom...


ajde Niho izadji van i skloni taj snjijeg s tog lijepog cvijeca..ali se dobro obucismile66  idemo na skijanje kod tebe
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 18:52


smile151           --Evo danas mi stiže paket iznenađenja --od  Jasminaaa - naše forumašice koja me toliko iznenadila da sam ostala bez riječi jer kad otvorih evo što nađoh..

-četiri  Fuksije --menđušice veliku količinu sjemenki raznog cvijeća i ovaj ogromni kaktus - notocactus submammulos.Tongue
 Jasminaaa najljepša ti hvala na ovom predivnom iznenađenju..

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 18:56
super su ti biljkice..kaktus je cool
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 19:06
Originalno poslano od člana plavooka plavooka napisao:

Draga Niho sad se nevidi ni cvijeticsmile65tebe je stvarno zatrpalo...al vidim da se krizenteme se drze dobro pod snijegom...


ajde Niho izadji van i skloni taj snjijeg s tog lijepog cvijeca..ali se dobro obucismile66  idemo na skijanje kod tebe
--------------- Meni je ovo sad super ja uživam u ovome snijegu a čak mi se sviđa ovako kad zatrpa nešto od cvijeća -to mi je gušt gledati Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 19:19
super,sad ces opet imat pune ruke posla smile160
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 19:54
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Niho predivna ti je cikasica odlično se brineš za nju,a i adam mi je super i ja imam takvoga,pa mi reci di ga držiš preko zime i da li ti listovi ostanu ili požute i propadnu!?E a što se tiče snijega kad sam vidila ove slike sve mi je nešto zatitralo oko srca,ovdje lije kiša ko iz kabla,a ja obožavam snijeg!!!Confused


...............Što se tiče Adama moj je u kući -čak ga držim u kuhinji i koliko vidim da mu listovi ne otpadaju-ali su 2 već požutila što znači da će otići  i ostaje mi jedan zdrav mladi koji je izašao prije par danaTongue- A snijeg .ja ga obožavam istoWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 21:08
Ja ne volim snijeg, al kad vidim ovo kako kod tebe izgleda, opet bi ti dosla.. Prekrasan ti je ambijent.. ali i lijepa iznenadjenja dobivas!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 21:28
Pa ovo je stvarno napadalo kod tebe, lijepo je za vidjeti, ali meni je odmah zima, malo je prerano došao snijeg ovu godinu. Novi pokloni su krasni Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 21:29
Originalno poslano od člana Tweety Tweety napisao:

Ja ne volim snijeg, al kad vidim ovo kako kod tebe izgleda, opet bi ti dosla.. Prekrasan ti je ambijent.. ali i lijepa iznenadjenja dobivas!

---Samo dolazi,ali moja iznenađenja su ubrojana i sa tobom se dijele. Poljubi mi tm.LOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 21:40
Niho samo ti stizu pokloni...kaktus je bas prekrasan,a mogu zamisliti te fuksijice kako ce biti lijepe kod tebe tu...
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 22:05
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Pa ovo je stvarno napadalo kod tebe, lijepo je za vidjeti, ali meni je odmah zima, malo je prerano došao snijeg ovu godinu. Novi pokloni su krasni Clap
------------- ma nemoj mi sad reći još da bi te snijeg kočio ja ću puhati bolan neće ga biti----a kod nas i nije baš prerano -bilo je njega još ranije
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 22:07
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Ma bez obzira što je zima ja volim snijeg..predivno je niho..
--------- tako je bolan -ali ima nešto i cvijeća još nije ga uspio prelomiti jer je jako težakWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Brrrrrr, smrzla sam se smile66


---------ma daj Otok ovo je sad milina ---da znaš kako se na njemu može lijepo zagrijatiLOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.