Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 55>
Korisnik
Poruka
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 15:12
radovi su prekrasni,škrinjica,tacna i pisanice sve je odlično.svaka čast....smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 18:32
Super mi je ono plavo jaje sa školjkicama! Super ideja! I svakako se slažem sa Mare - sigurna sam da su ti radovi uživo daleko ljepši nego ovdje na slikicama... smile175
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 19:34
Bravo Slave!! Ne znam odakle bih krenula s pohvalama..vidim da si se "izborila" s onom "malom" škrinjom i to 100% uspješno s onim ružama-mogli bi je nazvat "romantika u ruci" Ona tacna..ma baš si mi to tipična ti! Uvik me fascinira tvoje miksanje..malo ovog, malo onog...ne mogu virovat odakle ti toliko ideja! Bravo! Kuglice za bor i jaja mi nisu bili nikad interesantni za radit i to znaš..al, sve mi se više čini da bi se to moglo protiv moje volje promjenit Ono sa školjkicama, pa ono s cvijećem...imaš ideja, imaš!!! E sad bi mi trebali oni Primaverini smajlići YOU'RE THE WOMAN!!!   
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 20:26
Cure moje hvala!Luda ja,ludi kuhar pa luda i tacna!Rekla sam ti Mare dođi kod mene pa ćemo miksati a ti nećeš pa se onda smrzavaj a moglo nam je lipo bit!Kuhar je dio jedne salvete,rakovi i riba su dio druge škojlke sa treće a masline sa četvrte i kad se to sve smiksa nemože ispast druge nego luda,opaljena tacna!Veliku kutiju sam radila za poklon za rođendan dragoj osobi i već sam ju danas predala! Jaja su mi strast,obožavam ih i ona su zapravo kriva za moj početak salvetne nekako baš u ovo vrijeme prošle godine!A aparat -e to ću morati nekako rješiti!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 11:17
smile89prekrasno i romanticno,preljepi radovi slavicesmile141
slave ja nikako skontat di je taj ducan ispod opcineEmbarrassed..koliko si placala komplet skrinjica?ako se ne varan,ovakvu istu sam i ja kupila u tomija,nije bila bas jeftina..a zaboravila je slikat prije nego je otisla iz kuceConfused..i di si nabavila ovu zadnju,i ona mi je jako interesantna?smile78
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 14:56
Kaća već po ure pišem i svaki put ode poruka u vjetar.Evo ovako ćeš naći,na parkingu ispod Općine a prema pazaru,prije nego pređeš Zagrebačku s desne strane je kafić Dalmatino a deset metara donjega je ta trgovina .Kutije su u kompletu,gore sam ti napisala dimenzije i cijena je oko 150 kuna ali s obzirom na veličinu isplative su. Ova zadnja kutija je iz Euroshopa na Mejašima ali Mare i ja pokupovale,Mare kupila zadnju okoNove godine,bile su savršene i jeftine a to je manja ,ima i veća,ne sječam se točno cijene ali nije puno.Morat ću ići poviriti jesu li došle pa ću ti javiti.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 15:40
Za Kaću-evo sam odmah išla vidjet u ovu moju trgovinu na parkingu i ovih velikih više nema ali im je ostao još jedan komplet ( veća i manja ) od 70 kuna a imaš male dimenzije 18x10x10 po 19 kuna.Ako ti što treba pošalji poruku!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2010 u 23:59


Ovo je napravljeno večeras(nije autoportret)!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 08:58
e slavice tovari su odličnismile71....ovaj naprijed mi izgleda ko da je malo potegnuo iz bocesmile96
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:34
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

e slavice tovari su odličnismile71....ovaj naprijed mi izgleda ko da je malo potegnuo iz bocesmile96
slažem se u svemu!ClapClapClapClapClap
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 09:39
Eto vidiš što se događa kad nas ne slušaju,da rade boce na naš način ostavili bi prozorčić da se vidi koliko u boci ima,ovako tovar koristi priliku!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 10:17
Škrinjica s ružama,nježno-romantična,super!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:31
Wow ovo je prava eksplozija radova i to prekrasnih ...škrinjica s ružicama mi je favorit
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 15:29
Slika sa tovarima je super Smile
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:44
Curice moje hvala vam na vašim komentarimasmile78                                       Nisam pojasnila one moje tovare!Rađena je na platnu a kombinacija je dviju salveta u doradi sa bojama a kako sam radila sa Akrilik bojama u boje sam stavila 3d akrilik gel koji mi je napuhnuo boju pa na mjestima izgleda kao da su naborina salveti(kaže Maredelmare šta je nisi prepeglala)ali to izgleda samo na snimci dok se u stvarnosti vidi da se radi o boji!Magarci su me toliko oduševili kad sam ih dobila da bi pukla da ih nisam odmah "utopila"Ja -zadovoljna bez obzira što je možda moglo i bolje!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:33
ma sve si objasnila opaskom da se ne radi o autoportretusmile96
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:51
A ipak ličimo malo!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:57
zar i ti imaš tako krasne velike oči?LOL
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:00
iA,iA,iA Cool fino si ti to iskombinirala, još na platnu, vidi se da si cijelu perspektivu u dalj zamislila...
Još sam davno pitala ima li netko salveticu nekog mage i naša mare mi je nedavno neočekivano poslala jednu salveticu s magarcima
i skroz sam se oduševila, jedva čekam kad ću ju nekako maštovito iskoristiti Embarrassed
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 08:21
 jako lijepi radovi ,ali sa ovom zadnjom slikom si me oborila ,kako si fino ubacila tovara svaka čast
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.