Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji stari i novi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji stari i novi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 13:09
Hvala Proljeće i Felinasmile79
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:21
imam pitanjce za čaše s prve strane da li si ih iznutra farbala običnom akrilnom bojom? Jesu li te čaše za ukras ili se može iz njih piti?
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 15:04

kutija i tanjur su prekrasni Clap

Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:49
Draga moja, kažeš da si početnica...ajoj ....a ja ne znam što bi izdvojila...ona pernica mi je superWink, a tek kutija za salvete..stvarno si maherica...ClapClap..a srćekaaaa....ludilo...skidam kapu!
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 09:39
Hvala curke na lijepim komentarimasmile79
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 09:45
Originalno poslano od člana ljiljanari ljiljanari napisao:

imam pitanjce za čaše s prve strane da li si ih iznutra farbala običnom akrilnom bojom? Jesu li te čaše za ukras ili se može iz njih piti?
Prve sam se zeznula pa sam farbala iznutra i da samo su za ukras, a drugu sam farbala izvana najprije tamnosmeđom pa onda svijetlijom tako da se unutra vidi smeđa Tongue
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:03
Evo jedne slikice, što sam radila okvir od gipsa, bio mi je prvi pa nije baš dobro ispao, mislila sam ga baciti i tako je stajao i stajao, ali mi je ipak bilo žao baciti pa sam ga završila.

meni je super u životu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:07
prekrasno! smile94
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:47
Ne kaže se bezveze ko čeka - dočeka, odnosno što čeka i dočeka. baš je lijep!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 13:55
Ovo nije moj stil, ali se moram izdiviti kako si to divno napravila - kombinacija je savršena i bila bi prava šteta da si bacila okvir, idealno se uklapa sa slikicom i boje i sve! Clap
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 14:43
U potpunosti potpisujem Izzy!!!
 
Od sada kada budeš imala radove s kojima nisi zadovoljna, daj ih meni pa "ću ih ja baciti"...
 
Ti još draga moja nisi napravila rad koji nije lijep...a tek tvoja pedantnost...Savršenstvo!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 15:00
draga nije malo lijep okviric,nego i previse..nego imas ti jos te kalupice,mogle bi trampu bacitsmile72
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 16:27
 
ovo je kao u doba renesanse, supersmile94!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:27
onaj tanjur i kutija su predivni, oduševila sam se kad sam vidila. a okvir od gipsa... dobro da ga nisi bacila. sve je lijepo uklopilo Clap
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 20:01
Ja sam oduševljena radovima. Sve mi je super i kutijica za pribor i pjat i odljev i druga kutijica. Sve za 10. Gdje nabavljate ove plitke kutijice sa 7.str?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 22:30
okvir sa ovom slikom je pun pogodak. Kad nadmiriš proljeće i kaću ja sam onda treća u redu (ime mi je - Ne zaboravi me)   
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 23:31
Slika sa odljevom mi je presavršena, taman  se uklopila slika u okviru, baš odlično. smile71
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 06:39
Hvala vam svima na lijepim komentarima,baš te dragesmile77smile79
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 06:41
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

U potpunosti potpisujem Izzy!!!
 
Od sada kada budeš imala radove s kojima nisi zadovoljna, daj ih meni pa "ću ih ja baciti"...
 
Ti još draga moja nisi napravila rad koji nije lijep...a tek tvoja pedantnost...Savršenstvo!!!
 
Dogovorenosmile156
meni je super u životu
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 06:47
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga nije malo lijep okviric,nego i previse..nego imas ti jos te kalupice,mogle bi trampu bacitsmile72
 
Imam kalup,tek sam nekoliko odljeva napravila i poklonila, a meni je ostao samo ovaj, ali bit će jošsmile184
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.