Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje cvijece,moj mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje cvijece,moj mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:34
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Zabušavaš kaćo ? Doći ću te tamo probuditi slijedeći vikend!

ajoj,bas zabusavan,tek sad san ovo vidilaTongue..jel stvarno dolazis u split?onda cemo i kavicu popit,nadan seHug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 12:37
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ja uletila bez pitanja ovdje ali opet kad se ne sruši od ljepote ------Legendooooosmile78

niho draga hvala najlepsaHug
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 13:02
Ma nema na čemu samo sam počesto  ovdje  i uvijek čekam noviteta -a ja se prva uljenila smile232
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 10:58
Kaća pa šta se događa????
 
Gdje su slike tvoga prekrasnog cvijeća???
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 11:40
bice uskoro,obecajen..brisi inbox,pun ti jesmile78
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 11:48
draga kaća sve cvijece ti je predivno...odusevilo me tako puno cvijeca na balkonu..surfinije su ti super...ja sam ih ove godine prvi put posadila i nadam se da ce bit barem upola kao tvoje

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 12:45

Kaćo ima li kakvih cvjetnih novosti kod tebe? Dugo me nije bilo tu.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:28
Kaća!!!! Mislim,stvarno!!!!! DI SU SLIKEEEEEEEEEEEE???smile139
Vidjela sam da imaš novi avatar(meni je novi kad slabo dolazim)pa da ga prokomentiram.I tako...tražim ja mjesto di ću ubaciti komentar...prošla ohoho  stranica i konačno nađem tvoj mali raj...a ono!!!! pustoš!!!!!!!
Di je cvijeće???!!!
Neću komentirati avatarApprove
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 00:36
hej shasha smile78iskopa ti mene,ajde onda evo nesto slicica..nisan sretna ove godine sa cvijecem,nesto mi je poharalo biljcice,tako da slike nisu pravo stanje balkonasmile220..slikane su prije dvadesetak i vise dana,tek par su novije..
stefkajasmile78,inajasmile78











































ima jos,to cu sutra,sad mi sesmile49smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 02:19
Gledam trljam oči i ne mogu da vjerujem. Zar balkon može biti toliko lijep i uredan. Sve je nekako kako bi idealno trebalo biti, boje  mjesto cvijeća, ma sve. Cvijeće zdravo i prekrasno.smile99
Čime đubriš cvijeće?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 08:02
Neznam Kaća s čim si nezadovoljna, ovo je sve jedno ljepše od drugog
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:10
smrckosmile79,otoksmile79,hvala vam cure drage..smrc đubrin ga sa tekucim gnjojivom,univerzalnim..otocicu vise nije ovako rascvijetano,kao na slikama,ostici su mi prestali cvijetat,petunije obolile pa sam se s nekima morala i oprostit,nisam ih usila spasit..uglavnom,nisam zadovoljna sa sadasnjim stanjem..Cry
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:22
Eto,samo te natjerati trebaLOL
Ostići su fenomenalni a to što su prestali cvasti,hmmm ja mislim da je to normalno.Naime,meni svake godine bude tako,cvatu ko ludi pa se malo odmore i onda opet počnu.
Surfinije su i meni ove godine neke jadne.Iskreno,nikada lošije nisam imala a vidim i kod drugih da im se suše,slabo cvatu...nisu ko prijašnjih godina.Eto,ako te tješi,nisi jedina nezadovoljna.
Ostiće sam pohvalila,ova kalanhoa je prekrasna i koprive,gazanije,prkosići...ma sve i tvoj novi avatar je sladaksmile71
smile78
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:28
Kraaasno šarenilo smile89
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 00:13
Tek sad uočila gdje nisam prošetala! Embarrassed
Nadoknadit ću ja to kaća, za ozbač!!! Wink
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 07:00
smile227prekrasno cvijeće a ti nezadovoljna, a kako je tek kad si zadovoljna  smile78
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 08:52
Ma molim te lijepo Kaća, nemoj da više tako dugo čekamo slike, ovo što sam vidjela je predivno!!! Nemam što izdvojiti, boja gazanija me je oduševila Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:41

Ajme Kaća divote i boja. Ja nemam boju cvijeća koju posebno preferiram, ali ipak crvena i narandžasta su na prvom mjestu!

Prekrasno ti je!Thumbs%20Up

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 10:05
Aaaaaaaa, kaćo, a što bi bilo da ti "nešto nije poharalo cvijeće"...
Slike su fantastične!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:04
Kaćo -Kaćooooooosmile232---vidiš li ti ovu ljepotu-------hajmo sad još
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.